• 0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1186
  • Dodano: 2018-06-15 / 18:18
  • Komentarzy: 0

Moc atrakcji na rynku w Opolu. Masaże, zabawy, koncerty w ramach akcji "Masujemy Opole"

 
 
Moc atrakcji na rynku w Opolu. Masaże, zabawy, koncerty w ramach akcji "Masujemy Opole"

(Fot. mat. organizatora)

Już dziś w samo południe na Rynku w Opolu rozpocznie się akcja "Masujemy Opole 2018". Wielowymiarowa akcja polegająca nie tylko na samym masażu, ale połączona ze szczytnym celem.


Akcja "Masujemy Opole 2018" pojawi się w Opolu już po raz trzeci. Celem akcji jest zbiórka charytatywna oraz promocja zdrowia ,sportu, zawodu masażysty i płynących pozytywów z korzystania z masażu.

- Nasza Akcja ma na celu też pokazanie ludzi z pasją,ludzi którzy robią to co kochają,aktywnych ludzi, po prostu aktywny i też zdrowy tryb życia. Zależy nam na zjednoczeniu ludzi bez znaczenia jacy są, czym się zajmują ,w jakim są wieku ,bez znaczenia jakie mają ograniczenia. W tej edycji będzie nas wspierać Stowarzyszenie Jednym Słowem. - tłumaczą organizatorzy akcji.

- Po pierwsze zbieramy pieniążki na rzecz dzieci z problemami rozwojowymi ze spektrum Autyzmu i Aspergera (diagnozy funkcjonalne i turnusy rehabilitacyjne). Kolejnym aspektem jest to, iż masażyści wykonują za darmo profesjonalne masaże profilaktyczne, lecznicze oraz kosmetyczne, promując tym zawód Dyplomowanego Masażysty, promując kierunek jakim jest Technika Masażu oraz oczywiście zbierając wolne datki na szlachetny cel - tłumaczy Maja Graczyk, organizator wydarzenia.

Masażyści będą masować przez cały czas trwania Akcji w specjalnych namiotach,boksach. Podczas wydarzenia odbędzie się też pokaz masażu wykonany przez Akademię Sztuki Masażu Menos. W trakcie liczne występy (zespół taneczny M3), maraton ZUMBY, pokazy sportowe, pokazy sztuk walki na którym gościć będziemy Opolski Klub Karate Kyokushin. Oprócz tego pojawią się pokazy kulinarne, występy Opolskiego Bractwa Rycerskiego, pokazy pierwszej pomocy i pokazy muzyczne.

Miłośników zwierząt z pewnością zaciekawi pokaz Dog Frizbee (Dariusz Chwist z Opolskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Aktywnych Psów APORT). - Będą nam towarzyszyć motocykliści, którzy powiedzą o swojej pasji jak i o bezpieczeństwie na drodze, pojawią się warsztaty dla odkrywców zorganizowane przez Akademię Logicznego Myślenia, a dla najmłodszych będą zorganizowane gry i zabawy, oraz malowanie buziek - dodają organizatorzy.

Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 21:00
Patronat 24opole
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

reklama
loading...

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".