• PANEL ADMINISTRACYJNY v3
  • Niezalogowany

  Witaj w panelu działu OGŁOSZENIA

  Instrukcje
  » Wymagana akceptacja regulaminu
  Wszelkie działania w Panelu Ogłoszeń wymagają wcześniejszej akceptacji Regulaminu
  » Od czego zacząć? Gdzie są ceny pakietów
  Wszelkie działania w Panelu Ogłoszeń wymagają wcześniejszej akceptacji Regulaminu Pakiety staną się widoczne po zaakceptowaniu regulaminu.
  » Jak zwiększyć funkcjonalność panelu ogłoszeń?
  Służy do tego Panel Premium. Jest on integralną częścią każdego z zakupionych do doładowań ogłoszenia. Czas jego działania uzależniony jest od wybranego pakietu. W ramach usługi otrzymujecie Państwo możliwość wznawiania zakończonych ogłoszeń, tworzenia szkiców oraz podglądu wszystkich aktywnych ogłoszeń w jednym miejscu!
  Twój panel premium jest obecnie nieaktywny.
  » Jak doładować ogłoszenie?
  Doładowanie ogłoszenia wymaga wykupienia wybranego pakietu Premium a następnie połączeniu wybranego ogłoszenia i pakietu Premium w zakładce "Doładuj". Można też wybrać posiadany pakiet podczas dodawania lub edycji ogłoszenia.
  » Jak dodać więcej zdjęć do ogłoszenia?
  Dodawanie większej ilości zdjęć do ogłoszenia jest możliwe po doładowaniu ogłoszenia. Panel zdjęć jest dostępny w zakładkach "Aktualne" i "Szkice" oraz na stronie prezentującej całe ogłoszenie, na pasku pod tematem ogłoszenia.
  » A co z ogłoszeniami bezpłatnymi?
  Ogłoszenia bezpłatne są dostępne bez ograniczeń, musza być jednak zgodne z regulaminem.
  » Jak Dodać ogłoszenie?
  Aby dodać nowe ogłoszenie należy kliknąć w link w menu powyżej o nazwie "Nowe" Przy dodawaniu ogłoszenia dodajemy zdjęcie główne które można akutalizować przez formularz ogłoszenia lub panel edycji zdjęć dla ogłoszeń doładowanych.
  » Czy w zakładce "Zakończone" są moje ogłoszenia utworzone bez konta Premium?
  Tak, znajdują się tam te ogłoszenia, które zostały dodane z użyciem konta na portalu i wygasły samoistnie. Ogłoszenia mogą być użyte ponownie. Panel Premium umożliwia również zarządzanie ogłoszeniami bezpłatnymi czynnymi i zakończonymi.

  Administracja portalu 24opole.pl