Zobacz takze
Wypadek na DK45 między Bierdzanami a Trzebiszynem. Kierowca trafił do szpitala
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".



















22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
10 czerwca
Ustalono tożsamość mężczyzny znalezionego przy DK46
wg66: Napisał postów [37], status [rozkręca się]
Szpital ma certyfikaty jakości !!! Lecząc się w WCM ludzie i taka zwykła organizacja także szarpie zdrowie. Podczas oczekiwania przed gabinetami po rejestracji na godzinę ludzie przychodzą jak im wygodnie, nawet specjalnie bo może się uda wejść przed innymi !!!. Robi się nerwowo także nie kulturalnie , lekko to trzeba ująć!. Szpital rejestruje na godzinę , przychodzisz punktualnie LEKARZ nie woła z gabinetu. Ludzie mieszają, że wchodzi kto siedzi wcześniej i tłumacz , walcz !. Może jakby wołali po numerkach , bo ustawa o danych osobowych może stwarza kłopot po nazwisku tego by nie było. Nie poradzisz na kulturę społeczną niską, więc jakiś sposób wymuszenia kultury !!!!!