• 0
0
 
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 3287
  • Dodano: 2016-05-29 / 17:35
  • Komentarzy: 0

VII edycja OLO rozstrzygnięta. Mistrzem Mortal Kombat

 
 
VII edycja OLO rozstrzygnięta. Mistrzem Mortal Kombat

(Fot. Dżacheć)

Dobiegły końca  zmagania piłkarzy w VII edycji Opolskiej  Ligi Orlika. W rywalizacji w I i II lidze wzięło udział w sumie siedemnaście drużyn.
Pojedynki OLO były rozgrywane co niedzielę na dwóch boiskach Orlik przy ulicy Czaplaka i Bialskiej. W I lidze po dziewięciu kolejkach najlepszą drużyną okazał się Mortal Kombat, który zwycięstwo przypieczętował dzisiejszą wygraną z Melon Team (8:0).  Tytuł wicemistrzów wywalczyły Opolskie Żubry, a trzecie miejsce na podium zajęli gracze Gruntu Opole. 
Do II ligi spadają: Orlik Ozimek i Crempa Opole, a w ich miejsce awansują: Morawiec Team, Dzielnica "Stacja"

Opolska Liga Orlika to rozgrywki skierowane do miłośników piłki nożnej, którzy grają przede wszystkim amatorsko, w drużynie może występować tylko dwóch zawodników, występujących maksymalnie na boiskach B klasowych.  Liga cieszy się dużą zainteresowaniem, a w meczach nie brakuje zaciętości i ambitnej walki.

Oficjalne zakończenie sezonu OLO zaplanowano na 10 czerwca. Wówczas nastąpi podsumowanie rozgrywek, przyznane zostaną puchary oraz wyróżnienia dla drużyn oraz zawodników.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".