Zobacz takze
Pies pozostawiony na rozgrzanym balkonie. Policjanci ratowali jego życie
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".













22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
wg66: Napisał postów [37], status [rozkręca się]
Po tym to będą szukać w kartotece który jak jestem i następnym razem to mnie ....... Wszyscy przypinają ordery , wielkie esy floresy sukces , osiągnięcie. Popatrzmy na to jak do tej pory sobie radzono ze służbą zdrowia i jakością leczenia pacjentów w Opolu. Opolanie !!! ilu was jest zadowolonych, oprócz tej "grupy" która jest przylepiona w taki czy inny sposób do "KORYTA WŁADZY " i przy rządzących na różnych szczeblach. Jest to grupa tzw. ADORACJI która zawsze jest inaczej LECZONA od szeregowego "Kowalskiego". Chirurgia w WCM na witosa w Opolu, lekarz wypisuje skierowanie na rehabilitację kilka pozycji na jednym skierowaniu. Idziesz do gabinetów i w jednym termin np: za 3 tygodnie, ale inny zabieg za 6 miesięcy jest termin. Zostawisz skierowanie i koniec. Chociaż znajdziesz termin gdzieś indziej wcześniej już skierowania nie masz i nie zapiszesz się tam. Musisz szukać sposobu i uzyskać nowe skierowanie. Wiąże się to z tym że musisz wrócić do lekarza po wypisanie. Jeden wypisze drugi nie. Choroba jest masz się leczyć , ale z chorobą się nosisz bo odległe terminy. Robi się z tego problem jak od razu nie leczone schorzenie rodzi komplikacje przenoszenia i tak w koło macieja.... Ostatnio początek sierpnia znów, leczenie kolejny raz w gabinecie VNG w szpitalu na Witosa. Stoisz jak kołek od wczesnego rana pod drzwiami, kogo to interesuje że od 4,30 jedziesz do nich. Wchodzisz po długim czasie czekania , jeździsz kolejny raz i leczą cię bez informacji jak nie wiesz o co zapytać, Sami z siebie nie doinformują, tylko byś szybko wyszedł. Teraz krzyki o kierunku lekarskim w takich niezmiennych warunkach od lat jaka korzyść z lekarzy kształconych w Opolu. Wyjadą bo takie leczenie i klimat nikomu nie służy.