• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3010
  • Dodano: 2019-04-04 / 07:16
  • Komentarzy: 2

Znamy laureatów 16. edycji "Opolska Marka"

 
 
Znamy laureatów 16. edycji "Opolska Marka"

(Fot. UMWO)

Aż 63 zgłoszenia walczyły o tytuł Opolskiej Marki 2018 roku. Wśród nich najlepsze usługi, przedsiębiorstwa promujące region, produkt roku, CSR-przedsiębiorstwo dla regionu i produkt spożywczy. Wybrano też najlepsze firmy i inwestycje ostatniego 15-lecia.


- Tytuł "Opolskiej Marki" umożliwia wyróżnienie się na rynku, rozpoznawalność wśród klientów oraz umacnianie własnej tożsamości firmy. Wierzę, że zdobycie tego tytułu nobilituje i może być silnym atutem w rywalizacji na rynku europejskim - mówi marszałek województwa Andrzej Buła.

W tym roku w sposób wyjątkowy zaznaczono 15-lecie członkostwa Polski w Unii Europejskiej - zarząd województwa opolskiego nagrodził inwestycje i przedsiębiorców 15-lecia. Jedną z takich inwestycji są te realizowane przez firmy Zakład Technologii Wysokoenergetycznych Explomet. Najnowsze dziecko przedsiębiorstwa to nowoczesna hala dofinansowana z unijnej dotacji, która pozwoli wdrażać nowe technologie.

Produktem roku w kategorii mikro i małych przedsiębiorstw ogłoszono drzwi przesuwne Roto Patio INOWA LUX z Tarnowa Opolskiego. - Cały czas udoskonalamy nasze produkty, rozmawiamy z naszymi klientami. To oni nas inspirują do nowych pomysłów. Współpracujemy z naszymi podwykonawcami, którzy wykonują dla nas specjalistyczne elementy, które wykorzystujemy w produkcji. Są to nasze autorskie pomysły, których nikt inny nie ma - mówi przedsiębiorca Marek Gebauer.

Kuchnie Marrone produkowane przez firmę Adriana Halupczoka to najlepszy produkt w grupie średnich i dużych przedsiębiorstw. Nagrodę odebrała również fabryka porcelany z Tułowic.

Najlepsze przedsiębiorstwo promujące region wśród małych i mikro przedsiębiorstw, to Lokalna Grupa Rybacka Opolszczyzny. Przedsiębiorstwo dobrze kojarzą ci, co brali kiedyś udział w Wojewódzkim Święcie Karpia Opolskiego.

Zakłady Nutricia znalazły się w gronie dużych i średnich firm, która najlepiej kieruje się zasadą społecznej odpowiedzialności biznesu.

Ser twarogowy z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Prudniku to najlepszy produkt spożywczy obok oleju głubczyckiego, nagrodzonego w kategorii mikro i małe przedsiębiorstwo.

Wśród nagrodzonych w kategorii usługa roku znalazła się - obok firmy Netconcept, Royal School, Nowej Itaki - Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu.

Pełna lista nagrodzonych znajduje się na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-04-04 10:44:29 [178.37.1.*] id:1572866  
Rex: Napisał postów [4434], status [VIP] Reputacja
Dzisiaj jest doskonały czas do zakładania firmy i robienia biznesu Jeszcze nigdy w historii powojennej Polski Państwo nie było tak przychylne dla Przedsiębiorców zmniejszony CIT dotacje na innowacje realne wsparcie biznesu na rynkach zagranicznych. konstytucja biznesu. To wielotorowa wielu-kierunkowa polityka PiS sprawia że każdy samodzielnie myślący Polak który ma pomysł i chęci może ten pomysł spokojnie rozwijać Nikt już w Polsce nie musi sobie odbierać życia jak miało to miejsce za PO kiedy ci bandyci ścigali ludzi za 5zł gdy ich kolesie robili przekręty i okradali Polskę i Polaków na vacie czy paliwie setki miliardów złotych. Pamiętajcie o tym gdy będzie głosować w maju nad polityka cuchnącej trupem UE

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2019-04-04 16:13:48 [95.50.2.*] id:1572880  
jacek0667: Napisał postów [999], status [stały bywalec] Reputacja
Farma trolli nadal nadaje ? Reksiu ! Do budy !