• 0
  • Autor: Arleta_K
  • Wyświetleń: 1128
  • Dodano: 2019-10-16 / 11:26
  • Komentarzy: 1

Przed nami "Ogólnopolski Tydzień Kariery"

 
 
Przed nami "Ogólnopolski Tydzień Kariery"

(Fot. WUP w Opolu)

Opolska edycja imprezy rozpocznie się 21 i potrwa do 25 października. W programie zaplanowano dyskusje panelowe, warsztaty, wykłady, spotkania oraz konkursy. Gościem specjalnym Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery będzie Szymon Hołownia.

Na cykl wydarzeń zaprasza Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu. - Hasłem przewodnim tegorocznego OTK jest "Pasja, Profesja, Powołanie". Te wszystkie działania, które realizujemy chcemy podpiąć pod to hasło. Chcemy zachęcić wszystkich, aby świadomie planowali swoją przyszłość - tłumaczy Ewa Baryliszyn, doradca zawodowy Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Opolu.

W wydarzeniu równolegle będą uczestniczyć opolskie uczelnie. Na Uniwersytecie Opolskim odbędą się między innymi warsztaty pt. "Badania nad muzyką rockową. Nick Cave w świecie swoich demonów", "Zieleń w moim mieście", "Współczesne wyzwania miast", "O czym powinni pamiętać urbaniści w XXI wieku" czy "Język, kultura, komunikacja: filary Twojej przyszłości". Politechnika Opolska zorganizuje grę miejską z pulą nagród 2 tysiące złotych.

Wydarzeniem szczególnym OTK będzie jego uroczyste zakończenie, które zaplanowano na 25 października na godzinę 10.00 w Centrum Rozrywki Kubatura w Opolu, podczas którego gościem specjalnym będzie Szymon Hołownia.

Szczegóły oraz pełny program "Ogólnopolskiego Tygodnia Karier" można znaleźć na stronie internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy.
Patronat 24opole
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-10-16 12:32:24 [217.173.195.*] id:1583447  
wojtasoks: Napisał postów [3034], status [Szycha] Reputacja
Trzeba wydać na coś euro przeznaczone na aktywizację bezrobotnych.

Nick:
Treść:

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia