Zobacz takze
Tata nie tylko od święta. Tak zaczyna się jedna z najważniejszych ról w życiu
Zobacz takze
Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prowadzi poszukiwania
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".





























22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
arturh2o: Napisał postów [7], status [nowy]
Pytanie do Tych wszystki, porażkujących i nażekający... Czy wam na prawdę tak bardzo się podoba sytuacja w polskim rządzie, że negujecie ten pomysł, ponieważ wprowadzenie JOWów jest niekożyctne tylko dla obecnie rządzących i ich utrzymanków (rodzin, sekretarek, kirówców, sztabów wyborczych, agencji reklamowych, TV, radia itp.) jest to na pewno sporo ludzi którzy są suto opłacani z pieniędzy podatnika. Natomiast dla całej reszty społeczeństwa JOW(Jednomandatowe Okręgi Wyborcze) daje jedynie realną władzę przy wyborach do sejmu. Czy to dużo czy nie, sami oceńcie, dla mnie ważne, że to kolejny krok do przodu w walce o ulepszenie demokracji i nikt inny nam w tym nie pomoże. Natomiast jeżeli nawet Ci którym to na rękę, będą dalej zabetonowani w swoich poglądach twierdząc, że jest źle i lepiej już nie będzie. To na pewno nic nie pomogą w tym aby się zmieniło na lepsze. Natomiast rząd , TV i radio nic nie zrobią, bo wszystko jest opanowane i opłącane przez obecnie rządzących polityków. No chyba, że dalej wierzycie, że Tusk zrobi nam tu zieloną wyspę lub Kaczyński z o.Rydzykiem, Watykan i kase na to z niba dostaną, bo Pawlak jak zwykle przyklei się do tego co przy korycie. Rada dla tych co jednak mają trochę ambicji i chcieli by coś zrobić, zpoznajcie się z akcją zmielonych i dowiedzcie się co to na prawdę jest JOW, a jeżeli jesteście już tak bardzo leniwi to nie negujcie słusznej akcji (chyba , że wam ona nie na rękę) i jak będą zbietrali podpisy to wpiszczie się za wprowadzeniem JOWów, a później paczcie co się będzie działo :)