• 0
  • Autor: Spiegel
  • Wyświetleń: 1336
  • Dodano: 2018-10-18 / 09:30
  • Komentarzy: 0

Gwardia pewnie wygrywa w Mielcu

 
 
Gwardia pewnie wygrywa w Mielcu

(Fot. Archiwum)

W ósmej kolejce PGING Superliga mężczyzn w piłce ręcznej, KPR Gwardia Opole pokonała na wyjeździe SPR Stal Mielec 28 - 39

Na gorącym terenie Mielca zawodnicy KPR Gwardia Opole odnotowali zasłużone zwycięstwo. W ósmej kolejce superligi, nasi zawodnicy pokonali drużynę SPR Stal Mielec 39 - 28. Przed meczem zapowiadano zwycięstwo Opolan. Jednak boisko musiało zweryfikować oczekiwania kibiców. Po meczu uśmiech nie schodził z twarzy zawodników Gwardii. Ich plan został zrealizowany w stu procentach. Wyprawę do Mielca mogą uznać za udaną.

Od samego początku spotkanie było bardzo emocjonujące. Stal Mielec nie chciała darmo sprzedać swojej skóry. Naprzemienne ataki zamieniane były w bramki raz z jednej raz z drugiej strony. Początek spotkania przebiegał w miarę spokojnie. Tempo zostało bardzo wzmocnione przez gwardzistów pod koniec pierwszej połowy, co przyniosło widoczny skutek bramkowy. Przewaga Gwardii była widoczna.

W drugiej części spotkania momentami bardzo trudno było nadążyć za grą. Była bardzo szybka i dynamiczna. Mecz stał na wysokim poziomie. Od samego początku faworytami tego spotkania byli zawodnicy z Opola. Swoją przewagę udowodnili w sposób wyraźny na parkiecie. To Gwardia Opole zdominowała cały mecz osiągając ostatecznie zwycięstwo. W całym spotkaniu za wzorową grę należy wyróżnić Mauera, Łangowskiego oraz jak zawsze niezawodnego w bramce Malchera. Zwycięstwo KPR Gwardia Opole należy uznać za całkowicie zasłużone.reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

reklama
loading...

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".