• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 20346
    • Dodano: 2017-01-08 / 16:21
    • Komentarzy: 12

    Długi korek na A4. Na węźle Brzeg podniesiono szlabany.

    Długi korek na A4. Na węźle Brzeg podniesiono szlabany.

    (Fot. czytelnik Ogar)

    Kilkanaście kilometrów liczył korek w pobliżu węzła Brzeg. To efekt dwóch wypadków, do których doszło na dolnośląskim odcinku autostrady A4.

    Po godzinie 11 na 181. kilometrze autostrady A4 między węzłami Brzeg i Brzezimierz doszło do karambolu 6 samochodów. Jedna z nich została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR, do szpitala trafiło też dwoje dzieci.

    Zobacz takze Nocny pożar samochodu przy budynku wielorodzinnym. Ogień objął także drugi pojazd

    Na czas działań ratowniczych autostradę w kierunku Wrocławia zamknięto, co spowodowało ogromny korek.

    Z kolei po godzinie 12 w pobliżu Kostomłotów na jezdni A4 w kierunku Legnicy doszło do kolejnego wypadku.

    Kierowcy utknęli w wielokilometrowym korku. O godzinie 15:10 podjęto decyzję o podniesieniu szlabanów na węźle Brzeg i zniesieniu opłat, by umożliwić stojącym w korku kierowcom opuszczenie autostrady.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2017-01-16 21:50:41 [194.29.180.*] id:1503030  
    adamplanetorz: Napisał postów [2], status [żółtodziób] Reputacja
    Wszystkich poszkodowanych proszę o kontakt. Mogę pomóc tel 786963632
    [-3]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-01-16 21:53:13 [83.22.84.*] id:1503033  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    ogłoszenia w dziale ogłoszenia ....
    2017-01-08 20:38:25 [83.5.214.*] id:1501050  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    dwa wypadki, więc korek się zrobił a stojący w nim są jak dupa od srania :-)))

    Nick:
    Treść:
    2017-01-08 18:57:39 [84.195.254.*] id:1500982  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    poprzeczke podniesli dla laciatej z brzegu ;P)))))))))))

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2017-01-08 18:58:16 [84.195.254.*] id:1500983  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    kon ja kopal,pies ja lizal :D
    2017-01-08 18:58:53 [213.180.34.*] id:1500984  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    a cygani suty odgryźli
    2017-01-08 20:25:22 [94.254.144.*] id:1501032  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    😫
    2017-01-08 19:29:40 [89.74.180.*] id:1500999  
    Bywalec: Napisała postów [862], status [stały bywalec] Reputacja
    od dawna unikam tego odcinka autostrady :) lepiej i szybciej jedzie się przez Brzeg, Oławę :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-01-08 19:42:08 [213.180.34.*] id:1501006  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    otóż to ;) a jak jedziesz w nocy to pusto na drodze
    2017-01-08 17:50:59 [89.74.181.*] id:1500964  
    marekzaodrze: Napisał postów [26], status [rozkręca się] Reputacja
    Wymyślili sobie barierki aby kasę ciągać. Maja bynajmniej na podwyżki dla siebie.

    Nick:
    Treść:
    2017-01-08 17:45:19 [93.179.192.*] id:1500960  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Korek jak po karpia w tesco:/

    Nick:
    Treść:
    2017-01-08 17:41:38 [213.180.34.*] id:1500958  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    tam wiecznie jest korek ;D

    Nick:
    Treść: