• Wyświetleń: 4801
    • Dodano: 2017-08-12 / 21:52
    • Komentarzy: 7

Odra przegrała z Miedzią 2:4

Sobotni mecz między Opolską Odrą a Miedzią Legnica to ciężka i niestety przegrana przeprawa podopiecznych Mirosława Smyły w boju o mistrzostwo I ligi. Wygrana przyjezdnych 2:4 to pierwsza porażka niebiesko-czerwonych w tej rundzie.

Mecz fantastycznie zaczął się dla gospodarzy. Już w 6 minucie po błędzie legnickich obrońców, Marek Gancarczyk wyprowadził miejscowych na prowadzenie. Otwarcie wyniku przez doświadczonego piłkarza Odry zapowiadało piękne sportowe widowisko. I niewątpliwie tak było, bowiem spotkanie obfitowało w wiele bramek, po obu stronach murawy. Na kolejnego gola i niestety wyrównanie, kibice czekali, aż do końca połowy. W doliczonym czasie pierwszej odsłony Augustyniak, uderzeniem z główki doprowadził do remisu. "Bramką do szatni" zakończyło się pierwsze 45 minut tego spotkania.

Po przerwie zawodnicy wyszli z nowymi siłami. Gotowi do walki fundowali kibicom zgromadzonym tego dnia na stadionie emocje jak w kalejdoskopie. Akcje na jedną, jak i na druga bramkę było sporo, lecz to goście wykorzystali ich więcej. W 66 minucie Vojtusz wyprowadził Legnicę na prowadzenie. Zaledwie 9 minut później po podyktowanym przez sędziego karnym dla Miedzi, było już 1:3. Autorem "jedenastki" był Vojtusz. W 79 minucie Rafał Niziołek fantastycznie przymierzył z wolnego, lecz jego trafienie nie zagrażało dalej atakującym przyjezdnym. W 85 minucie doszło do kolejnego karnego dla gości. Piłkę na "wapnie" położył Marquitos i nie dał żadnych szans Tobiemu. Wynik został ustalony, a zwycięzca wyłoniony - 2:4.

Sobotni mecz walki to pierwsza porażka podopiecznych Mirosława Smyły w Nice I lidze. Mimo przegranej kibice mogli być zadowoleni z gry i charakteru, który zostawili dzisiaj na murawie przy Oleskiej.

Kolejny mecz Odra zagra 19 sierpnia na wyjeździe w Niepołomicach z tamtejszą Puszczą.

2017-08-13 09:30:12 [178.252.17.*] id:1539900
    PauloOp23: Napisał postów [3723], status [VIP] Reputacja
    no i wrócili do swojej dobrej pasy przegrywania.

2017-08-14 16:44:38 [37.248.156.*] id:1540033
    vojti82: Napisał postów [9], status [nowy] Reputacja
    przegrales to ty mózg , człowieku pierwsza porazka w I lidze a w II jak grali to tylko 4 razy przegrali , jak nie masz pojęcia to się nie udzielaj
    2017-08-14 17:14:15 [79.191.154.*] id:1540041
    rosomak200: Napisał postów [11933], status [VIP] Reputacja