• Wyświetleń: 3410
    • Dodano: 2016-08-06 / 20:12
    • Komentarzy: 9

Odra z Polonią na remis

Piłkarze Odry Opole zremisowali w hicie kolejki z Polonią Warszawa 2:2. Kibice licznie zgromadzeni na stadionie przy Oleskiej byli świadkami ciekawego widowiska, w którym nie zabrakło emocji i doskonałych akcji.

Wynik spotkania otworzyli gospodarze już po niespełna 30 sekundach gry. Piłkę do siatki Polonii wpakował Dawid Wolny, który wykorzystał dogranie Mateusza Gancarczyka. Radość nie opadła jeszcze w szeregach opolan, a po chwili bliscy wyrównania byli warszawiacy, których zapędy ostudził czujny Tobiasz Weinzettel.

Miejscowi usiłowali podtrzymać dobrą passę i podwyższyć prowadzenie - nad poprzeczkę futbolówkę posłał Łukasz Winiarczyk, minimalnie pomylił się także Waldemar Gancarczyk. Inicjatywę stopniowo przejmowali jednak warszawiacy, w 34. minucie do bramki opolan trafił Mariusz Marczak. Podopieczni Jana Furlepy nie pozwolili wybić się z rytmu i bramkę „do szatni” strzelił Winiarczyk po rzucie wolnym Waldemara Gancarczyka.

W drugą połowę lepiej weszli poloniści, w 47 minucie opolskiego golkipera pokonał Marcin Kluska. Obie ekipy nie szczędziły sił, ambitna walka na boisku trwała do ostatniej minuty pojedynku i ostatecznie drużyny podzieliły się punktami.

Kolejny mecz niebiesko – czerwoni rozegrają na wyjeździe z Olimpią Elbląg.

2016-08-08 08:29:29 [94.254.193.*] id:1468409
    karwasztwarz: Napisał postów [277], status [maniak] Reputacja