• Autor: Mat
    • Wyświetleń: 9203
    • Dodano: 2013-04-27 / 06:28
    • Komentarzy: 65

    Wygraj przejażdżkę lamborghini i wejściówki na Automaster Show // Wyniki!!

    Wygraj przejażdżkę lamborghini i wejściówki na Automaster Show // Wyniki!!

    Lamborghini gallardo przyspiesza w 4 sekundy do prędkości 100 km/h a jego maksymalna prędkość to 310 km/h!

    Wygraj przejażdżkę lamborghini i wejściówki na Automaster Show // Wyniki!!

    Zobacz plakat imprezy !

    Już w najbliższą niedzielę Automaster Show 2013, zapowiadany motoryzacyjną imprezą roku na Opolszczyźnie. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dla naszych czytelników wyjątkowy konkurs w którym do wygrania przejażdżka lamborghini i podwójne wejściówki na event.

    Na 55 hektarach lotniska w Kamieniu Śląskim przez 8 godzin królować będzie motoryzacja. Na Automaster Show 2013 każdy z fanów koni mechanicznych ma znaleźć coś dla siebie. Wśród zaplanowanych atrakcji znalazły się między innymi wyścig na 1/4 mili (zapisy do konkursu na miejscu), pokazy driftingu, tuningowanych samochodów a także symulatorów dachowania i zdarzeń drogowych.

    - Dla pań mamy przygotowany konkurs makijażu w samochodowym lusterku, a dla najmłodszych specjalną strefę motokids – wylicza Aleksandra Biernat z firmy AutoMaster, która jest organizatorem imprezy. - Podczas imprezy podejmiemy też próbę bicia rekordu Guinessa w cofaniu samochodem z przyczepą. W strefie dealera będzie można przymierzyć się do najnowszych samochodów osobowych. Obędzie się także pokaz ratownictwa drogowego z symulacją wypadku. Całość poprowadzi Adam Kornacki, prezenter TVN Turbo – dodaje.

    UWAGA - KONKURS !

    Dla czytelników portalu 24opole.pl mamy konkurs w którym do wygrania jest dziesięć podwójnych wejściówek na niedzielne Auto Master Show! Dodatkowo wśród laureatów konkursu wylosujemy osobę, która będzie miała okazję przejechać się luksusowym lamborghini gallardo !

    - Samochód ten przyspiesza w 4 sekundy do prędkości 100 km/h a jego maksymalna prędkość to 310 km/h. Oczywiście przejażdżka odbędzie się na fotelu pasażera, ale zapewniam, że przygotowana została specjalna trasa, która pozwoli odczuć zwycięzcy konkursu jaką mocą dysponuje ten samochód – podkreśla Aleksandra Biernat.

    Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać sms o treści: DP BILETY AUTOMASTER oraz swoje IMIĘ I NAZWISKO (bez polskich liter) na numer 73624 (koszt 3,69 z VAT). Na sms-y czekamy do soboty (27.04) do godziny 16.00.

    Zobacz takze 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

    Wśród osób, które wezmą udział w konkursie, rozlosujemy dziesięć podwójnych wejściówek na Auto Master Show 2013 ! Dodatkowo wśród tej dziesiątki wylosujemy szczęśliwca, który przejedzie się lamborghini gallardo !

    Wyniki konkursu podamy w tym artykule jeszcze w sobotę do 18.00. Laureaci będą mogli odebrać bilety przy wejściu na teren imprezy, okazując dokument ze zdjęciem. Z osobą, która wylosuje przejażdżkę, skontaktujemy się telefonicznie.

    Powodzenia :)

    Podwójne zaproszenia otrzymują:

    Malwina Kalamarz

    Mateusz Respondek

    Ewa Izdepska

    Pawel Lasota

    Zobacz takze Autostrada A4. Dwa zdarzenia. Poważne utrudnienia

    Anna Macyszyn

    Marcin Wolak

    Ewelina Sleziona

    Wojtek Szala

    Katarzyna Wdowik

    Michal Salajczyk

    Przejażdżkę lamborghini wygrywa:

    Malwina Kalamarz
    reklama

    Więcej zdjęć

    Wygraj przejażdżkę lamborghini i wejściówki na Automaster Show // Wyniki!!

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2013-04-27 21:01:01 [93.181.160.*] id:1037587  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    Lipa jutro deszcz i zimno lepiej tu posiedzieć

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2013-04-27 22:27:25 [87.204.110.*] id:1037649  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...wystawa psów w Opolu jest pod dachem...
    2013-04-27 22:29:43 [93.181.160.*] id:1037650  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    a mnie to interesuje jak ciebie astronomia
    2013-04-27 23:33:31 [87.204.110.*] id:1037699  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...@rolnik "tu posiedzieć" jest zdrowsze niż praca...zazdroszczę! ...
    2013-04-27 23:36:25 [93.181.160.*] id:1037702  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    nie bo niemcownia przyjechała trochu ludu wiec czasu nie ma
    2013-04-27 23:39:24 [87.204.110.*] id:1037710  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ..@rolnik .napisz po polsku lub po niemiecku ,proszę!!!... o co tobie chodzi ???...nic nie rozumiem :(
    2013-04-27 23:41:07 [93.181.160.*] id:1037715  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    dobrze rozumiesz
    2013-04-27 23:42:53 [87.204.110.*] id:1037718  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ..ale ."co i po jakiemu" @rolnik ???...
    2013-04-26 17:09:58 [91.193.208.*] id:1036908  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    `Oczywiście przejażdżka odbędzie się na fotelu pasażera`- pffff

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [21]
    2013-04-26 17:11:06 [77.223.234.*] id:1036911  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    dobrze że nie na przyczepce podczepionej pod Lambo:D
    2013-04-26 17:11:38 [91.193.208.*] id:1036912  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    zawsze warto znaleźć jakieś plusy;)
    2013-04-26 17:12:55 [77.223.234.*] id:1036913  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    ciekawe czy ktoś puści Pawia w Lambo z tej prędkości;)
    2013-04-26 17:13:55 [91.193.208.*] id:1036914  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    nie no, admina się nie godzi wyrzucać w biegu;)
    2013-04-26 17:14:45 [91.193.208.*] id:1036915  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    btw to kto tam będzie z userów? bo nie wiem, czy jechać i w co uzbrojony;D
    2013-04-26 17:16:02 [83.30.219.*] id:1036916  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    ja go puszczą Oświęcimską to może i lot zaliczą
    2013-04-26 17:16:32 [91.193.208.*] id:1036917  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    i kilka ewolucji w powietrzu;)
    2013-04-26 17:17:23 [77.223.234.*] id:1036918  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Z osobą, która wylosuje przejażdżkę, skontaktujemy się telefonicznie....żeby podeszwy z kupy wyczyścił;)
    2013-04-26 17:18:16 [83.30.219.*] id:1036919  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    a nie wygodniej byłoby na fotelu biurowym ? przynajmniej kółka ma ...
    2013-04-26 17:19:39 [77.223.234.*] id:1036920  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Fajszbuki będą zawalone fotami z lambooordźinim:)
    2013-04-26 17:21:38 [91.193.208.*] id:1036921  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    `O[d]będzie się także pokaz ratownictwa drogowego z symulacją wypadku`.. ci co chcą się przejechać lambordżini sklejają akcję już?;) niech ich słowo symulacja` nie zwiedzie;)
    2013-04-26 17:25:39 [83.30.219.*] id:1036922  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    symulatory dachowania , ale najbardziej się chyba obawiam tego konkursu makijażu w lusterku ,mając na uwadze stan naszych dróg ...
    2013-04-27 00:17:33 [87.204.110.*] id:1037110  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    RAII: Napisał postów [8003], status [VIP] `Oczywiście przejażdżka odbędzie się na fotelu pasażera...*****i tu nasuwa się pytanie :Gdzie i kiedy ,odbędzie się ta "wymarzona (dla kogo?) przejażdżka" ?!?! ....
    2013-04-27 00:23:14 [31.62.45.*] id:1037113  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    Wymarzona chyba tylko dla Gosia, kto normalny chciałby jechać jako pasażer :D
    2013-04-27 00:27:50 [87.204.110.*] id:1037116  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...do "TEGO" mały fiacik jest lepszy*....* tylko w wersji z rozkładanymi fotelami!!!...:D:D:D....
    2013-04-27 11:48:51 [91.193.208.*] id:1037257  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    kto to jest Goś?
    2013-04-27 19:56:07 [31.60.199.*] id:1037532  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    Goś Kefir osoba, która czasem ma problem z rozpoznaniem własnej płci ;)
    2013-04-27 19:59:19 [91.193.208.*] id:1037537  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    aaa..
    2013-04-27 20:00:46 [31.60.199.*] id:1037540  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    Widzę, że jesteś już po. Zrobiłeś to beze mnie ;(
    2013-04-27 20:09:10 [91.193.208.*] id:1037548  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    co robić;( ale będzie następna okazja;)
    2013-04-27 22:46:12 [83.7.121.*] id:1037656  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    i w fotoshopie
    2013-04-27 18:32:40 [178.252.29.*] id:1037495  
    CarlitoBrigante: Napisał postów [2752], status [Szycha] Reputacja
    Malwinka gratulacje, uważaj, żebyś w Lambo atramentu nie wylała ;-)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-04-27 19:15:55 [217.197.76.*] id:1037525  
    opolaninn: Napisał postów [3122], status [Szycha] Reputacja
    albo wypiła..
    2013-04-27 09:11:04 [81.219.142.*] id:1037210  
    swinia: Napisał postów [328], status [pismak] Reputacja
    Automastershow to nielegalna impreza bez zezwoleń. Poczytajcie sami na stronie automobilklubu opolskiego

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2013-04-27 11:50:21 [91.193.208.*] id:1037260  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    hmm..ciekawe, czy policja będzie interweniować, skoro to z narażeniem zdrowia i życia ma się odbywać
    2013-04-27 14:43:40 [5.173.8.*] id:1037364  
    Rzeźnik: Napisał postów [86], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Konkurencyjna impreza, to po niej cisną.
    2013-04-27 17:07:26 [81.219.142.*] id:1037445  
    swinia: Napisał postów [328], status [pismak] Reputacja
    Niekoniecznie. Nie chciałbym, żeby cos się stało a karetka musiała by jechała aż z Opola.. Ktoś tu za bardzo myśli by zarobić jak najwięcej kasy zapominając o bezpieczeństwie
    2013-04-27 17:44:02 [83.26.51.*] id:1037470  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Karetka z Opola?! Co ty opowiadasz? Na tego typu imprezach muszą być zabezpieczone dwie karetki, by w razie wypadku jedna pozostała na miejscu.
    2013-04-27 17:58:14 [217.197.76.*] id:1037476  
    opolaninn: Napisał postów [3122], status [Szycha] Reputacja
    wszystkie zezwolenia są!
    2013-04-27 00:58:16 [213.238.111.*] id:1037133  
    antyP.I.S.: Napisał postów [5725], status [VIP] Reputacja
    ale się wsiurów nazjżdża

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2013-04-27 01:24:45 [87.204.110.*] id:1037151  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...hmmm????...a teraz jeszcze raz proszę ..ale "po polskiemu".... :)
    2013-04-27 01:26:17 [37.225.68.*] id:1037152  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    No ci nie z Łopola, czego nie kumasz? :P
    2013-04-27 01:32:10 [87.204.110.*] id:1037154  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...pisowni nie kumam ! :D:D:D...
    2013-04-27 08:34:28 [90.156.124.*] id:1037200  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    nie codziennie taką 'atrakcję' mozna zaliczyc ;)
    2013-04-27 17:46:27 [83.26.51.*] id:1037471  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    antyP.I.S.: tia -z tonami szpachli i półkami z tyłu na "CDeki" ;))))
    2013-04-27 09:10:23 [77.11.37.*] id:1037209  
    anstel: Napisał postów [3800], status [VIP] Reputacja
    Wiejski tuning .

    Nick:
    Treść:
    2013-04-27 05:44:53 [83.29.236.*] id:1037192  
    wujo12: Napisał postów [962], status [stały bywalec] Reputacja
    to juz nic innego bardziej normalniejszego w tym miescie nie moze byc, szkoda tego auta na tych naszych parszywych drogach mamy jak u ruskich, tylko czolgiem po nich jezdzic, przynajmniej wtedy sie jest pewnym ze zawieszenie wytrzyma

    Nick:
    Treść:
    2013-04-26 17:10:29 [83.5.238.*] id:1036910  
    badboy: Napisał postów [144], status [wyjadacz] Reputacja
    chętnie przewiozę swoim fiacikiem 126p

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2013-04-26 17:49:17 [178.37.14.*] id:1036926  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Hehhhh....ale fotel musi być jak w samolocie ..;p
    2013-04-26 23:31:23 [83.30.208.*] id:1037102  
    badboy: Napisał postów [144], status [wyjadacz] Reputacja
    no problem
    2013-04-27 00:22:49 [87.204.110.*] id:1037112  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...chętnie kupię Twojego fiacika 126p.... :)
    2013-04-27 00:16:49 [194.29.180.*] id:1037109  
    doctor: Napisał postów [323], status [maniak] Reputacja
    W Londynie za 100 funtów można sobie pojeździć takim Lambo i innymi cudeńkami cały dzień i to samemu a nie jako paczka,śmiechu warta ta nagroda

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-04-27 00:20:58 [87.204.110.*] id:1037111  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...ile kosztuje w Londku jazda "na jeźdzca" jeżeli cudeńka wsiądą na cały dzień na ciebie?...
    2013-04-26 20:26:59 [91.18.20.*] id:1036976  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    Też mi rewelacja... Lamborghini Gallardo..., gdyby proponowali przejażdżkę jakimś Lambo z lat 70-80 i 90 to bym się skusił... a tak co to za rewelacja jechać czymś co napędza silnik AŁDI...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2013-04-26 20:51:50 [83.10.12.*] id:1036982  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    No tak... jak się jeździ Bugatti Veyron :D
    2013-04-26 22:22:25 [87.204.110.*] id:1037058  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...cztery sekundy ,na taki lekki samochód...2,5 tony robi to w 6 sekund :) ...
    2013-04-26 21:27:52 [82.82.183.*] id:1036997  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    takie lamborghini ma kolega turas akbaba a1automobile i juz jezdilem znim wiec nie musze nic wygrywac.

    Nick:
    Treść:
    2013-04-26 20:54:35 [83.10.12.*] id:1036984  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    O!!!n to już wysyłam :)

    Nick:
    Treść:
    2013-04-26 20:17:14 [46.134.157.*] id:1036974  
    messi19: Napisał postów [52], status [rozkręca się] Reputacja
    Żadna mi to atrakcja jako pasażer,wolałbym mieć gaz pod nogą...

    Nick:
    Treść:
    2013-04-26 19:46:56 [194.29.180.*] id:1036964  
    doctor: Napisał postów [323], status [maniak] Reputacja
    shit

    Nick:
    Treść:
    2013-04-26 19:26:41 [84.190.146.*] id:1036954  
    mike: Napisał postów [1360], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    smiech na sali,jako pasazer to ja se mozim w rolsrojsie na tylnym tapczanie pojechac

    Nick:
    Treść:
    2013-04-26 17:57:22 [81.219.142.*] id:1036933  
    swinia: Napisał postów [328], status [pismak] Reputacja
    Dziwne. Jak mam ochotę pojeździć Gallardo to ide do garażu, odpalam furę i w trasę. A tu mi karzą jakieś smsy wysyłać?! Nie rozumiem..

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-04-26 18:40:58 [89.76.202.*] id:1036944  
    czerstwy70: Napisał postów [2138], status [Szycha] Reputacja
    masz poczucie humoru,żebyswojego golfa trójkę w tedeiku gallardo nazywać :)
    2013-04-26 18:25:31 [83.4.31.*] id:1036940  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    Ja już wykupiłem wejściówkę więc esa nie wysyłam :)

    Nick:
    Treść:
    2013-04-26 17:09:01 [91.193.208.*] id:1036907  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    `wejściówki na event` - nie żebym się czepiał, ale...;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-04-26 17:10:07 [77.223.234.*] id:1036909  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    a potem na "after" ;)