Znajdź wiadomość

Jury konkursu Miss Opolszczyzny wybrało 20 pań, które będą rywalizowały o koronę najpiękniejszej Opolanki.

Autor: Majlan Kliknięć: 19165 Komentarzy: 10

Sąd Apelacyjny we Wrocławiu zmienił wyrok za zabójstwo nastolatki z Krapkowic. Artur W. spędzi w więzieniu 25 lat, a nie 14 - jak orzekł opolski sąd.

Autor: Greg Kliknięć: 14971 Komentarzy: 65

Dziś w Sądzie Apelacyjnym we Wrocławiu rozpatrywano odwołania, jakie wpłynęły po ogłoszeniu wyroku w opolskim sądzie. Artur W. został skazany na 14 lat pozbawienia wolności w systemie terapeutycznym. Ten wyrok może jednak ulec zmianie.

Autor: Greg Kliknięć: 9868 Komentarzy: 17

Do Sądu Okręgowego w Opolu wpłynęły trzy apelacje, dotyczące wyroku dla Artura W., który został skazany na 14 lat pozbawienia wolności za dokonanie rozboju na Wiktorii, wskutek którego nastolatka zmarła.

Autor: Greg Kliknięć: 18563 Komentarzy: 54

Tytuły Wicemistrzów Świata wywalczyły młode tancerki Akademii Tańca Ramada podczas Mistrzostw Świata IDO Balet, Jazz Dance i Modern Dance.

Autor: Greg Kliknięć: 5604 Komentarzy: 5

18-letni Artur W. spędzi za kratkami 14 lat, ma też zapłacić rodzicom Wiktorii 100 tysięcy złotych zadośćuczynienia. Skazanego za zabójstwo nie było dziś podczas odczytywania wyroku - decyzją sądu pozostał w areszcie.

Autor: Greg Kliknięć: 14107 Komentarzy: 68

Podczas przesłuchań przyznał się do zabicia nastolatki z Krapkowic. Artur W. chciał ukraść dziewczynie telefon komórkowy, ale podczas szarpaniny Wiktoria upadła i uderzyła głową o betonowe płyty. Napastnik wrzucił jej ciało do kolektora ściekowego.

Autor: Greg Kliknięć: 30110 Komentarzy: 58

Opolanie obronili mistrzowski tytuł, wywalczony przed rokiem i ponownie wygrali drużynowo mistrzostwa. Drugie miejsce zdobyli szachiści Hetmana Katowice, a trzecie - Polonii Wrocław.

Autor: Greg Kliknięć: 3389 Komentarzy: 5

Artur W. odpowie za zabójstwo, dokonane w związku z rozbojem, za co grozi mu kara maksymalnie 25 lat więzienia, bowiem w chwili popełnienia zbrodni nie miał ukończonych 18 lat. 15-latka została zamordowana w marcu ubiegłego roku, gdy wracała do domu po spotkaniu z koleżankami.

Autor: Greg Kliknięć: 10578 Komentarzy: 32

Zawodnik AZS Politechniki Opolskiej nie miał sobie równych podczas Pucharu Europy w Budapeszcie. Był najszybszy na trzech dystansach.

Autor: Greg Kliknięć: 2357 Komentarzy: 6

Sąd przedłużył tymczasowy areszt dla Artura W., podejrzanego o zabicie 15-letniej Wiktorii Cichockiej z Krapkowicach. Nastolatek będzie odpowiadał za zabójstwo, biegli ustalili, że w chwili zbrodni był poczytalny i wiedział, co robi.

Autor: Greg Kliknięć: 9108 Komentarzy: 51

Studenci Uniwersytetu Opolskiego organizują akcję uświadamiania uczniów z Publicznego Gimnazjum nr 5 w Opolu na temat tzw. hejtu w Internecie i grożących z tego tytułu konsekwencji. Już po pierwszych trzech spotkaniach zauważalna jest poprawa zachowania młodych ludzi.

Autor: Majlan Kliknięć: 4709 Komentarzy: 20

17-letni Artur W. usłyszał zarzut zabójstwa 15-letniej Wiktorii w związku z dokonaniem rozboju. Wcześniej nastolatek był oskarżony o dokonanie rozboju i spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Autor: Greg Kliknięć: 15304 Komentarzy: 112

Zarówno z Mistrzostw Europy w Rosji, jak i z międzynarodowych zawodów w Holandii tancerki przywiozły worek medali.

Autor: Greg Kliknięć: 4033 Komentarzy: 11

Gorący weekend przed nami, zobaczcie co będzie się działo na parkietach opolskich lokali.

Autor: Greg Kliknięć: 1298 Komentarzy: 16

Tańczą, śpiewają, boksują, gotują, jeżdżą na rolkach - a przede wszystkim są dumni, że mieszkają w Opolu i chcą to pokazać. Opolanie chętnie biorą udział w kręconym właśnie teledysku, promującym nasze miasto. Każdy chętny jeszcze może się zgłosić.

Autor: Małgorzata Lis-Skupińska Kliknięć: 8563 Komentarzy: 41

Decyzję o trzymiesięcznym tymczasowym areszcie wydał Sąd Rejonowy w Strzelcach Opolskich. Sąd podjął decyzję, że 17-latek będzie sądzony jak osoba dorosła. Arturowi W. grozi do 12 lat więzienia.

Autor: Małgorzata Lis-Skupińska Kliknięć: 14365 Komentarzy: 116

17 - letniemu mieszkańcowi Gogolina postawiono zarzut dokonania rozboju oraz spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 15-letniej Wiktorii z Krapkowic, skutkiem czego doszło do śmierci nastolatki.

Autor: Małgorzata Lis-Skupińska Kliknięć: 21599 Komentarzy: 88

Policjanci z grupy powołanej do rozwikłania sprawy zabójstwa 15-letniej Wiktorii z Krapkowic zatrzymali wczoraj rano podejrzewanego o ten czyn 17-latka, mieszkańca powiatu krapkowickiego.

Autor: Małgorzata Lis-Skupińska Kliknięć: 29264 Komentarzy: 177

W związku z oskarżeniami i insynuacjami na forach internetowych o związku ojca zamordowanej nastolatki z Krapkowic z jej śmiercią, poddał się on badaniu wariograficznemu.

Autor: Małgorzata Lis-Skupińska Kliknięć: 21113 Komentarzy: 67

- Ciągle nie dociera do nas, że Wiktoria już nigdy nie wróci do domu - mówi Alina Cichocka, mama zamordowanej nastolatki z Krapkowic miesiąc po jej zaginięciu.

Autor: Małgorzata Lis-Skupińska Kliknięć: 22358 Komentarzy: 49

Ciało znalezione w ubiegłym tygodniu w przepompowni ścieków w Krapkowicach to poszukiwana Wiktoria Cichocka - potwierdziła dziś prokuratura.

Autor: Małgorzata Lis-Skupińska Kliknięć: 39463 Komentarzy: 114

Zdaniem detektywa Krzysztofa Rutkowskiego znalezione w ubiegły czwartek w Krapkowicach ciało należy do Wiktorii Cichockiej, zaginionej 15-latki. Dziś spotkał się z dziennikarzami, by przedstawić obecny stan jego śledztwa, które prowadzi na prośbę rodziny zaginionej Wiktorii.

Autor: Małgorzata Lis-Skupińska Kliknięć: 38962 Komentarzy: 49

Rodzina zaginionej 15-latki nie potwierdziła dziś, że znalezione wczoraj zwłoki należą do ich córki. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa kobiety, której tożsamość będzie musiała zostać ustalona w drodze badań DNA.

Autor: Greg Kliknięć: 35375 Komentarzy: 66

Chmura tagów