• Autor: Seeb
  • Wyświetleń: 13132
  • Dodano: 2014-04-14 / 08:00
  • Komentarzy: 0

  Piękny uśmiech dzięki Dental Care!

  Gabinet Stomatologiczny Dental Care. Opole, ul. 1 Maja 30A.

  (fot: Dental Care)

  Mówi się, że o zęby trzeba dbać, bo kolejne nie wyrosną. Ale jak dbać i nie przepłacać? Po czym rozpoznać godnego zaufania stomatologa? Przeczytaj artykuł i zdobądź zniżkę na usługi stomatologiczne!

  Nowoczesność i precyzja
  Gabinet stomatologiczny Dental Care powstał z myślą o zapewnieniu doskonałej jakości leczenia stomatologicznego na najwyższym poziomie. Oferujemy naszym pacjentom profesjonalną opiekę w trakcie całego leczenia. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny, precyzyjny sprzęt dentystyczny, mogący sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów. Korzystając z naszych usług, mają Państwo pewność użycia wysokiej jakości materiałów.

  Dental Care = zaufanie
  Dla nas pacjenci są najważniejsi. Zależy nam, aby czuli się komfortowo w trakcie całego procesu leczenia. W gabinecie Dental Care przeglądy, konsultacje i wizyty adaptacyjne są całkowicie bezpłatne, a znieczulania wliczone w cenę zabiegu.

  Oferujemy kompleksowo:
  - profilaktykę (przeglądy, zabiegi higienizacyjne, fluoryzację)
  - stomatologię zachowawczą z endodoncją (leczenie kanałowe)
  - chirurgię stomatologiczną (m.in. usuwanie zębów; usuwanie zębów zatrzymanych, tzw. mądrości; resekcja)
  - protetykę (korony, mosty, protezy ruchome)
  - stomatologię dziecięcą

  Nie spoczywamy na laurach, stale doskonalimy swoje umiejętności zawodowe na licznych kursach specjalistycznych. Nasze certyfikaty można zobaczyć w gabinecie oraz na stronie: www.dentalcare.opole.pl.

  Dla najmłodszych
  Dentysty boją się dorośli, a co dopiero dzieci. W celu oswojenia ich z naszym gabinetem, proponujemy Państwu bezpłatne wizyty adaptacyjne. Takie odwiedziny przyczyniają się do zminimalizowania lęku dziecka przed dentystą. Warto jest odbyć pierwszą wizytę już około 1. roku życia dziecka. Wizyta taka odbywa się bez wykonywania żadnych zabiegów leczniczych, a kończy się badaniem jamy ustnej pacjenta. Ma formę „zabawy”, która przyzwyczaja do współpracy z dentystą. Podczas takich odwiedzin rodzice informowani są na temat pielęgnacji zębów ich pociech.

  Medycyna estetyczna dla pań i nie tylko
  Warto wiedzieć, że gabinet Dental Care specjalizuje się także w medycynie estetycznej twarzy. Poprzez zastosowanie kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej (botoksu), oferujemy Państwu następujące usługi:
  - usuwanie zmarszczek i poprawa konturu twarzy
  - powiększanie i modelowanie ust
  - wygładzanie i nawilżanie skóry twarzy

  Używane przez nas wysokiej jakości produkty zapewniają niemal od razu znaczną poprawę wyglądu twarzy, zachowując przy tym jej naturalny wygląd. Stosowane preparaty kwasu hialuronowego oraz botoksu są całkowicie bezpieczne. Poleca się je zarówno paniom, jak i panom.

  Gdzie nas znaleźć?
  Dental Care Gabinet Stomatologiczny Wojciech Praski mieści się na parterze przy ulicy 1-go Maja 30A w Opolu. Atrakcyjna lokalizacja z własnym parkingiem w centrum miasta oraz znajdującym się w pobliżu przystankiem MZK (linie 3,5,9,11,13) ułatwi Państwu dotarcie do nas. Gabinet jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

  Aby dowiedzieć się o nas czegoś więcej, zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej www.dentalcare.opole.pl, a także do polubienia nas na Facebooku - Kliknij!.

  Promocja!
  Tylko do końca kwietnia 2014 r. na hasło „24opole”, podane podczas rezerwowania wizyty, otrzymają Państwo zniżkę 15% na dowolne usługi stomatologiczne.

  Rejestracja pod numerem telefonu: 531 532 700.
  Rejestracja on-line: gabinet@dentalcare.opole.pl


  Serdecznie zapraszamy.


  ..:: artykuł sponsorowany ::..  Szymon Godyla Szymon Godyla Szymon Godyla
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.