• Wyświetleń: 3763
    • Dodano: 2017-08-27 / 22:19
    • Komentarzy: 14

Odra wraca z punktem z Katowic

W niedzielnym spotkaniu Nice I Ligi, Odra Opole zmierzyła się na wyjeździe z GKS-em Katowice. Starcie obfitowało w wiele sytuacji podbramkowych, lecz na celne trafienia kibice obu drużyn musieli zaczekać, aż do końcowych 10 minut. Remis 1:1 i powrót z 1 punktem na Oleską to niestety, ale pechowy bagaż niedzielnego wyjazdu.

Bramki w tym spotkaniu padły w ostatnich minutach, co nie oznacza, iż nie było szans na trafienie ich wcześniej. Wręcz odwrotnie! Odra od samego początku meczu stwarzała sobie dogodne sytuacje strzeleckie, lecz niecelne uderzenia albo zatrzepotały boczną siatką, albo zostały sparowane przez golkipera miejscowych. Gospodarze także mieli kilka składnych akcji, lecz dobrze interweniował dzisiejszego dnia Tobiasz Weinzettel. Bezbramkowy remis utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Po zmianie połów stan gry się nie zmienił. Dalej Odra górowała na wyjazdowym stadionie, lecz wciąż kibice nie mogli doczekać się, chociażby jednego trafienia na korzyść niebiesko-czerwonych. Dopiero w 82 minucie za sprawą Wodeckiego, ekipa Mirosława Smyły mogła cieszyć się prowadzeniem 0:1. I wszystko mogło skończyć się pomyślnie dla Odry, gdyby nie doliczony czas gry. Od momentu straty gola, GKS pobudził się i atakował z większą siłą. Ponownie interweniował Tobi, lecz w samej końcówce skapitulował. W 91' Midzierski trafił do siatki i na kilka sekund przed końcem wyrównał to spotkanie na 1:1.

Odra musi się pogodzić z pechową końcówką tego meczu i podziałem punktów. Następne zmagania już w sobotę na Oleskiej. Przeciwnikiem niebiesko-czerwonych będzie Chojniczanka.

2017-08-28 15:01:54 [94.254.145.*] id:1541296
    szmaciarz wraca do ciebie wieczorami ode mnie. Mówi mi ciągle że woli mnie bo jesteś pedał to prawda??
    2017-08-28 15:07:23 [83.242.68.*] id:1541298
    RAII: Napisał postów [27576], status [VIP] Reputacja
    trochę zawiłe te wasze męskie sprawy;)
    2017-08-28 19:42:12 [194.29.180.*] id:1541312
    Pedał śmierdzący (tak mówi o nim jego żona) sam sie przyje.... Czytałem artykuł że kibice GKS-u zaatakowali policję podczas doprowadzania kibiców Oderki. Więc skomentowałem że kibice się pokazali (GKS-u) a ten burak coś tam zaczął opowiadać o swoim życiu

2017-08-28 13:31:36 [165.225.72.*] id:1541293
    do twojej informacji, nie interesuje mnie PN. ale jak czytam takie wypociny to ze smiechu pekam. jak to nie grali, ile to mieli szans, itd. a wynik zawsze ten sam. jak juz tak chcesz to zebys wiedzial ze ci z pod znaku czarnej wrony byl pare razy wiecej mistrzem swiata niz ci z pod znaku bialego orla
    2017-08-28 13:30:50 [89.64.60.*] id:1541292
    Mario1: Napisał postów [1167], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Panie Smyła odejdz pan,panie Janku wracaj pan na ławkę trenerską.

2017-08-28 06:46:13 [178.252.16.*] id:1541262
    Mirexx: Napisał postów [525], status [rozpisany/na] Reputacja
    Warto zaznaczyć, że gol dla GKS-u padł po ewidentnej ręce strzelca, który to ręką "podał" sobie do nogi i strzelił, a sędzia albo nie zauważył albo nie chciał zauważyć.

2017-08-27 22:43:19 [83.30.47.*] id:1541248