• 0
  • Autor: Majlan
  • Wyświetleń: 2589
  • Dodano: 2018-02-07 / 07:58
  • Komentarzy: 0

W Opolu kupisz już bilety na XIV Galę Żużla na Lodzie

 
 
W Opolu kupisz już bilety na XIV Galę Żużla na Lodzie

(Fot. archiwum)

 <i>(Fot. mat. organizatora)</i>

(Fot. mat. organizatora)

Już za 2,5 tygodnia na lodowisku Toropol odbędzie się XIV Opolska Gala Żużla na Lodzie. W trakcie tegorocznej edycji tej charytatywnej imprezy na jednośladach wystartują m.in. Patryk Dudek, Maksym Drabik, Marcin Sekula i Wojciech Lisiecki. Na tafli zobaczymy też kierowców rajdowych: Pawła Dytko i Marcina Niewiteckiego. Podpowiadamy, gdzie można kupić wejściówki na to wydarzenie.

Tym razem organizatorzy chcą pomóc 8-letniemu Franiowi Zgodzie z Brzegu, który urodził się w zamartwicy, z niedotlenieniem i infekcją. Obecnie dziecko ma wodogłowie pokrwotoczne. - Mimo przejścia czterech bardzo poważnych operacji i cierpienia, jakiego doznaje, Franek jest bardzo pogodnym dzieckiem. Jednak cały czas wymaga stałej, intensywnej rehabilitacji oraz sprzętu medycznego. Oprócz niego wsparcie otrzymają też opolskie hospicja: Betania oraz Domowe Hospicjum dla Dzieci w Opolu - wylicza Piotr Kumiec z Hawi Racing Team, współorganizator wydarzenia.

Jak co roku, na lodzie oprócz żużlowców pojawią się też łyżwiarze figurowi, rajdowcy i kierowcy quadów. Organizatorzy przewidują również konkursy z ciekawymi nagrodami - między innymi możliwością przejażdżki na fotelu pilota w samochodzie rajdowym.

XIV Opolska Gala Żużla na Lodzie rozpocznie się 24 lutego o godzinie 17:00 na lodowisku Toropol w Opolu. Sprzedaż biletów w cenie 30 złotych prowadzona jest na lodowisku, w hurtowni Domex przy ul. Armii Krajowej 36 oraz sklepie tytoniowym Tabacco przy ul. Katowickiej 28C. - Dla osób spoza Opola uruchomiliśmy też sprzedaż internetową, a zamówienia przyjmowane są pod adresem hawiopole@wp.pl. Gorąco zachęcam do tego, by być z nami w ten szczególny dzień. Nie tylko będziemy się świetnie bawić, ale też pomożemy konkretnym osobom - podsumowuje Kumiec.
reklama
.
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".