• 0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2740
  • Dodano: 2019-12-05 / 19:12
  • Komentarzy: 0

Wybuch butli z gazem w Suchej. Poszkodowane 2 osoby

 
 
Wybuch butli z gazem w Suchej. Poszkodowane 2 osoby

(Fot. KP PSP Strzelce Opolskie)

Kilka minut po 12:00 w czwartek 5 grudnia do służb wpłynęło zgłoszenie o wybuchu butli z gazem w jednym z domów jednorodzinnych w miejscowości Sucha.


9 jednostek straży pożarnej zostało zadysponowanych do zdarzenia, które rozegrało się w miejscowości Sucha pod Strzelcami Opolskimi. Jak się okazało, w domu jednorodzinnym, w pomieszczeniu kuchennym doszło do wybuchu butli z gazem.

Służby otrzymały informację o dwóch osobach wymagających pomocy przy ul. św. Anny. 12 osób, w tym dwójka dzieci zdążyło ewakuować się chwilę przed przyjazdem pomocy. W wyniku wybuchu 11 kilogramowej butli popękały ściany i wypadły szyby z okna.

- Dwie osoby, osoba dorosła i dziecko które doznały niewielkich poparzeń zostały przebadane przez zespół ratownictwa medycznego. Nie wymagali oni hospitalizacji - informuje dyżurny ze stanowiska kierowania Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Na tę chwilę nie ustalono jeszcze jakie mogły być przyczyny tego zdarzenia, prawdopodobnie była to nieszczelność butli. Sprawę będzie wyjaśniać policja.

reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

reklama
loading...

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".