• 13
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 8082
  • Dodano: 2018-09-18 / 15:01
  • Komentarzy: 25

Pod koniec września pojedziemy ulicą Żeromskiego

 
 
Pod koniec września pojedziemy ulicą Żeromskiego

(Fot. Dżacheć)

Wraz z rozpoczęciem przebudowy drogi nieopodal placu Kopernika w Opolu z początkiem lipca zamknięto przejazd ulicą Żeromskiego. Inwestor uspokaja, że prace dobiegają już końca.


Chodzi o odcinek ulicy Żeromskiego pomiędzy skrzyżowaniami ulic Kośnego i Kamiennej. Droga została wyłączona z ruchu na początku lipca tego roku w związku z budową parkingu podziemnego na Pl. Kopernika oraz przebudową i rozbudową Centrum Handlowo-Usługowego Solaris.

Pierwsze samochody prawdopodobnie będą mogły skorzystać z parkingu pod placem pod koniec tego roku. Zakończenie całej inwestycji, która przewiduje pojawienie się nowoczesnego placu nad parkingiem planowane jest na przyszły rok.

Początkowo prace miały zostać zakończone na koniec sierpnia 2018 roku. - Opóźnienie względem zaplanowanego pierwotnie terminu na połowę września br., wynika ze stanu technicznego infrastruktury podziemnej i koniecznością jej częściowej wymiany. Pomimo pełnego wsparcia ze strony gestora mediów i miasta nie było możliwości zredukowania opóźnienia. Planowany termin oddania do ruchu ulicy Żeromskiego to koniec września br - czytamy w komunikacie.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".