• 0
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 3326
  • Dodano: 2019-07-01 / 14:25
  • Komentarzy: 1

W nadchodzący weekend odbędzie się XI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych Fire Truck Show

 
 
W nadchodzący weekend odbędzie się XI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych Fire Truck Show
W dniach 05-07 lipca w Główczycach odbędzie się po raz 11 Fire Truck Show, czyli Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych. Coroczne wydarzenie organizowane przez miejscowych strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Główczycach jest okazją do spotkania strażaków, rodzin, przyjaciół, a także wszystkich miłośników dobrej zabawy.


Z roku na rok przedsięwzięcie rozrasta się w błyskawicznym tempie. Zarówno pierwszy jaki i kolejne zloty rozpoczynają się uroczystą Mszą Świętą Polową przy kaplicy św. Floriana. Podczas tej uroczystości każdorazowo są święcone wszystkie zgłoszone pojazdy. Podczas trzydniowej imprezy nie może zabraknąć korowodu pojazdów strażackich, wyborów miss i mistera zlotu, a także FIRE TRUCK SHOW'er, czyli wielkiego prysznica. Organizatorzy przygotowali także liczne konkursy, zawody, animacje dla dzieci- zabawy z Karoladą, występu kabaretowe oraz wieczorne zabawy taneczne. Ciekawą atrakcją będą pokazy małych strażaków z Wieruszowa.
- Przyjęło się, że zawsze w piątkowy wieczór bawimy się, tańczymy, w sobotę jest tzw. Dzień Strażacki ze wszystkimi atrakcjami pożarniczymi, a w niedzielę tzw. Dzień Rodzinny. Od wielu lat wielkim powodzeniem cieszy się również nasze pole namiotowe.- informują organizatorzy.

Szczegółowy program imprezy dostępny jest na plakacie.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Link do galerii z ubiegłego zlotu: X Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych Fire Truck Show

Patronat 24opole
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-07-02 17:29:38 [83.29.38.*] id:1577856  
dzony: Napisał postów [5415], status [VIP] Reputacja
mogę się mylić ale to sprawdze bo dzis mignął mi po trasie nowy model volwo kombi z neonem straż pożarna więc sprawa godna zainteresowania obywatela który płaci podatek na utrzymanie tej jednostki. Niby publiczny budżet taki bidny! więc sprawdzimy!

Nick:
Treść:

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia