• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1559
  • Dodano: 2022-08-04 / 11:11
  • Komentarzy: 0

  Był tak pijany, że nie zauważył że jedzie bez przedniego koła

  (Fot. Śląska Policja)

  Historia wydarzyła się w Sosnowcu, jednak tak nieodpowiedzialne zachowanie może mieć szersze skutki. Policjanci zatrzymali samochód, który poruszał się bez przedniego koła. Spod resztek pozostałej w aucie felgi sypały się w trakcie jazdy iskry. 53-letni kierowca zatrzymanej hondy miał w organizmie ponad... 4 promile alkoholu.


  Policjanci z wydziału ruchu drogowego sosnowieckiej komendy pełnili służbę na trasie szybkiego ruchu. Jadąc drogą krajową numer 94 na wysokości Sławkowa, zauważyli hondę jadącą na resztce felgi przedniego koła, spod której sypały się iskry.

  Natychmiast zatrzymali kierowcę do kontroli. Okazało się, że kontakt z nim jest znacznie utrudniony, a w jego organizmie znajdują się ponad 4 promile alkoholu. Wyszło również na jaw, że 53-letni mieszkaniec województwa małopolskiego nie ma uprawnień do kierowania, bowiem zostały mu one wcześniej cofnięte z powodów zdrowotnych.

  Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny uszkodzonego pojazdu. 53-latek odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości, za co może mu grozić kara do 2 lat więzienia

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".