• 0
 
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 947
  • Dodano: 2019-12-03 / 12:00
  • Komentarzy: 0

Ostatni moment na zgłoszenie pracy do konkursu "Magia Świąt" i wygranie żywej choinki

 
 
Ostatni moment na zgłoszenie pracy do konkursu "Magia Świąt" i wygranie żywej choinki
Do czwartku 05.12 można wysyłać prace na konkurs plastyczny "Magia Świąt". Do wygrania żywe choinki z Choinkowego Raju i bilety do kina Helios.

Do udziału zapraszamy dzieci do 13 roku życia, które uwielbiają wszelkiego rodzaju prace plastyczne. Aby wygrać jedną z trzech żywych choinek (o wielkości około 2 metrów) oraz podwójną wejściówkę do kina trzeba wykonać pracę plastyczną dowolną techniką o tematyce świątecznej, a następnie wysłać na nasz adres konkurs@24opole.pl zdjęcie dzieła, wraz ze zgodą na publikację i akceptacją regulaminu do dnia 05.12.2019 r.

Uwaga! Na każdej pracy musi być umieszczone hasło "Konkurs 24opole 2019" i podpis imienny autora wraz z wiekiem np. "Konkurs 24opole 2019", Ania lat 5.

Wszystkie nadesłane zdjęcia umieścimy pod specjalnym postem na portalu społecznościowym Facebook, gdzie od 06.12 do 12.12.2019 r. do północy będzie można oddać głos. Wygrają trzy prace z największą liczbą polubień. Pozostali uczestnicy zgarną nagrody pocieszenia.

Szczegóły konkursu pod linkiem w REGULAMINIE.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku i wypatrywania informacji o rozpoczęciu głosowania.


reklama
.

Wydarzenia pod patronatem portalu

reklama
loading...

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".