• 0
0
  • Autor: Greg
  • Wyświetleń: 3083
  • Dodano: 2012-11-24 / 12:03
  • Komentarzy: 12

Wygraj wejściówki na weekendowe imprezy // WYNIKI!!

 
 
Wygraj wejściówki na weekendowe imprezy // WYNIKI!!
Chłodne, jesienne dni warto zrekompensować sobie na parkiecie, gorącym od emocji i żywiołowej muzyki. Zobacz, gdzie się bawić!

Weekendowe szaleństwo warto zacząć już w piątkowy wieczór. Wtedy można zajrzeć na Friday Night Party w Big Benie. Klubowiczów zapraszamy też do podziemi Aqarium na niezwykły VHS Melanż Party, gdzie będziecie się bawić w rytm muzyki i...teledysków. Na parkiecie Drake muzyką rządzić będzie DJ Ramzes.

W sobotni wieczór wielkie pożegnanie w klubie Azteka. DJ'e Rezydenci podsumują prawie 11-letnią historię klubu, grając dla klubowiczów największe przeboje ostatniej dekady. W Aqarium rozpoczynają się już Andrzejki - dostaniecie tam m.in. ciastka z wróżbą, a imprezowi Andrzeje wchodzą za free. Drake zaprasza z kolei na Retro Party z przebojami minionych dziesięcioleci. Big Ben Tyka to kolejna warta polecenia impreza sobotniego wieczoru. Na parkietach Musiołówki "Hit za hitem" będą dla Was grać rezydenci lokalu: DJ Krawat & DJ Filo. Klub Ferre w sobotni wieczór odwiedzi legenda muzyki klubowej - Clubbase.

Aby wziąć udział w losowaniu biletów, należy wysłać SMS pod nr 72624 o podanej poniżej treści. Opłata za SMS to 2,46 zł z VAT. Treść wiadomości powinna wyglądać następująco: DP spacja BILETY spacja "kod konkursowy" spacja IMIĘ I NAZWISKO. Prosimy nie używać w treści wiadomości polskich znaków. Wśród osób, które wezmą udział w konkursie, rozlosujemy darmowe zaproszenia do wybranego miejsca.

SOBOTA:


Aqarium - Podwójne zaproszenia otrzymują:

MONIKA STACHYRA
Piotr Sobota

Azteka - Podwójne zaproszenia otrzymują:

BARBARA STAJNDOR
Radoslaw Bartnik
KAROLINA ALAGIERSKA
MAREK DYDAK
Anna Januszkiewicz

Big Ben - Podwójne zaproszenia otrzymują:

MAGDALENA WITOSLAWSKA
KASIA ZIENCZYK

Ferre - Podwójne zaproszenia otrzymują:

Anna Grala
BARTEK PATOLA
Iwona Harmansa
Justyna Bystrzykowska
DOROTA KURC


Na zgłoszenia dotyczące piątkowych imprez czekamy do piątku 23.11 do godziny 12. Wyniki konkursu ukażą się w tym artykule tego samego dnia przed godziną 14:00. Na wasze SMS-y dotyczące sobotnich imprez czekamy do soboty 24.11 do godziny 12:00. Wyniki konkursu ukażą się w tym artykule tego samego dnia przed godziną 14:00.

Każda osoba biorąca udział w konkursie, wysyłając sms-a, jednocześnie zgadza się na publikację swoich danych na stronie 24opole.pl. Osoby, które wygrały wejściówki, mogą odebrać je przy wejściu do lokalu, okazując dokument ze zdjęciem. Każda osoba, biorąca udział w konkursie, musi spełniać wszelkie warunki wstępu, określone w regulaminie klubu - np. wiek czy określony styl ubioru.


reklama
.

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

Najczęściej czytane

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia