• Autor: Mat
    • Wyświetleń: 9005
    • Dodano: 2014-05-19 / 14:41
    • Komentarzy: 24

    Zamieszanie wokół oficera rowerowego w Opolu

    Zamieszanie wokół oficera rowerowego w Opolu

    Sławomir Szota nie zrezygnował z funkcji oficera rowerowego i nie został też zwolniony przez MZD.(Fot: archiwum)

    - Informacje o mojej śmierci są przesadzone – ironizuje Sławomir Szota w odpowiedzi na doniesienia prasowe o jego dymisji. Oficer rowerowy twierdzi, że żadnej rezygnacji nikomu nie składał i swoją pracę chce wykonywać dalej – najlepiej jak tylko potrafi. O zwalnianiu Szoty w Miejskim Zarządzie Dróg, który go zatrudnia, też nikt nie myśli.

    Zobacz takze Na Górze Świętej Anny uczczono Narodowy Dzień Powstań Śląskich

    - Sławomir Szota, pełniący dotąd tę funkcje w Opolu, zrezygnował, zaskakując tym swoich pracodawców. Nowym oficerem rowerowym może zostać każdy, kto czuje się na siłach – napisała w poniedziałek opolska Gazeta Wyborcza powołując się na oświadczenie Sławomira Szoty, które z kolei było odpowiedzią na krytykę jego pracy zawartą właśnie na łamach GW.

    Zobacz takze Nocny pożar samochodu przy budynku wielorodzinnym. Ogień objął także drugi pojazd

    We wspomnianym oświadczeniu nie pada jednak słowo „rezygnuję”. - Bo też nie to było moją intencją. Chciałem tylko wyraźnie zasugerować, że nie czuję się przyspawany do oficjalnej funkcji. Aktywnie działałem na rzecz środowiska rowerowego nie będąc oficerem rowerowym i aktywnie, nawet bardziej intensywnie, działam piastując obecną funkcję. Jeśli do mnie bądź moich przełożonych dotrze konstruktywna krytyka dotycząca mojej pracy to nie mam zamiaru zapierać się rękami i nogami – wyjaśnia Sławomir Szota. - Uspokajam zatem, że informacje o mojej śmierci są przesadzone, choć pewnie niektórych mocno to rozczaruje i będzie nie na rękę – dodaje.

    - Sławomir Szota nadal pełni funkcję oficera rowerowego. Kontekst oświadczenia, które przesłał do dziennika jest dla nas w pełni zrozumiały i nie wiąże się z żadną dymisją czy rezygnacją. Zdajemy sobie za to sprawę, że na linii gazeta – oficer rowerowy trwa wymiana argumentów co do stylu sprawowania tej funkcji – mówi Mirosław Pietrucha, wicedyrektor MZD w Opolu. - Nie prowadzimy zatem naboru na to stanowisko. W naszej ocenie oficer rowerowy pracuje dobrze – zaznacza Pietrucha.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2014-05-20 09:52:06 [188.123.205.*] id:1222496  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    Z 1500 na rękę strasznie trudno zrezygnować w Opolu.

    Nick:
    Treść:
    2014-05-19 20:34:46 [83.4.87.*] id:1222340  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Z tego co wiem (a wiem) ta koza ma strasznie słabe hamulce i stwarza zagrożenie na drogach publicznych :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2014-05-20 09:28:31 [83.22.161.*] id:1222490  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Szczęki Cantilever i klamki do V-Brake?
    2014-05-20 09:31:36 [83.22.75.*] id:1222491  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Stefan: daj spokój... Tam są takie archaiczne spowalniacze że szkoda dywagować nawet.
    2014-05-20 09:39:52 [83.22.161.*] id:1222492  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    No Cantilever. Od kilkunastu lat już się tego nie używa, ale w miarę to działało. No druga sprawa, że na Allegro za 50zł można kupić kompletne V-brake
    2014-05-20 08:58:42 [212.244.52.*] id:1222484  
    asd123: Napisał postów [265], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Oficer rowerowy, a jeździ na gównianym rowerze :)

    Nick:
    Treść:
    2014-05-20 08:07:54 [89.79.90.*] id:1222445  
    Rademenes75: Napisał postów [526], status [starszy pismak] Reputacja
    Ale ktoś FERMENT zrobił !!!

    Nick:
    Treść:
    2014-05-20 04:43:17 [89.73.186.*] id:1222417  
    krisss: Napisał postów [2133], status [Szycha] Reputacja
    Gazeta Wyborcza powoli robi się jak inne plotkarskie magazyny. Prasa schodzi na psy.

    Nick:
    Treść:
    2014-05-19 16:15:41 [89.76.246.*] id:1222276  
    czerstwy70: Napisał postów [2138], status [Szycha] Reputacja
    to ja tez poironizuję:info o śmierci tzw of row są na razie przesadzone :)))

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2014-05-19 20:35:50 [178.37.10.*] id:1222341  
    Helmutek: Napisał postów [93], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    "nasze wiadomości zawsze się spełniają - jutro to nasze dzieło" ;) motto pewnej gazety
    2014-05-19 20:32:30 [178.37.10.*] id:1222339  
    Helmutek: Napisał postów [93], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Gazeta ... i wszystko jasne. Dobrze, że jeszcze nie drukują tego czegoś na papierze kredowym. Bo wtedy i tym czymś nie dałoby się nawet podetrzeć ;)

    Nick:
    Treść:
    2014-05-19 15:12:45 [88.220.95.*] id:1222269  
    yockerr: Napisał postów [86], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    A tą miss opolszczyzny to ślepi wybierali???

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2014-05-19 15:13:14 [77.254.17.*] id:1222270  
    [moderacja]: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    2014-05-19 15:53:28 [83.22.225.*] id:1222275  
    [moderacja]: Napisał postów [40], status [rozkręca się] Reputacja
    [moderacja]
    2014-05-19 16:55:16 [89.78.139.*] id:1222281  
    antyP.I.S.: Napisał postów [5725], status [VIP] Reputacja
    tragedia..pewnie najpiekniejsza z całej wsi haha
    2014-05-19 17:16:32 [178.37.220.*] id:1222286  
    swinia: Napisał postów [328], status [pismak] Reputacja
    Może ma inne ukryte cechy.... np. szybko ściąga majtki ;-)
    2014-05-19 17:44:38 [83.4.103.*] id:1222293  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    Układy układy i jeszcze raz układy... Inaczej by takiego paszteta nie wybrali....
    2014-05-19 18:30:06 [89.79.132.*] id:1222304  
    rio75: Napisał postów [258], status [maniak] Reputacja
    Już wyjaśniam.Wyboru najprawdopodobniej dokonało jury z eurowizji wrażliwe inaczej.
    2014-05-19 14:50:30 [89.76.168.*] id:1222267  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Trzeba wybrać Oficera forumowego...macie już propozycję:D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2014-05-19 14:52:30 [77.254.17.*] id:1222268  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    a umiesz jeździć na kole? to oddam swój głos ;)
    2014-05-19 15:20:48 [77.254.17.*] id:1222271  
    [moderacja]: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    2014-05-19 15:28:23 [89.76.168.*] id:1222273  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    oddaj na złom...to na wino jeszcze zarobisz:)
    2014-05-19 17:28:41 [46.205.187.*] id:1222288  
    tomuniu: Napisał postów [2887], status [Szycha] Reputacja
    Musi spełniać jakieś sensowne kryteria dwa fakultety, IQ najmniej 140, trzy języki obce w tym romski biegle w mowie i piśmie nie może brać leków antydepresyjnych a jeśli już bierze nie wolno mu ich odstawiać no i żeby nie pił dużo ;)
    2014-05-19 17:43:47 [83.4.103.*] id:1222292  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    Ja bym sie zgłosił ale rower to zbyt mało luksusowy środek transportu...