• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 10791
    • Dodano: 2015-08-28 / 12:06
    • Komentarzy: 42

    Kierowca przejechał 800 kilometrów mając 3 promile alkoholu

    Kierowca przejechał 800 kilometrów mając 3 promile alkoholu

    (Fot. archiwum)

    36-latek stracił już wcześniej prawo jazdy za prowadzenie "na podwójnym gazie". Nie przeszkodziło mu to po raz kolejny wsiąść po pijaku za kierownicę i przejechać ponad 800 kilometrów. Mężczyzna wracał z Niemiec, wiózł dwóch pasażerów - również pod wpływem alkoholu.

    Wczoraj przed północą kryminalni z Komisariatu Policji w Kędzierzynie-Koźlu zauważyli osobowego volkswagena, którym podróżowało 3 mężczyzn. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na tor jazdy samochodu, który wskazywał, że kierowca może być nietrzeźwy.

    Zobacz takze Autostrada A4. Dwa zdarzenia. Poważne utrudnienia

    Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli. Za kierownicą siedział 36-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, który podróżował z dwoma pasażerami. Od kierowcy i osób przebywających w pojeździe policjanci wyczuli woń alkoholu.

    Badanie alkomatem wykazało w organizmie kierowcy blisko 3 promile alkoholu. Okazało się, że mężczyźni wracali z Niemiec i pokonali ponad 800 kilometrów.

    Teraz 36-latek odpowie przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz kierowanie pojazdem mimo sądowego zakazu.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2015-08-28 13:07:51 [89.76.168.*] id:1372157  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Bohater Narodowy...Powinni wódkę jego imieniem nazwać :D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2015-08-28 13:39:46 [37.201.226.*] id:1372161  
    jasko552: Napisał postów [938], status [stały bywalec] Reputacja
    to fakt. OsiemsetkA 40% 0,8 czysta;) Cos nowego na rynku:)
    2015-08-30 08:15:57 [83.22.252.*] id:1372468  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    lub "trasówka" 3,0 l duże opakowanie :) (na dalsze wyjazdy)
    2015-08-30 06:53:38 [109.243.245.*] id:1372465  
    zuuul3: Napisała postów [1], status [żółtodziób] Reputacja
    I co można, można przejechał 800 km i nic nie zrobił! Pewnie że mógł ale trzeźwy też może. Oczywiście że jestem za wyeliminowaniem nietrzeźwych z dróg, ale nie na obecnych zasadach, 0,5(0,25 od tego jest karane) promila to bzdura. Minimalna granica według mnie to 0,8. U nas tylko dwie rzeczy wpływają na wypadki: prędkość i o,25 promila. Prawda jest taka że to bzdury.

    Nick:
    Treść:
    2015-08-28 16:41:53 [83.22.252.*] id:1372181  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    Goodway, nic nie mówiłeś że wracasz z zagranicy....

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2015-08-28 19:18:39 [176.111.136.*] id:1372229  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ja nie jeżdze za granicą bo tam mają dziurawe drogi
    2015-08-29 03:16:08 [90.217.51.*] id:1372344  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    To nie on! Bo Goodi nie jest z mniejszości Niemieckiej
    2015-08-29 23:16:32 [83.22.252.*] id:1372460  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    Myślałem że to On wracał z niemcowni...
    2015-08-28 21:44:59 [83.10.111.*] id:1372301  
    arta26: Napisał postów [1556], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    🍷🍻🍷🍻🍷🍻🍻

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2015-08-29 18:12:35 [83.5.197.*] id:1372423  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    no...... ładne :):):)
    2015-08-29 14:48:14 [31.1.243.*] id:1372392  
    Ogr: Napisał postów [1215], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    OT.Kozak

    Nick:
    Treść:
    2015-08-28 22:10:52 [188.146.7.*] id:1372303  
    tomuniu: Napisał postów [2887], status [Szycha] Reputacja
    Choć w zasadzie należałoby go ukamionować to mając 3 promile zrobił bądź co bądź 800 stów nikogo nie zabijając ba nawet nie drasnął fury. Jest idiotą ale jedno trzeba mu przyznać prowadzić potrafi.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2015-08-28 22:30:27 [176.111.136.*] id:1372305  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    bo jeździćtrza umić youtube*com/watch?v=Nq0kEVjRqow
    2015-08-29 02:03:11 [83.10.145.*] id:1372339  
    Mustak: Napisał postów [222], status [maniak] Reputacja
    Pewnie te 3 promile to nabite w kilka dni, a trasa w ponad 90% autostrada... A kto wie, czy jechał całe 800 km, czy też się zmieniali, no ale jak wszyscy nawaleni, to kumplów nie sprzedał, jak kara i tak czekała go taka sama.
    2015-08-29 08:49:47 [90.156.124.*] id:1372348  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Tomuniu, przesadzasz z tymi kilometrami, policz jeszcze raz.....:)
    2015-08-29 01:42:15 [83.5.180.*] id:1372336  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Za niska grzywna

    Nick:
    Treść:
    2015-08-28 12:58:19 [83.30.219.*] id:1372144  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    na pal go , na pal ...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2015-08-28 23:07:11 [31.1.243.*] id:1372320  
    Ogr: Napisał postów [1215], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    na zaostrzony ?
    2015-08-28 20:49:03 [83.10.111.*] id:1372281  
    arta26: Napisał postów [1556], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Wielbłąd może dwa tygodnie chodzić bez picia. Polak może dwa tygodnie pić bez chodzenia.
    [1]

    Nick:
    Treść:
    2015-08-28 20:44:52 [188.146.102.*] id:1372280  
    mako46022: Napisał postów [242], status [maniak] Reputacja
    Zabrać auto nie pij i tyle

    Nick:
    Treść:
    2015-08-28 20:35:35 [83.7.109.*] id:1372274  
    Gaz: Napisał postów [6327], status [VIP] Reputacja
    Zamknąć debila alkoholika.

    Nick:
    Treść:
    2015-08-28 17:50:40 [5.172.236.*] id:1372199  
    R1973P: Napisał postów [1539], status [Szycha] Reputacja
    Za kierownicą trzeba mieć przy kontroli trzy zera , a nie trzy zero ! :-Q

    Nick:
    Treść:
    2015-08-28 17:43:12 [79.228.67.*] id:1372192  
    anstel: Napisał postów [3800], status [VIP] Reputacja
    A tyle się mówi , jeśli spożywamy alkohol , to nie pijemy .

    Nick:
    Treść:
    2015-08-28 16:29:27 [178.252.22.*] id:1372178  
    chrząszcz: Napisał postów [5758], status [VIP] Reputacja
    jeżeli nie pil po drodze, to w momencie wyjazdu mógł na luzie mieć ze 4,5 - 5 promili ... Polak potrafi

    Nick:
    Treść:
    2015-08-28 14:21:07 [176.111.136.*] id:1372164  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    tesz sie zaro napjerdole
    [-3]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [8]
    2015-08-28 14:26:09 [178.37.7.*] id:1372166  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    założe się, że nie yebniesz flaszki na ex ;)
    2015-08-28 14:35:43 [176.111.136.*] id:1372167  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    nie pije wódki :)
    2015-08-28 14:36:28 [176.111.136.*] id:1372168  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    sprzenta jusz żejś skompletował ?
    2015-08-28 14:36:52 [178.37.7.*] id:1372169  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    boxa ino mi cza
    2015-08-28 14:37:21 [178.37.7.*] id:1372170  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    rzygasz czy gupiejesz po wódzie? ;)
    2015-08-28 14:39:07 [176.111.136.*] id:1372171  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    i jedno i drugie ;)
    2015-08-28 14:41:08 [89.76.168.*] id:1372172  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    ty teściowej pokój tynkuj bo zaś pomidorowa bydzie cały miesiąc;)
    2015-08-28 14:49:29 [94.254.133.*] id:1372173  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    Pomidorowa to lubia ;)
    2015-08-28 13:01:27 [89.70.135.*] id:1372147  
    kanclerz: Napisał postów [4906], status [VIP] Reputacja
    Skąd wiadomo,że przejechał około 800 km. pod wpływem? Może zachlał gdzieś na parkingu już w Polsce? Może na pili na postoju w samochodzie?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2015-08-28 13:22:53 [217.173.202.*] id:1372160  
    tsj: Napisał postów [77], status [rozkręcił się] Reputacja
    żeby mieć 3 promile to trzeba być w tzw. ciągu czyli bez przerw w piciu przez dłuższy czas. Spróbuj wypić na jeden raz tyle żeby mieć 3 promile, zdziwisz się jak nie będziesz mógł przekroczyć 1,5 promila :) no chyba że dmuchniesz w alkomat chwilę po wypiciu kielona, wtedy to można skalę zamknąć ;)
    2015-08-28 12:46:52 [90.156.124.*] id:1372139  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Ach ta woń......niejednego zgubiła. ;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2015-08-28 13:10:54 [212.106.163.*] id:1372158  
    Krzycho: Napisał postów [5509], status [VIP] Reputacja
    pożałował na gumę do żucia :-))))
    2015-08-28 13:06:19 [83.26.247.*] id:1372154  
    azam: Napisała postów [1110], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    chłopaki cieszyli się że wracają :)

    Nick:
    Treść:
    2015-08-28 12:24:44 [178.37.45.*] id:1372136  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    bo po pijaku trza umić jeździć ;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2015-08-28 12:27:06 [37.7.202.*] id:1372137  
    tlku: Napisała postów [606], status [rozpisany/na] Reputacja
    dobry jest... powinni mu oddać prawo jazdy za taki wyczyn :]
    2015-08-28 12:37:59 [178.37.45.*] id:1372138  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    i 90% zniżki na OC dać ;)
    2015-08-28 12:48:44 [90.156.124.*] id:1372140  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Pewnie jeszcze rabat w monopolowym hehehe......