• 0
0
  • Autor: Mat
  • Wyświetleń: 6874
  • Dodano: 2014-12-19 / 10:00
  • Komentarzy: 0

Żywa Szopka w domEXPO!

 
 
Żywa Szopka w domEXPO!
 <i>   </i>

 <i>   </i>

Święta z domEXPO Opole to magiczny, niezapomniany i wyjątkowy cykl wydarzeń, w czasie którego czeka na nas moc atrakcji! Ich listę otwiera Żywa Szopka Bożonarodzeniowa, która stanęła na samym środku placu eventowego domEXPO. W drewnianej konstrukcji o imponujących rozmiarach 16 x 6 m, pośród ręcznie wykonanych figur przedstawiających Świętą Rodzinę, przechadzają się prawdziwe zwierzęta takie jak osiołek, owieczki, koziołki, baranki, kaczki, króliki i bażanty.


Przez cały grudzień w domEXPO można oglądać żywą Szopka Bożonarodzeniową i ponad 30 zwierzątek, wśród których jest Osioł Ramzes, Alpaka Zuzia czy Kucyk Maks. Może i Ty nadasz pozostałym zwierzątkom swoje imiona? Koniecznie musicie ją odwiedzić!

A już w ten weekend dodatkowo czeka na nas:

20 grudnia 2014 r.:
- od 10:00 do 18:00 odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy, oferujący świąteczne produkty, m.in.: ozdoby, prezenty dla bliskich, smakołyki, grzane wino i wiele innych,

- od 12:00 zorganizowaliśmy warsztaty dla najmłodszych: pieczenie i przyozdabianie pierników, tworzenie kartek oraz ozdób świątecznych, a także pakowanie prezentów dla najbliższych, a wszystko przy współpracy z Galerią Twórczych Inspiracji

21 grudnia 2014 r.:
- od 10:00 do 18:00 zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy, oferujący świąteczne produkty, m.in.: smakołyki, prezenty dla bliskich, ozdoby, grzane wino i wiele innych

- od 12:00 warsztaty dla wszystkich, którzy w ten magiczny czas chcą sami przygotować coś wspaniałego. Wszystkie dzieci, małe i duże wraz z Rodzicami zapraszamy na naukę pieczenia i zdobienia pierników, tworzenie kartek oraz ozdób świątecznych oraz pakowanie prezentów dla najbliższych, a wszystko przy współpracy z Galerią Twórczych Inspiracji

- od 17.00 odbędzie się warsztat taneczny przeprowadzony przez Szkołę Tańca Fokus z Opola

- od 12:00 do 17:00 zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie ze Św. Mikołajem!

A każdego dnia od 10:00 aż do zmierzchu zapraszamy do bajkowej scenerii lasu skrzących się światłem stalagmitów, pomiędzy którymi znajdziemy śliczne leśne zwierzątka w towarzystwie 2 metrowych Mikołajów. Elementy konstrukcji mierzą od 2 do 8 metrów wysokości, ustawione są w okolicy Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Czekają na Ciebie również:

Św. Mikołaj i jego 100-letnie sanie
Chcesz usiąść w prawdziwych saniach Świętego Mikołaja? Koniecznie przyjedź do domEXPO i sprawdź, jak powozi się sanie z mnóstwem prezentów. Na każde dziecko duże i małe czekają renifery, by wyruszyć wraz z Tobą w niezapomnianą podróż z samym Świętym Mikołajem. Wśród lasu świecących stalagmitów i choinek, poczujesz magiczną atmosferę nadchodzących Świąt.

Choinka i  fotel Św. Mikołaja
W atrium budynku domEXPO stoi 8-metrowa pięknie przyozdobiona choinka, pod którą znajdziecie fotel św. Mikołaja specjalnie przygotowany dla odwiedzających nas maluchów. Koniecznie musicie w nim zasiąść i wyobrazić sobie, jak wspaniale musi się czuć sam Święty Mikołaj czekając na Was z prezentami.

Kawiarnia i Restauracja Inspiracje specjalnie na grudzień przygotowała dla Państwa menu, które oferować będzie we wnętrzu lokalu jak i w jarmarcznych budkach. Naprawdę warto sprawić przyjemność własnym kubkom smakowym i zrelaksować się w miłym towarzystwie.

i Ty zostań Świętym Mikołajem
Przyłącz się do naszej akcji I Ty zostań Świętym Mikołajem  - w domEXPO uruchomiliśmy specjalny punkt, w którym magazynować będziemy dary, którymi zechcecie się podzielić, w tym m.in. (żywność, środki czystości, pampersy). Na wszystkie gesty dobrej woli czekamy do dnia 23 grudnia.

W Wigilię Bożego Narodzenia wszystkie dary przekażemy podopiecznym Domu Matki i Dziecka w Opolu.

O zmierzchu zapraszamy Państwa na niezwykłe iluminacje świąteczne na placu eventowym domEXPO, przygotowane specjalnie dla Państwa!

Tego naprawdę jeszcze w Opolu nie było!

Polub nas na Facebooku, a już zawsze będziesz na bieżąco ze wszystkimi atrakcjami, które dla Was  organizujemy www.facebook.com/domexpoopole
..:: artykuł sponsorowany ::..

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.