- Autor: Greg
- Wyświetleń: 9390
- Dodano: 2012-08-31 / 21:26
- Komentarzy: 25
Ogromne korki po zderzeniu na trasie Opole - Zawada
300 złotych mandatu musi zapłacić kierowca forda, który najechał na tył lawety. W sumie uszkodzone zostały 3 samochody, na szczęście nikt nie został ranny. Zderzenie spowodowało duże utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 45.
Do zdarzenia doszło po godzinie 16 między Opolem a Zawadą. Kierowca forda mondeo najechał na tył przyczepy-lawety, ciągniętej przez land rovera. Ta z kolei uderzyła w toyotę.
Sprawca kolizji - kierowca forda został ukarany mandatem. Na kilkadziesiąt minut konieczne było zamknięcie dla ruchu odcinka drogi krajowej nr 45 między Zawadą a obwodnicą Opola. Spowodowało to ogromne korki, w których utknęli kierowcy, wracający z pracy do domów.
Wydarzenia pod patronatem portalu
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
urzad skarbowy: Napisał postów [698], status [rozpisany/na]
Tablice zasłaniacie losowy czy jak?