• 0
  • Autor: kinb
  • Wyświetleń: 8731
  • Dodano: 2017-12-11 / 08:00
  • Komentarzy: 1

OSP Suchy Bór ma nowy kalendarz

 
 
OSP Suchy Bór ma nowy kalendarz

Fot. Łukasz Nowak

 <i></i>

Strażacy z OSP Suchy Bór rozdają nowy kalendarz mieszkańcom wsi Suchy Bór za symboliczną kwotę. Pieniądze, które zbiorą z akcji, w całości przekażą na nowy sprzęt strażacki.

- Jak co roku rozdajemy mieszkańcom Suchego Boru kalendarz strażacki, a oni w zamian dają nam pieniądze, ile mogą, tyle dają - "co łaska". Cieszę się bardzo, że ludzie wyczekują na ten kalendarz i chętnie nam pomagają. Szerzy się wspólne dobro. - mówi Łukasz Nowak z OSP Suchy Bór. - W tym roku nasze koleżanki ze straży bardzo pomogły. Wzięły udział w sesji do kalendarza i pozowały do zdjęć przy samochodach strażackich. Natomiast zeszłym roku kalendarz składał się tylko ze zdjęć samochodów strażackich. - dodaje Łukasz Nowak.

Z pieniędzy z zeszłego roku, które zostały zebrane od mieszkańców, strażacy doposażyli w sprzęt nowy samochód strażacki, który był wcześniej zakupiony.

- Zbiórka pieniędzy będzie trwała jeszcze parę dni. Zostały do odwiedzenia dwie ulice domów. O szczegółach naszej akcji, gdzie chodzimy, w których godzinach, informujemy na bieżąco na stronie OSP Suchy Bór na Facebook'u. - mówi strażak.

W tym roku z całej zebranej kwoty, strażacy chcą dokupić nowy sprzęt potrzebny w OSP Suchy Bór.

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

reklama
loading...

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2017-12-11 19:03:19 [83.30.45.*] id:1547992  
tippmann: Napisał postów [5400], status [VIP] Reputacja
a ja czekam na kalendarz z OSP Chrząstowice:)

Nick:
Treść: