• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 9480
    • Dodano: 2014-08-06 / 12:08
    • Komentarzy: 22

    Robotnik kierujący ruchem potrącony przez samochód

    Robotnik kierujący ruchem potrącony przez samochód
    Robotnik kierujący ruchem potrącony przez samochód

    (Fot. Zbyszek)

    Kierowca mercedesa omijał hamujący przed nim pojazd i potrącił mężczyznę, kierującego ruchem na zwężeniu na obwodnicy Opola. 33-letni mężczyzna trafił do szpitala.

    Do wypadku doszło kilkanaście minut po godzinie 10 na odcinku obwodnicy Opola między rondem przy sklepie Makro a Wrzoskami. Na 160-metrowym odcinku obowiązuje tam ruch wahadłowy, związany z remontem mostku.

    Zobacz takze Jechał pijany mimo dwóch dożywotnich zakazów. W aucie przewoził troje malutkich dzieci

    - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 63-letni kierowca mercedesa chcąc ominąć zatrzymujący się przed nim pojazd zjechał na bok i potrącił robotnika, który kierował ruchem na zwężonym odcinku jezdni - informuje podinsp. Jarosław Dryszcz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

    33-letni pracownik firmy, wykonującej prace na drodze został przewieziony do szpitala. Okoliczności wypadku ustalają policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Robotnik kierujący ruchem potrącony przez samochód
    Robotnik kierujący ruchem potrącony przez samochód
    Robotnik kierujący ruchem potrącony przez samochód

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2014-08-06 13:45:37 [81.210.93.*] id:1248390  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    W takich sytuacjach zawsze włączam awaryjne...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2014-08-06 13:51:06 [83.30.217.*] id:1248391  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    powinien być taki obowiązek ...
    2014-08-06 13:54:03 [83.7.97.*] id:1248392  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Nowsze auta po wykryciu awaryjnego hamowania same migają awaryjnymi i to z częstotliwością ze 2 razy większą, niż normalnie - auto zmienia się w choinkę wtedy. Ja osobiście dbam o to najbardziej we mgle i kiedy mam TIRa na dupie...
    2014-08-06 13:55:32 [83.7.97.*] id:1248393  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    ...miałem na myśli ręczne zapuszczenie awaryjnych. Pytanie, czy ten, co jedzie za nami wie, że awaryjne = coś się dzieje
    2014-08-06 13:56:13 [178.37.25.*] id:1248394  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ale to trzeba mocno po hamplach dać żeby zaczęły mrugać
    2014-08-06 14:00:37 [83.7.97.*] id:1248395  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    ...albo przesiąść się z czegoś z relatywnie duuuuuużo słabszym wspomaganiem hamulców.
    2014-08-07 01:29:34 [46.233.70.*] id:1248614  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    zgadza się taki powinien być obowiązek. Najczęściej można zauważyć świata awaryjne w takich sytuacjach u kierowców ciężarówek
    2014-08-08 07:27:26 [146.119.129.*] id:1248832  
    Minika: Napisała postów [1], status [żółtodziób] Reputacja
    Dalczego obowiazek? Rozumiem w sytuacjach wyjątkowych typu wypadek, korek...A nie w miejscu gdzie na odcinku conajmniej 0,5 km są znaki ograniczenia prędkości, znaki informujące o zmianie organizacji ruchu, robotach drogowych...Facet się poprostu zagapił. W takich sytuacjach też często gubi kierowców jazda na pamięć.
    2014-08-06 23:14:49 [188.123.205.*] id:1248604  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    Nikt nie jest bezpieczny na drodze!

    Nick:
    Treść:
    2014-08-06 15:13:06 [176.107.171.*] id:1248410  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    Oby robotnik nie był "wczorajszy" .

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2014-08-06 18:36:28 [77.180.191.*] id:1248471  
    anstel: Napisał postów [3800], status [VIP] Reputacja
    Albo kierowca mietka.
    2014-08-06 13:09:07 [31.61.136.*] id:1248387  
    pavulans: Napisał postów [1995], status [Szycha] Reputacja
    63 letni Helmut bardziej ceni swjego równie leciwego mercedesa jak polskiego robotnika. Co w tym dziwnego? Nalezy wprowadzić obowiazkowe badania lekarskie co rok po 55 roku życia.

    Nick:
    Treść:
    2014-08-06 12:57:49 [83.29.214.*] id:1248376  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Siedział na ogonie a już nie ten refleks. Niech sobie da spokój z jazdą jako kierowca.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2014-08-06 12:59:01 [62.225.238.*] id:1248377  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Na ogonie, to on raczej zawsze siedzi:D
    2014-08-06 13:00:51 [146.52.222.*] id:1248379  
    GASTON: Napisał postów [722], status [rozpisany/na] Reputacja
    nie powiedziane, jak ma króciutki ten ogonek, to nie za bardzo... musiałby się nagimnastykować by tak usiąść..
    2014-08-06 13:01:26 [83.29.214.*] id:1248380  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    tiku: lepiej zostaw te nasze ogonki, tu chodziło o umowny ogon :P
    2014-08-06 13:02:18 [62.225.238.*] id:1248382  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Heh....nie wnikam dalej:)
    2014-08-06 12:44:16 [89.76.168.*] id:1248373  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    a to k u t a f o n:p

    Nick:
    Treść:
    2014-08-06 12:35:58 [146.52.222.*] id:1248371  
    GASTON: Napisał postów [722], status [rozpisany/na] Reputacja
    Dziwne zachowanie kierowcy, zamiast walić w blachę, naraża życie człowieka bezpośrednio w niego wjeżdżając. Blachę można wyklepać, a jeśli temu człowiekowi pozostanie jakiś uraz ... nic go nie "wyklepie".

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2014-08-06 12:43:07 [178.37.25.*] id:1248372  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    tak NFZ zapłaci, a jakby walił w blache to sam koszty ponosi ;)
    2014-08-06 12:33:22 [178.37.25.*] id:1248370  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    i coś OPO narobił.... pretekst do potyczki słownej tu dałeś ;)

    Nick:
    Treść:
    2014-08-06 12:30:52 [164.127.139.*] id:1248369  
    Odrażający drab: Napisał postów [2181], status [Szycha] Reputacja
    Rocznik 51 rozjeżdża 81. Jakiś konflikt pokoleń?

    Nick:
    Treść: