• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 8886
    • Dodano: 2015-04-13 / 09:32
    • Komentarzy: 6

    Opolanie wybrali swoich przedstawicieli do rad dzielnic

    Opolanie wybrali swoich przedstawicieli do rad dzielnic

    (Fot. archiwum)

    Zaledwie 7,4% wyniosła frekwencja w niedzielnych wyborach do rad dzielnic. Opolanie głosowali w niedzielę na kandydatów do 7 rad dzielnic, w 2 pozostałych kandydaci automatycznie utworzyli nowe rady.


    129 kandydatów zgłosiło się do tegorocznych wyborów do rad dzielnic. Miejsc w 9 radach dzielnic było łącznie 105. W niedzielę wybory przeprowadzono do 7 rad, bowiem do rad Bierkowic i Zakrzowa zgłosiło się po 15 kandydatów czyli tylu, ile liczy rada, dlatego wybory nie były konieczne.

    Oto wyniki:

    Rada dzielnicy Gosławice:

    1) EDYTA MATEJKA
    2) JOLANTA AUGUSTYNEK
    3) RENATA LABISZ
    4) RYSZARD KANSY
    5) ANDRZEJ KOTULLA
    6) MARIANNA ZDZUJ
    7) PATRYK SMYK
    8) PATRYCJA MATEJKA
    9) MAREK URBAS
    10) HILDEGARDA OFCZORZ
    11) OLIWIA ZDZUJ
    12) PRZEMYSŁAW POSPIESZYŃSKI
    13) GRZEGORZ KORBAŚ
    14) ZYGMUNT BIENIAS
    15) ANDRZEJ MATEJA

    Rada dzielnicy Groszowice:

    1) MARIOLA SKRZYPCZYK
    2) HENRYK BĄK
    3) HENRYK GRALA
    4) STANISŁAW WÓJCIK
    5) JOACHIM LAKSY
    6) GRZEGORZ CZIOSKA
    7) JOANNA OKOS
    8) MAREK KOPYŁOWSKI
    9) ZYGMUNT LELIT
    10) DOMINIKA KOPIEC
    11) MIRELA ULRICH
    12) GRZEGORZ SIEMIĄTKOWSKI
    13) PATRYK KONDZIELA
    14) TADEUSZ KŁAK
    15) JACEK PILAWKA

    Rada dzielnicy Grotowice:

    1) ANNA KUSAKIEWICZ – DAWID
    2) LESZEK BUDYŁOWSKI
    3) ADAM ŚWITLIK
    4) WALDEMAR MATUSZEK
    5) MIROSŁAW SKORUPA
    6) ANDRZEJ NAKONIECZNY
    7) PIOTR NABRZUCHOWSKI
    8) ARKADIUSZ DUDEK
    9) ROMANA WILCZEK
    10) JADWIGA WOŚ
    11) MAŁGORZATA OLESZYCKA
    12) BRYGIDA WIELGOSZ
    13) MAGDALENA CHUDZICKA – GŁÓWKA
    14) DANUTA SEMLA
    15) TADEUSZ BIAŁOWICZ


    Rada dzielnicy Grudzice:

    1) ŁUKASZ SOWADA
    2) TOMASZ GRZYB
    3) TOMASZ TOPOLA
    4) DARIUSZ SMOLARZ
    5) BEATA GABRIELA OREL
    6) WIESŁAW KUREK
    7) ROBERT SOPPA
    8) PRZEMYSŁAW PŁAWIAK
    9) MARCEL JAGIEŁŁO
    10) KRYSTIAN GREGOSZ
    11) PAWEŁ LABUSGA
    12) NORBERT CIOŁEK
    13) KINGA ŚLUSARCZYK
    14) ANNA BRONDER
    15) ANDRZEJ RZESZUTEK

    Rada dzielnicy Nowa Wieś Królewska:

    1) JUSTYNA HELENA SOPPA
    2) IGOR KOCHANOWSKI
    3) ANDRZEJ NIESTRÓJ
    4) CECYLIA WANAT-DEPUTAT
    5) KARINA PIECHOTA
    6) DOROTA SZAFORZ
    7) IWONA NIESTRÓJ
    8) KRZYSZTOF LAXY
    9) RUDOLF MÜLLER
    10) ALEKSANDER SZUSZKOWSKI
    11) NATALIA OGNISTY
    12) PIOTR ŁUKASZ BRYLAK
    13) KLAUDIUSZ GRABISZ
    14) TADEUSZ PABISIAK
    15) AGNIESZKA BIELAK

    Rada dzielnicy Szczepanowice - Wójtowa Wieś:

    1) JACEK KASPRZYK
    2) ANTONI PIECHOTA
    3) MAREK CHOLEWA
    4) MAREK TOCZEK
    5) ZYGMUNT PIECHACZEK
    6) RAJNER SZIC
    7) JÓZEF PRYSZCZ
    8) MAŁGORZATA KOSTRZEWSKA
    9) WALTER CZOK
    10) MARZENA SEDLACZEK
    11) SANDRA CIERNIAK
    12) MARCIN DUDA
    13) MACIEJ KUREK
    14) HENRYK PRZYBYLSKI
    15) SEBASTIAN KANIA

    Rada dzielnicy Wróblin:

    1) SEBASTIAN RAUDZIS
    2) ALEKSANDRA ZWARYCZ
    3) GINTER CEBULA
    4) MICHAŁ TELEGUJ
    5) JOANNA SOWA
    6) MATEUSZ KONDZIELA
    7) PIOTR PAŁYS
    8) JOACHIM STELLMACH
    9) ANNA SAŁEK
    10) RAFAŁ WYPICH
    11) ANNA MRÓZ
    12) URSZULA LOBA
    13) ANDRZEJ MROS
    14) AGNIESZKA GRYGIERCZYK
    15) JAROSŁAW LARSKI

    Rada dzielnicy Zakrzów:

    1) MARIAN KOZIOŁ
    2) KRZYSZTOF ŻYGADŁO
    3) ANDRZEJ KRĘPA
    4) ANDRZEJ GARBARCZUK
    5) ALEKSANDER BOHAJCZUK
    6) WALDEMAR LISOWSKI
    7) STANISŁAW SKAKUJ
    8) TERESA MATYSIAK
    9) JERZY SKRZYPCZYK
    10) ANTONI GREGORCZYK
    11) ADAM SZCZUREK
    12) STANISŁAW ŁĄGIEWKA
    13) WIESŁAW JĘDRZEJKO
    14) DARIUSZ ŁOZIŃSKI
    15) STANISŁAW IDZIKOWSKI

    Rada dzielnicy Bierkowice:

    1) DOROTA WIECZOREK
    2) HENRYK STRZELCZYK
    3) FRANCISZEK MANIÓW
    4) MARIAN HOSZOWSKI
    5) KATARZYNA CHUDALA
    6) KRZYSZTOF KUKLA
    7) ANDRZEJ KIJAS
    8) HENRYK MAINKA
    9) ALOJZY DREWNIAK
    10) BERNARD TOMECHNA
    11) ROCH ALFRED MAINKA
    12) KRZYSZTOF ZIEMBA
    13) ANDRZEJ KLIMAS
    14) JÓZEF MOCH
    15) RAFAŁ KRAWIEC

    reklama

    Wydarzenia pod patronatem portalu

    Napisz co o tym myślisz!

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2015-04-13 17:10:54 [89.70.135.*] id:1333255  
    kanclerz: Napisał postów [4900], status [VIP] Reputacja
    A tak krzyczeli o demokracje i teraz nie wiedzą jak ją wykorzystać,świadczy o tym wynik frekwencji.Dno i wodorosty,takie zacofanie społeczne.Demokracja to też udział w życiu społecznym,dzielnicy,okręgu,kraju i Europy.Nikogo nie ma przy urnach,za to każdy ma o wszystko pretensje.Nieobecni głosu nie mają,więc kto teraz rozliczy radnych za ich kadencje ???

    Nick:
    Treść:
    2015-04-13 10:17:29 [79.191.1.*] id:1333161  
    tiku: Napisała postów [37285], status [VIP] Reputacja
    Same ciepieruny:) Pewnie tylko rodziny zainteresowanych podążyły do urn wyborczych.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2015-04-13 11:21:55 [83.10.176.*] id:1333181  
    Aristotal: Napisał postów [108], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Spakuj się i wyjedź, albo od razu sie zabij.
    2015-04-13 11:39:14 [90.156.124.*] id:1333182  
    siostra_brygida: Napisała postów [47401], status [VIP] Reputacja
    Wieczna malkontentka...:(
    2015-04-13 11:41:03 [90.156.124.*] id:1333183  
    siostra_brygida: Napisała postów [47401], status [VIP] Reputacja
    Ach, bym zapomniała; dzień dobry dla wszystkich.......
    2015-04-13 12:15:45 [89.204.130.*] id:1333190  
    Spadajdziadu: Napisał postów [1872], status [Szycha] Reputacja
    10/10 Aristotal 👍