• 0
  • Wyświetleń: 1427
  • Dodano: 2019-12-09 / 13:45
  • Komentarzy: 2
  • Artykuł sponsorowany

Inne oblicze zaszycia - czym jest wszywka alkoholowa

 
 
Inne oblicze zaszycia - czym jest wszywka alkoholowa
Alkoholizm to jedna z niewielu chorób, która w pełni bazuje na ludzkich emocjach. Oddziałuje silnie na ciało oraz umysł człowieka. Jest powodem wielu niebezpiecznych schorzeń oraz impulsywnych i agresywnych zachowań. Chociaż jej definicja po raz pierwszy ukazała się w 1849 roku, to nadal nie ma sposobu, który w pełni wyleczyłby chorobą alkoholową. Czyżby zaszycie kojarzyło Ci się tylko z cerowaniem dziur oraz używaniem nitki i igły? Poznaj inne oblicze zaszycia i sprawdź, czym jest wszywka alkoholowa we Wrocławiu.


Jak wszywka alkoholowa działa na alkoholika


Aby zrozumieć, jaką rolę odgrywa implantowana wszywka alkoholowa we Wrocławiu, trzeba pojąć, co dokładnie robi alkohol z organizmem oraz mózgiem osoby uzależnionej. Nie można zapomnieć, że nawet niewielkie ilości płynu etylowego mogą negatywnie wpłynąć na człowieka i wywołać nieodwracalne konsekwencje zdrowotne. Najczęściej z powodu nadużywania alkoholu cierpią trzustka, wątroba oraz serce. Zagrożone są wszystkie funkcje układu oddechowego, krążeniowego oraz nerwowego. Mózg, który odpowiedzialny jest za, chociażby wszelkie emocje oraz motorykę także nie funkcjonuje tak, jak powinien. Alkohol przejmuje kontrolę nad człowiekiem całkowicie, chociaż wydaje się, że płyn etylowy pozwala panować nad tym, co się dzieje. Prawda natomiast jest taka, że dopiero wszywka alkoholowa pozwala odzyskać wolną wolę i wydostać się spod niewoli uzależnienia. Dlaczego esperal jest uważany za najbardziej skuteczny lek w przypadku choroby alkoholowej? Wszywka alkoholowa powoduje, że alkoholicy są trzeźwi przez przynajmniej 8 miesięcy od zaszycia. Zabieg może być powtarzany, lecz zgodę na ponowną implantację wszywki alkoholowej we Wrocławiu musi wyrazić specjalista. Zaszycie alkoholowe trwa 30 minut i nie wpływa na wykonywanie codziennych czynności. Wszywka alkoholowa nie ogranicza alkoholików, jedynie wywołuje niechęć do picia.


Wszywka alkoholowa i picie


Picie alkoholu jest surowo zabronione po implantacji wszywki alkoholowej. Wrocławscy lekarze informują o tym swoich pacjentów za każdym razem i proszą o podpisanie deklaracji, że są świadomi, co może spowodować wszywka alkoholowa w reakcji z płynem etylowym. Esperal nie jest groźny dla człowieka, jeśli nie spożywa się niczego alkoholowego. W przeciwnym razie może spowodować wiele nieprzyjemnych dla człowieka objawów. Ich natężenie nie jest związane z wcześniejszym postępowaniem i zaawansowaniem choroby alkoholowej. Liczy się jedynie to, co wydarzyło się po implantacji wszywki alkoholowej. Jeśli alkoholik w trakcie leczenie spożyje małą ilość jakiegokolwiek trunku, to musi być przygotowany na takie symptomy, jak ból i zawroty głowy, nudności, rozregulowane ciśnienie i bicie serca, zróżnicowana temperatura ciała, drgawki oraz ogólne osłabienie, a także pogorszenie samopoczucia. Przy dużych ilościach mogą wystąpić utrata wzroku, choroby wątroby oraz serca lub psychoza. Odnotowano również przypadki śmiertelne. W związku z dużym ryzykiem alkoholicy wolą zapomnieć o alkoholu i skupić się na leczeniu. Wszywka alkoholowa nie stanowi zagrożenia, gdy przyjmowane są inne leki. Reakcja występuje jedynie w przypadku picia.


Kiedy warto wybrać wszywkę alkoholową?


Chorobę alkoholową trudno rozpoznać, ponieważ zwykle rozpoczyna się od okazjonalnego picia. Trudno zatem ocenić, który moment należy uznać za niepokojący. Zwyczajowo alkoholizmem określa się chwilę utracenia kontroli nad spożywaniem płynu etylowego. Granica między sporadycznością a nadużyciem tego płynu jest bardzo cienka i w przypadku każdej osoby inna. Dlatego ciężko ocenić, kiedy najlepiej zdecydować się na wszywkę alkoholową. Wrocław to miasto, w którym nie trudno uzyskać pomoc w przypadku choroby alkoholowej, lecz nie łatwo wybrać odpowiednie miejsce. Za zaufaną klinikę uważany jest Disulmed Wrocław, który od lat współpracuje z pacjentami i rozumie ich problemy. Lekarze wiedzą, w jaki sposób działać i rozmawiać z chorymi, aby leczenie z pomocą wszywki alkoholowej było skuteczne, efektywne i zaowocowało sukcesem w przyszłości.


Artykuł sponsorowany

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-12-10 22:22:20 [83.26.254.*] id:1586333  
szymianski: Napisał postów [31], status [rozkręca się] Reputacja
Jestem alkoholikiem, przyznaję się do tego, nie umiem pić kontrolowanie i każda moja próba napicia się ostatnio kończyła się ciągami alkoholowymi i masakrycznymi konsekwencjami dla mnie, dla rodziny... Wszywka? Ok, jeżeli komuś może pomóc utrzymać abstynencję to niech się zaszyje ale wiem, że przymus, zastraszanie w większości przypadków nie działa. Nie ma silnej woli jeżeli chodzi o alkoholizm, jest determinacja, determinacja do działania aby żyć w trzeźwości. Przede wszystkim chęć do nie picia a potem w samym Opolu jest szereg możliwości aby uczyć się żyć bez alkoholu, od spotkań AA, do spotkań z terapeutami przynajmniej w trzech miejscach, Glogowska, Sienkiewicza czy Krakowska...

Nick:
Treść:
2019-12-10 21:05:14 [31.60.4.*] id:1586332  
liberty: Napisał postów [1885], status [zrobił/a karierę] Reputacja
Teraz to alkoholizm modny wsrod ukraincow w Polsce co widać po ilości wypadków które powodują za kołkiem nie mając nawet prawa jazdy... Ps dla nich nie powinno za takie cos byc żadnego więzienia a tylko i wyłącznie kary finansowe...

Nick:
Treść:

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia