Znajdź wiadomość

czwartek, 08 stycznia 2017

Opolscy futsaliści lepsi w wyjazdowym meczu z KS Kamionka Mikołów. Nasi zawodnicy pokonali drużynę gospodarzy 10:7.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 970 Komentarzy: 2

Po ciężkim meczu Orlik Opole niestety pokonany przez rywala. Spotkanie pełne niesportowych zagrywek i kar meczowych okazało się lepsze w wykonaniu gości z Nowego Targu.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 591 Komentarzy: 2

W gospodarstwie w miejscowości Włochy w powiecie namysłowskim zlikwidowano dziś 34 kury. W stadzie wykryto grypę ptaków HPAI.

Autor: Greg Kliknięć: 10627 Komentarzy: 48

Sanki, popularne "jabłuszka", a nawet... kawałki kartonu - wszystko, na czym da się zjechać z górki poszło w ruch! Okazuje się, że chętnych do zimowych aktywności nie brakuje.

Autor: Greg Kliknięć: 4345 Komentarzy: 15

Kilkanaście kilometrów liczył korek w pobliżu węzła Brzeg. To efekt dwóch wypadków, do których doszło na dolnośląskim odcinku autostrady A4.

Autor: Greg Kliknięć: 19094 Komentarzy: 12

Proxima Kraków przyjechała do Opola w roli faworyta. Zmiany na szczeblu trenerskim to ewidentna oznaka, iż krakowianki szykują się do awansu do ekstraklasy. Opolanki mimo walecznej postawy na parkiecie nie wywalczyły nawet jednego oczka.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 1057 Komentarzy: 4

Ktoś zamalował tablice w Świerklach, inną ukradziono. Podobne akty wandalizmu zauważono też w innych sołectwach, przyłączonych do Opola.

Autor: Greg Kliknięć: 11091 Komentarzy: 127

Żeby zażyć kąpieli najpierw musieli wyciąć przerębel w skutej lodem kamionce Bolko. Grupa morsów - jak co niedzielę - spotkała się na wspólnej kąpieli.

Autor: Greg Kliknięć: 13841 Komentarzy: 43

Bazylia, to wyjątkowe delikatesy, które już od kilku miesięcy działają na ul. Osmańczyka w Opolu, zaledwie 100 metrów od rynku. Znajdziemy tu szeroki asortyment artykułów spożywczych, w tym także wyjątkowe produkty ekologiczne i bio, aromatyczne przyprawy, świeże pieczywo i warzywa, a także kanapki i sałatki.

Autor: Pav Kliknięć: 6669 Komentarzy: 0

Wszystko, co robią związane jest ze zdrowym stylem życia, promocją Street Workoutu, wspieraniem zawodników oraz organizacją wielu wydarzeń. Od listopada z inicjatywy opolanina swoją działalność rozpoczął Polski Związek Kalisteniki & Street Workoutu.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 3329 Komentarzy: 9

Mechanik z Olesna już po raz ósmy startuje w jednym z najtrudniejszych rajdów świata. Jego załoga wygrała piąty etap Rajdu Dakar w klasyfikacji ciężarówek i jest nowym liderem wyścigu.

Autor: Greg Kliknięć: 6807 Komentarzy: 2

Od początku stycznia można starać się o nowe pieniądze z Miejskiego Centrum Świadczeń. Wsparcie kierowane jest dla kobiet w ciąży i rodzin.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 3125 Komentarzy: 16

W Namysłowskim Ośrodku Kultury podczas spotkania z liderem KOD kilka osób zdewastowało hol, po czym uciekło.

Autor: Greg Kliknięć: 2720 Komentarzy: 1

Już po raz piąty ludzie dobrej woli mogą wesprzeć Centrum Opieki Paliatywnej "Betania" biorąc udział w balu charytatywnym, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz placówki. Zabawa odbędzie się 28 stycznia w opolskiej restauracji Villa Park. Z zakupem biletów warto się pospieszyć, gdyż ich ilość jest ograniczona.

Autor: Majlan Kliknięć: 5072 Komentarzy: 2