• 0
0
 
  • Wyświetleń: 1750
  • Dodano: 2015-12-02 / 06:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Wyślij pocztówkę dla Świętego Mikołaja z domEXPO Opole!

 
 
Wyślij pocztówkę dla Świętego Mikołaja z domEXPO Opole!
 <i> </i>

Zima za pasem. Święty Mikołaj już zaprzęga swoje czarodziejskie sanie, a domEXPO pragnie go przywitać bajkowymi rysunkami najmłodszych mieszkańców województwa opolskiego. Z tej okazji, centrum zaprasza wszystkie dzieci w wieku do 10 lat oraz żłobki i przedszkola do udziału w konkursie. Konkurs i odwiedziny Świętego Mikołaja to jedne z wielu atrakcji, które opolskie centrum przygotowało na wyjątkowy weekend 5 - 6 grudnia.

Konkurs skierowany jest do dzieci z całego województwa opolskiego, którym rysowanie, malowanie czy wyklejanie sprawia dużo radości. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy, że stworzą piękną, kolorową pocztówkę do Świętego Mikołaja, w której zobrazują wszystko to, co przyjdzie im na myśl.

Do wygrania atrakcyjne nagrody! Na pięciu małych zwycięzców czekają nagrody w postaci barwnych lamp, lampek nocnych bądź kinkietów. Trzech z nich wyłoni jury, jednego plebiscyt na Facebooku. Kolejna nagroda powędruje do dziecka, którego pocztówka zostanie wylosowana podczas finału akcji, 6 grudnia, przez Świętego Mikołaja – aby wziąć udział w losowaniu należy przynieść ze sobą w tym dniu pracę do domEXPO Opole.

Pocztówka od żłobków i przedszkoli Przedszkole bądź żłobek, które stworzy najpiękniejszą pocztówkę grupową otrzyma nagrodę w postaci zestawu żarówek energooszczędnych bądź LED – do wyboru. Dodatkowo, w ramach nagrody, centrum zorganizuje bezpłatnie bal karnawałowy dla przedszkolaków w sali eventowej domEXPO.

Jak i do kiedy się zgłosić? Zgłoszenia (zdjęcie pracy + imię i nazwisko dziecka oraz opiekuna/nazwa przedszkola) należy przesyłać na adres: pocztowkadlaswmikolaja@domexpo.com do 4 grudnia. Wielki finał podczas spotkania ze Świętym Mikołajem 6 grudnia o godzinie 16.00 w domEXPO.

Mikołajki pod znakiem atrakcji! Konkurs i odwiedziny Świętego Mikołaja to jedne z wielu atrakcji, które opolskie centrum przygotowało na wyjątkowy weekend 5 - 6 grudnia. Wszyscy, którzy odwiedzą domEXPO będą mogli podziwiać żywą szopkę bożonarodzeniową z około 20 zwierzętami, w tym: osiołkiem, kucem, alpaką, rodziną kóz miniaturowych i owiec oraz ręcznie wykonanymi figurami świętych, a także iluminacje świetlne. Ponadto, najmłodsi mogą wziąć udział w świątecznych warsztatach pieczenia pierniczków – dochód ze sprzedaży smakołyków zostanie przekazany na pomoc w zakupie protezy dla Olivierka Sarneckiego. Te, i wiele innych atrakcji już w najbliższy weekend w domEXPO Opole.

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.