• 0
0
 
  • Autor: Greg
  • Wyświetleń: 10394
  • Dodano: 2015-04-30 / 18:00
  • Komentarzy: 0

Nowa Toyota Avensis zaprezentowana w Opolu

 
 
Nowa Toyota Avensis zaprezentowana w Opolu
 <i> </i>

 <i> </i>

 <i>(Fot. Gristi)</i>

(Fot. Gristi)

W ekskluzywnym gronie gości, zaproszonych klientów VIP w Autosalonie Toyota SZIC Opole zaprezentowano najnowszy model marki - Avensis. Samochód przyjechał do Opola prosto z targów w Genewie.

Przedpremierowy pokaz Nowej Toyoty Avensis w opolskim Autosalonie Toyota SZIC był wyjątkową okazją do zobaczenia na żywo najnowszego modelu marki, dlatego zaproszeni goście w atmosferze klimatycznego bankietu z muzyką na żywo, czekali z niecierpliwością na tę chwilę.

- Produkcja tego modelu rusza od maja, ale już przyjmujemy zamówienia. W Polsce było tylko kilka egzemplarzy nowej Avensis, prezentowano ją w nielicznych salonach, dlatego tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy pokazać ją u nas, w Opolu - mówi Jerzy Dąbrowski, kierownik sprzedaży Autosalonu Toyota SZIC.

Nowa Avensis jest naszpikowana elektroniką, dbającą o komfort i bezpieczeństwo podróżujących nią osób. Przednie reflektory w technologii Pure LED zapewniają rewelacyjną widoczność, a kamera sama przełączy światła z drogowych na mijania, gdy wykryje nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd. Auto wyposażono też w system wspomagający pokonywanie podjazdów, który pomaga płynnie ruszyć w trudnych warunkach.

W nowej Avensis jest też czujnik laserowy i kamera, które wykrywają pojazdy znajdujące się na drodze. Kiedy system odnotowuje ryzyko kolizji, kierowca otrzymuje ostrzeżenie w formie sygnałów dźwiękowych i wizualnych. Następnie w razie potrzeby samochód zaczyna automatycznie hamować, co pozwala zapobiec kolizji lub zredukować jej skutki. Samochód rozpoznaje też znaki drogowe i najważniejsze z nich wyświetla na kolorowym, dotykowym wyświetlaczu TFT, największym w tej klasie aut (8 cali).

O bezpieczeństwo dba też układ LDA, ostrzegający kierowcę o niezamierzonej zmianie pasa ruchu.

W Nowej Toyocie Avensis nie ma miejsca na kompromisy: detale wykonane z materiałów najwyższej jakości, skóra Nappa na kierownicy, wstawki z Alcantary, tapicerka ze skóry, miękkie w dotyku wykończenie wnętrza, ergonomiczne i doskonale wykonane wnętrze, a także najwyższej jakości komfortowe fotele.

Opinie podczas prezentacji były zgodne - Nowa Avensis jest piękna i nowoczesna. Koneserzy tej branży, łącznie z prowadzącym pokaz Jackiem Szopińskim dodawali, że to najpiękniejszy model kombi na rynku.

Warto dodać, że Toyota Avensis najlepiej utrzymuje wartość w swoim segmencie, mając najniższą utratę wartości w kategorii samochodów 3-letnich. Wskazują na to dane zarówno z Eurotax’u jak i średnie ceny rynkowe.

AutoSalon Toyota SZIC Opole
ul. Wrocławska 119
45-837 Opole
tel. 77 401 38 00
www.toyota.opole.pl


Artykuł sponsorowany

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.