• 13
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2679
  • Dodano: 2019-04-04 / 07:16
  • Komentarzy: 2

Znamy laureatów 16. edycji "Opolska Marka"

 
 
Znamy laureatów 16. edycji "Opolska Marka"

(Fot. UMWO)

Aż 63 zgłoszenia walczyły o tytuł Opolskiej Marki 2018 roku. Wśród nich najlepsze usługi, przedsiębiorstwa promujące region, produkt roku, CSR-przedsiębiorstwo dla regionu i produkt spożywczy. Wybrano też najlepsze firmy i inwestycje ostatniego 15-lecia.


- Tytuł "Opolskiej Marki" umożliwia wyróżnienie się na rynku, rozpoznawalność wśród klientów oraz umacnianie własnej tożsamości firmy. Wierzę, że zdobycie tego tytułu nobilituje i może być silnym atutem w rywalizacji na rynku europejskim - mówi marszałek województwa Andrzej Buła.

W tym roku w sposób wyjątkowy zaznaczono 15-lecie członkostwa Polski w Unii Europejskiej - zarząd województwa opolskiego nagrodził inwestycje i przedsiębiorców 15-lecia. Jedną z takich inwestycji są te realizowane przez firmy Zakład Technologii Wysokoenergetycznych Explomet. Najnowsze dziecko przedsiębiorstwa to nowoczesna hala dofinansowana z unijnej dotacji, która pozwoli wdrażać nowe technologie.

Produktem roku w kategorii mikro i małych przedsiębiorstw ogłoszono drzwi przesuwne Roto Patio INOWA LUX z Tarnowa Opolskiego. - Cały czas udoskonalamy nasze produkty, rozmawiamy z naszymi klientami. To oni nas inspirują do nowych pomysłów. Współpracujemy z naszymi podwykonawcami, którzy wykonują dla nas specjalistyczne elementy, które wykorzystujemy w produkcji. Są to nasze autorskie pomysły, których nikt inny nie ma - mówi przedsiębiorca Marek Gebauer.

Kuchnie Marrone produkowane przez firmę Adriana Halupczoka to najlepszy produkt w grupie średnich i dużych przedsiębiorstw. Nagrodę odebrała również fabryka porcelany z Tułowic.

Najlepsze przedsiębiorstwo promujące region wśród małych i mikro przedsiębiorstw, to Lokalna Grupa Rybacka Opolszczyzny. Przedsiębiorstwo dobrze kojarzą ci, co brali kiedyś udział w Wojewódzkim Święcie Karpia Opolskiego.

Zakłady Nutricia znalazły się w gronie dużych i średnich firm, która najlepiej kieruje się zasadą społecznej odpowiedzialności biznesu.

Ser twarogowy z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Prudniku to najlepszy produkt spożywczy obok oleju głubczyckiego, nagrodzonego w kategorii mikro i małe przedsiębiorstwo.

Wśród nagrodzonych w kategorii usługa roku znalazła się - obok firmy Netconcept, Royal School, Nowej Itaki - Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu.

Pełna lista nagrodzonych znajduje się na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.
reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-04-04 10:44:29 [178.37.1.*] id:1572866  
Rex: Napisał postów [3803], status [VIP] Reputacja
Dzisiaj jest doskonały czas do zakładania firmy i robienia biznesu Jeszcze nigdy w historii powojennej Polski Państwo nie było tak przychylne dla Przedsiębiorców zmniejszony CIT dotacje na innowacje realne wsparcie biznesu na rynkach zagranicznych. konstytucja biznesu. To wielotorowa wielu-kierunkowa polityka PiS sprawia że każdy samodzielnie myślący Polak który ma pomysł i chęci może ten pomysł spokojnie rozwijać Nikt już w Polsce nie musi sobie odbierać życia jak miało to miejsce za PO kiedy ci bandyci ścigali ludzi za 5zł gdy ich kolesie robili przekręty i okradali Polskę i Polaków na vacie czy paliwie setki miliardów złotych. Pamiętajcie o tym gdy będzie głosować w maju nad polityka cuchnącej trupem UE

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2019-04-04 16:13:48 [95.50.2.*] id:1572880  
jacek0667: Napisał postów [951], status [stały bywalec] Reputacja
Farma trolli nadal nadaje ? Reksiu ! Do budy !