• 0
0
  • Autor: Greg
  • Wyświetleń: 2900
  • Dodano: 2012-10-06 / 13:07
  • Komentarzy: 33

Zgarnij wejściówki na weekendowe imprezy // WYNIKI !!

 
 
Zgarnij wejściówki na weekendowe imprezy // WYNIKI !!

(Fot. archiwum)

Do Opola wrócili studenci! Żacy - pokażcie Opolanom, jak się bawić. Poniżej krótki przewodnik imprezowy po opolskich lokalach.


Piątkowy wieczór w podziemiach Aqarium to party z cyklu "Disco Heaven". Muzyką z całego świata zarządzać będzie DJ Grand F. Friday Night to kolejna propozycja na ten wieczór w klubie Big Ben. Drake zaprasza na Sweet Malibu Girls.

Z kolei w sobotę Aqarium organizuje The Beginning Party - za deckami staną DJ MentalCut oraz DJ Qiu. Parkiet Drake będzie miejscem Retro Party. Big Ben tyka - to cykliczna impreza, na którą w każdy sobotni wieczór zaprasza Big Ben. Metro Club zaprasza na swoje drugie urodziny - zagra m.in. Tomas Arison oraz Voytas - znany m.in. z anteny radia Planeta FM.

U Papy Musioła muzyką zarządzać będzie dwóch dobrze znanych opolanom DJ'ów - One Brother i Filo. Klub Ferre zaprasza na występ Bueno Clinic - twórcy takich hitów jak "Away" czy "Sex Appeal". W Aztece sobotni wieczór upłynie z rezydentami - gościem specjalnym będzie Radi S.


Aby wziąć udział w losowaniu biletów, należy wysłać SMS pod nr 72624 o podanej poniżej treści. Opłata za SMS to 2,46 zł z VAT. Treść wiadomości powinna wyglądać następująco: DP spacja BILETY spacja "kod konkursowy" spacja IMIĘ I NAZWISKO. Prosimy nie używać w treści wiadomości polskich znaków. Wśród osób, które wezmą udział w konkursie, rozlosujemy darmowe zaproszenia do wybranego miejsca.


PIĄTEK:

Aqarium - Podwójne zaproszenia otrzymują:

Grzegorz Pstrag
MAGDALENA WITOSLAWSKA

Drake Club - Podwójne zaproszenia otrzymują:

MIROSLAW SIERADZKISOBOTA:

Azteka - Podwójne zaproszenia otrzymują:

SABINA JEDRZEJCZYK
Grzegorz Naszkiewicz
AGATA MIECZNIK
AMANDA RATAJ
MARCIN PORADA

Big Ben - Podwójne zaproszenia otrzymują:

EDYTA STABROWSKA
MARCELINA CICHON
MAGDALENA PLAWGO
Magdalena Bednarz

Drake Club - Podwójne zaproszenia otrzymują:

Grzegorz Biernacki
ROBERT ERET

Ferre - Podwójne zaproszenia otrzymują:

ANNA MANDOK
DOROTA GEMBSKA
KATARZYNA SIMON
Mateusz Szmolke
KAROLINA GOLEC

U Papy Musioła - Pojedyncze zaproszenia otrzymują:

JUSTYNA GASIOR
MALGORZATA BOROWIK
MAGDALENA ZGADZAJ


Na wasze SMS-y dotyczące piątkowych imprez czekamy do piątku 5 października do godziny 12:00. Wyniki konkursu ukażą się w tym artykule tego samego dnia przed godziną 14:00. Na zgłoszenia do sobotnich imprez czekamy do soboty 6 października do godziny 12:00 - wyniki opublikujemy przed godziną 14:00.

Każda osoba biorąca udział w konkursie, wysyłając sms-a, jednocześnie zgadza się na publikację swoich danych na stronie 24opole.pl. Osoby, które wygrały wejściówki, mogą odebrać je przy wejściu do lokalu, okazując dokument ze zdjęciem. Każda osoba, biorąca udział w konkursie, musi spełniać wszelkie warunki wstępu, określone w regulaminie klubu - np. wiek czy określony styl ubioru.
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".