Autobusem z Niemiec jechali członkowie rzeszowskiego zespołu tanecznego "Kornele". Grupa wracała do domu z Mistrzostw Świata w Show Dance.
Zobacz takze Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
W wypadku zginęła jedna osoba - 22-letnia kobieta. Ruch na A4 w kierunku Katowic Był zablokowany. Jadące od strony Wrocławia samochody, kierowane są objazdem przez Opole. Chwilę po 14.00 ruch na trasie odblokowano.
Na miejscu, pod nadzorem prokuratury przez prawie sześć godzin pracowała specjalna grupa policjantów , która ustalała szczegółowe okoliczności zdarzenia.
- Wszystko wskazuje na to, że przyczyną wypadku było zaśnięcie kierowcy. Mogą o tym świadczyć chociażby ślady łagodnego zjazdu ze skarpy - mówi podinsp. Jarosław Dryszcz z opolskiej policji.
Zobacz takze 8-latek zaatakowany przez psa. Dziecko trafiło śmigłowcem do szpitala
- Udało nam się już ustalić, że kierowca nie złamał żadnego z przepisów. Poruszał się ze stałą prędkością 100 kilometrów na godzinę. Dwieście kilometrów wcześniej zatrzymał się także na pięćdziesięcio-minutowy postój - powiedział portalowi 24opole.pl mł. insp. Jacek Zamorowski - naczelnik opolskiej drogówki.
fot: Seeb / 24opole.pl
fot: Pomoc Drogowa WARM - www.WARM.pl






















Efekciara: Kornele trzymajcie sie!!! Zespół Efekt ze Zduńskiej Woli Jesteśmy z Wami!!! Wracajcie szybko do zdrowia!!!!! Buziaczki dla Was...:******