• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 3758
    • Dodano: 2013-04-01 / 21:03
    • Komentarzy: 33

    Święta na Opolszczyźnie przebiegły wyjątkowo spokojnie

    Święta na Opolszczyźnie przebiegły wyjątkowo spokojnie

    (Fot. archiwum)

    Wygląda na to, że śnieg utemperował nieco zapędy amatorów wielkanocnego polewania, którzy zamiast wiader z wodą wybrali bitwy na śnieżki. Policjanci ani razu nie interweniowali w związku ze zbyt gorliwym wypełnianiem tradycji Lanego Poniedziałku.

    Drugi dzień świąt Wielkiej Nocy minął na Opolszczyźnie spokojnie. - Nie odnotowano żadnych przypadków wandalizmu ani uszkodzenia mienia, związanych z obchodami Lanego Poniedziałku - mówi podinsp. Maciej Milewski, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

    Zobacz takze 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

    Podobnie było podczas całego świątecznego okresu, również na drogach. Wydaje się, że trudne warunki na drogach skłoniły kierowców do ostrożniejszej jazdy.

    - Podczas całego świątecznego weekendu na Opolszczyźnie doszło do 4 wypadków, w których obrażenia odniosło 9 osób - informuje podinsp. Milewski. Niestety wciąż są kierowcy, którzy wsiadają za kierownicę na podwójnym gazie. - Funkcjonariusze zatrzymali 35 nietrzeźwych kierowców - dodaje policjant.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2013-04-02 13:47:20 [92.228.9.*] id:1024414  
    Mr.WaR: Napisał postów [-4294962238], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Pogoda pokrzyżowała wszystkim szyki zwłaszcza tym co zmienili już oponki z zimowych na letnie. Było spokojnie i bezpiecznie w te święta co nie jest zasługą policji ;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-04-03 01:00:21 [87.204.110.*] id:1024823  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...najlepsze oponki są tzw: "swojskie zapuszczone" !....ale nosi się je tylko i wyłącznie na biodrach!!!...:D:D:D:D
    2013-04-02 23:51:26 [178.36.238.*] id:1024783  
    lunainclouds: Napisała postów [18], status [nowy] Reputacja
    Jingle bell, jingle bell, jingle bell rock...

    Nick:
    Treść:
    2013-04-02 08:16:52 [95.41.39.*] id:1024372  
    radotom: Napisał postów [1859], status [Szycha] Reputacja
    było spokojnie bo każdy siedział w swoim domu lub u rodziny przy plazmie, wychodzi na to że włuczenie się po ulicy to nic dobrego

    Nick:
    Treść:
    2013-04-02 00:42:54 [83.10.5.*] id:1024357  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    OT. Dziś mija 8 rocznica śmierci Karola Wojtyły - Jan Pawła II chyba najbardziej znanego Polaka i jednego z najwybitniejszych . Mi go już zawsze będzie brakowało . [*] [*] [*]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2013-04-02 00:45:49 [83.10.5.*] id:1024358  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    * Jana
    2013-04-02 01:06:23 [87.204.110.*] id:1024360  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...@kgb...jak myślisz?!...TY jako administrator jakiegoś tam forum "X" powinieneś informować publicznie na innym forum 'koleżankę 4u że ktoś zalogował się na forum "X"...hmmm ...jestem odrobinkę "zawiedziony" Twoją postawą....
    2013-04-02 01:15:01 [87.204.110.*] id:1024361  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...odnośnie Papieża...szkoda że "Franek" nie został wybrany zaraz po śmierci "JP II"...
    2013-04-02 01:49:55 [92.23.42.*] id:1024362  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    A bo to jednego forum ;) Prawda Kgb ;) Dobranoc
    2013-04-02 07:28:53 [83.29.109.*] id:1024368  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    Hubertus możemy sobie pogadać ale nie w tym temacie, zparaszam na PW lub zrób jakiś O.T ale na litość człowieku miej, że trochę powagi.
    2013-04-01 23:49:39 [83.4.25.*] id:1024342  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    Rolik jesteś??? Mam kilka flaszek do wypicia i kilka chętnych lasek do zaliczenia, wpadniesz? :)))

    Nick:
    Treść:
    2013-04-01 22:21:39 [83.27.46.*] id:1024314  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    A jak by tak podtrzymać tradycję "bez wypadkowości"...? :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-04-01 22:54:52 [46.205.73.*] id:1024323  
    Sacus: Napisał postów [232], status [maniak] Reputacja
    A to tak się da? :P
    2013-04-01 21:33:48 [93.181.160.*] id:1024286  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    Byle do piątku :D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [16]
    2013-04-01 21:37:39 [77.223.238.*] id:1024287  
    ObywatelOPOLE: Napisał postów [856], status [pismak] Reputacja
    ...Rolnik@ Pójdziesz w końcu do roboty, czy dalej będziesz się brandzlował w towarzystwie twoich "śłitaśnych" koleżanek??
    2013-04-01 21:40:28 [87.204.110.*] id:1024288  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...@rolnik ile postów natrzepałeś przez te święta???...chyba jesteś zadowolony ,bo nie byłeś samotny!?... z tego co widzę koleżanki i koledzy dotrzymywali tobie wczoraj towarzystwa od rana do nocy...więc chyba święta miałeś w takim razie bardzo udane?!...
    2013-04-01 21:41:38 [93.181.160.*] id:1024290  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    patrzcie na siebie
    2013-04-01 21:43:29 [87.204.110.*] id:1024291  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...@rolnik "pacze i siebie wczoraj tutaj nie widzem"...
    2013-04-01 21:46:37 [93.181.160.*] id:1024292  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    bo byłeś taki narąbany ze nie dałeś rady wciskać Enter
    2013-04-01 21:49:33 [87.204.110.*] id:1024293  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...będziesz miał "plusy"@rolnik...to pomoże tobie w dalszym życiu...dzięki mnie!!!...podziękuj @Hubertusowi ! :D:D:D:D:D
    2013-04-01 21:51:21 [93.181.160.*] id:1024294  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    napij się bo coś mrawo piszesz
    2013-04-01 21:51:36 [93.182.129.*] id:1024295  
    bella_edith: Napisała postów [1318], status [stały bywalec] Reputacja
    Rolik jego pod tym nickname nie było wpadał tu co chwilę jako O_O . W przeciwnym razie by umarł .
    2013-04-01 21:52:32 [93.181.160.*] id:1024296  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    przecie wiem w sumie tez bym innego Nica sobie zapodał
    2013-04-01 21:54:13 [93.182.129.*] id:1024297  
    bella_edith: Napisała postów [1318], status [stały bywalec] Reputacja
    W domu chłop ma zakaz zbliżania się do komputera wiec często wychodził do WC by napisać jakiegoś marnego posta z telefonu jako O_O
    2013-04-01 21:55:16 [93.182.129.*] id:1024298  
    bella_edith: Napisała postów [1318], status [stały bywalec] Reputacja
    Dzisiaj siedzi już w robocie i od rana klepie te posty ;x
    2013-04-01 21:57:38 [93.181.160.*] id:1024299  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    przestań bo zaraz ciebie zje
    2013-04-01 21:58:41 [93.182.129.*] id:1024301  
    bella_edith: Napisała postów [1318], status [stały bywalec] Reputacja
    On sobie może w nosie podłubać .
    2013-04-01 22:01:48 [77.223.238.*] id:1024304  
    ObywatelOPOLE: Napisał postów [856], status [pismak] Reputacja
    ....koleżko@ Polecam wizytę u ortopedy...
    2013-04-01 22:13:43 [173.254.216.*] id:1024308  
    bella_edith: Napisała postów [1318], status [stały bywalec] Reputacja
    O_O Tobie już żaden specjalista nie jest w stanie pomóc .
    2013-04-01 22:17:12 [87.204.110.*] id:1024311  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...z telefonu ,w toalecie???... @koleżka znowu się nachlał niepasteryzowanego i bzdety pisze...ale niech ma udane święta,zasłużył sobie ,oby co roku do końca życia tak "świętował " tego życzę również "całej świcie"z całego serca!!!...:D:D:D
    2013-04-01 21:28:04 [87.204.110.*] id:1024285  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...."Niestety wciąż są kierowcy, którzy wsiadają za kierownicę na podwójnym gazie. - Funkcjonariusze zatrzymali 35 nietrzeźwych kierowców - dodaje policjant."...w tym ok.27 -29- na "Kołach"...:D:D:D

    Nick:
    Treść:
    2013-04-01 21:26:28 [65.49.14.*] id:1024284  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Święta...Święta i po Świętach...I Tradycji stało się zadość...

    Nick:
    Treść:
    2013-04-01 21:25:18 [87.204.110.*] id:1024283  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...no i tak 3mać...

    Nick:
    Treść: