• 14
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5968
  • Dodano: 2019-09-17 / 11:15
  • Komentarzy: 0

W czwartek zamknięcie skrzyżowania ulic Katowickiej z Bohaterów Monte Cassino

 
 
W czwartek zamknięcie skrzyżowania ulic Katowickiej z Bohaterów Monte Cassino
 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

Miejski Zarząd Dróg w Opolu informuje, że od czwartku 19 września, rozpoczyna się kolejny etap prac w obrębie przebudowy ulicy Oleskiej. Kierowców czekają kolejne utrudnienia.


W czwartek 19 września zamknięte zostanie skrzyżowanie ulicy Katowickiej z ulicą Bohaterów Monte Cassino (przy Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Medycznej). Dla kierowców, którzy będą chcieli wjechać w ulicę Katowicką przygotowano alternatywny wjazd.

- Będzie możliwy wjazd w Katowicką drogą tymczasową, która będzie przebiegać po terenie zlikwidowanej stacji paliw. Tymczasowo zlikwidowany zostanie przystanek autobusowy linii 25 po stronie Szpitala Wojewódzkiego w kierunku osiedla Armii Krajowej. Natomiast wciąż będzie działał przystanek przy Domu Studenta Kmicic w kierunku Prószkowska - Politechnika - informuje Adam Leszczyński Specjalista ds. komunikacji społecznej, Rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg w Opolu.

Przypomnijmy, że 15 lipca został zamknięty wjazd w ulicę Oleską od strony ronda Pileckiego do ulicy Czaplaka. Od 13 sierpnia zamknięty jest również odcinek od skrzyżowania ulic Czaplaka i Zajączka do budynku Uniwersytetu.

Utrudnienia potrwają planowo do końca września.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".