• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 1649
    • Dodano: 2015-09-19 / 01:44

Czwarte zwycięstwo z rzędu Orlika Opole

Wynik piątkowego spotkania dał opolskim hokeistom trzecie miejsce w ekstraklasowej tabeli. Bohaterem meczu był Michael Cichy, który zdobył dwie bramki i asystował przy dwóch kolejnych.

Pierwsze dwie tercje spotkania Orlika Opole z Zagłębiem Sosnowiec to bardzo wyrównana gra obu zespołów. Pierwszy punkt dla gospodarzy zdobył Michael Cichy. Z rzutu karnego gracze z Sosnowca wyrównali na 1:1, który to wynik zakończył pierwszą tercję. W drugiej tercji hokeiści Orlika zdobyli kolejnego gola za sprawą Drew George'a. Trzecia część meczu była najciekawsza i najbardziej pomyślna dla Orlika, bowiem po strzałach George, Cichego, Fabrego i Bychawskiego spotkanie zakończyło się wynikiem 6:1 dla gospodarzy.

Orlik jest na trzecim miejscu w tabeli ekstraklasy z 12 punktami.