• 0
0
  • Autor: Majlan
  • Wyświetleń: 7286
  • Dodano: 2015-09-30 / 18:24
  • Komentarzy: 3

Już za dwa dni wielkie święto piwa na opolskim rynku

 
 
Już za dwa dni wielkie święto piwa na opolskim rynku

(Fot. mat. organizatora)

Pod namiotem o powierzchni 1000 m2 amatorzy złocistego trunku będą mogli spróbować aż 35 rodzajów piw. Impreza odbędzie się na opolskim rynku w dniach 2-4 października.

Wydarzenie organizowane przez Urząd Miasta Opola wspólnie z opolskimi restauratorami wzorowane jest na niemieckim Oktoberfest i ma zapewnić wiele atrakcji.

Uczestnikom I Festiwalu Piwa przygrywać będą zespoły wykonujące muzykę niemiecką, kubańską czy latynoską. W piątkowy wieczór odbędzie się salsoteka, dzień później w godzinach wieczornych przewidziano występ laureata "Szansy na sukces" i zarazem uczestnika "Bitwy na głosy", Piotra Jurkowskiego oraz dyskotekę prowadzoną przez opolskich DJ'ów. Atrakcją niedzielnego wieczoru będzie z kolei recital Kamili Dauksz.

Jak zapewniają organizatorzy, każdy z restauratorów przygotuje dania odpowiednie dla regionu, który będzie reprezentował na Festiwalu.
Patronat 24opole
reklama
.

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia