• Wyświetleń: 1872
    • Dodano: 2016-09-24 / 21:08
    • Komentarzy: 4

Odra z Radomiakiem na remis

Odra Opole zremisowała z Radomiakiem Radom 0:0 w meczu 10. kolejki II ligi. Żadna ze stron nie stworzyła sobie stuprocentowej sytuacji, jednak lepiej zaprezentowali się gospodarze, zwłaszcza w drugiej odsłonie pojedynku.

Opolanie przystąpili do ataku w 3. minucie, ale Mateusz Gancarczyk strzelił niecelnie. Z dystansu próbował Łukasz Winiarczyk, tym razem czujny był Piotr Banasiak. W polu karnym radomian zakotłowało się w 36. minucie po dośrodkowaniu Mateusza Gancarczyka, co poskutkowało rożnym. Głową uderzył Łukasz Staroń, znów jednak na posterunku stał Banasiak.

W drugiej połowie przewaga niebiesko - czerwonych była bardziej widoczna. Efektownie z rywalami kiwał się Marek Gancarczyk, który posłał piłkę tuż nad poprzeczką. W 54. minucie dobrą interwencją popisał się Tobiasz Weinzettel, broniąc uderzenie z narożnika pola karnego Macieja Filipowicza. Na uwagę zasługuje również skuteczność opolskiej defensywy, która zatrzymywała kontry Radomiaka.

Opolanie bez porażki na koncie pozostają wiceliderem rozgrywek. Drużyna Jana Furlepy zgromadziła 22 punkty. Pierwsze miejsce zajmuje Raków Częstochowa z 24 punktami.

ASek: Napisał postów [1229], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Ticzku.. Oni dawno nie przegrali:) Przynajmniej nie wygrali mogłaś napisac. A do moderatorów.... BŁĄD:D W galerii zdjęć jest napisane Odra Opole - Radomiak Opole

2016-09-25 09:33:59 [84.169.118.*] id:1478310
    tiku: Napisała postów [37315], status [VIP] Reputacja