• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 7122
    • Dodano: 2012-08-09 / 12:16
    • Komentarzy: 64

    Narkotyki warte 80 tysięcy złotych trzymał w słoiku

    Narkotyki warte 80 tysięcy złotych trzymał w słoiku

    (Fot. KWP Opole)

    37–latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna na 3 miesiące trafił do aresztu. Wpadł, gdy sprzedawał porcję amfetaminy innemu mężczyźnie. Transakcję widzieli opolscy policjanci.

    Zobacz takze IMGW wydał ostrzeżenie dla województwa opolskiego

    W poniedziałek kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Opolu na jednej z ulic w centrum miasta zauważyli dwójkę mężczyzn, którzy zachowywali się podejrzanie. Opolanie stali przy samochodzie i przekazywali sobie jakiś pakunek. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, czym wymienili się mężczyźni i zatrzymali ich obu do kontroli. Jak się po chwili okazało 37–latek przekazał 32–latkowi woreczek, w którym było 30 gramów amfetaminy. Policjanci zatrzymali 37 – letniego Artura G. oraz 32 – letniego Janusza G. i przewieźli ich do komendy.

    W toku dalszych czynności kryminalni sprawdzili także mieszkania podejrzewanych. U 37–latka znaleźli słoik, a w nim 361 gramów amfetaminy. Ponadto zabezpieczyli również 3,5 grama marihuany. Szacuje się, że czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to około 80 tysięcy złotych.

    Zobacz takze Autostrada A4. Dwa zdarzenia. Poważne utrudnienia

    Janusz G. jest znany opolskim policjantom i był już wcześniej karany za oszustwo.

    Wczoraj obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty. Artur G. odpowie za posiadanie narkotyków w znacznej ilości, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast Janusz G. usłyszał zarzut posiadania 30 gramów amfetaminy, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu 37–latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące, a wobec 32–latka zastosowano dozór policji.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Narkotyki warte 80 tysięcy złotych trzymał w słoiku
    Narkotyki warte 80 tysięcy złotych trzymał w słoiku
    Narkotyki warte 80 tysięcy złotych trzymał w słoiku

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2012-08-10 11:25:46 [83.238.215.*] id:897975  
    qba123: Napisał postów [11], status [nowy] Reputacja
    skąd 80.000pln ? gram kosztuje 200zł? hmm

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [16]
    2012-08-10 11:27:39 [2.98.244.*] id:897978  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    No co Ty?! ja za 5 placilam ostatnio 130zł! ;p
    2012-08-10 11:28:22 [178.37.42.*] id:897981  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    150!! jakie 130? chyba, że dobrzy koledzy ;)
    2012-08-10 11:30:03 [81.210.93.*] id:897987  
    dzika stokrotka: Napisała postów [1839], status [Szycha] Reputacja
    policja!!! zamknąć ich! najlepiej w jednej celi hi hi
    2012-08-10 11:30:27 [2.98.244.*] id:897988  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Hahahahajek ja zawsze mam dobre uklady ;)
    2012-08-10 11:32:13 [2.98.244.*] id:897989  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Stokrotka tam po drugiej stronie muru to juz gram drozej chodzi ;) nie narazaj nas na wieksze koszta ;p
    2012-08-10 11:32:26 [81.210.93.*] id:897990  
    dzika stokrotka: Napisała postów [1839], status [Szycha] Reputacja
    olcia napisz jeszcze u kogo taka promocja, ułatwisz robotę panom policjantom
    2012-08-10 11:32:33 [178.37.42.*] id:897991  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    to miałbym biznes do Ciebie.... przynajmniej wtedy idzie zapomnieć o W na troche
    2012-08-10 11:34:36 [81.210.93.*] id:897995  
    dzika stokrotka: Napisała postów [1839], status [Szycha] Reputacja
    ja też kiedyś dilowałam, ale interes nie wypalił, klienci szybko się pokapowali że suszone liście pomidorów nie dają takiego kopa ;)
    2012-08-10 11:34:45 [2.98.244.*] id:897996  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ta promocje ma dzielnicowy ;) zawsze smialo do niego mozna udezyc ;)
    2012-08-10 11:35:42 [2.98.244.*] id:897998  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Jaral ktos z was szalwie wietrzna? ponoc ma niezlego kopa ;p
    2012-08-10 11:36:31 [178.37.42.*] id:898000  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    żadnego kopa nie ma :)
    2012-08-10 11:38:16 [2.98.244.*] id:898006  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ja slyszalam, ze ma ;p
    2012-08-10 11:40:54 [178.252.29.*] id:898010  
    TUBYLEC: Napisał postów [3598], status [VIP] Reputacja
    tak kopie ta szałwia , że aż słychac ?:)
    2012-08-10 11:43:58 [2.98.244.*] id:898016  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ale ponoc to bylo sprzedawane jako dopalacz i juz nie ma ;p
    2012-08-10 11:45:22 [178.37.42.*] id:898021  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    to nie klepie, nie paliłem.... kumpel palił. a dopalaczy to Ty nie tykaj..... to są dziwne specyfiki ;)
    2012-08-10 11:46:22 [2.98.244.*] id:898026  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ja nie tykam niczego, ale chcialam znac opinie na ten temam wiec zapytalam ;)
    2012-08-10 01:30:47 [194.29.180.*] id:897801  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    po co te telefony?przeciez posiadanie kilku telefonow nie jest przestepstwem.chociaz w polsce to nie wiadomo.

    Nick:
    Treść:
    2012-08-09 21:34:32 [109.243.68.*] id:897578  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    w końcu lepsza porcja :P na 24

    Nick:
    Treść:
    2012-08-09 16:49:59 [78.50.209.*] id:897458  
    Mr.WaR: Napisał postów [-4294962238], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Czy te wyroki nie są śmieszne? za 10g 10 lat za 1kg 10 lat...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2012-08-09 17:01:46 [141.0.8.*] id:897467  
    rafal8: Napisał postów [1721], status [Szycha] Reputacja
    i za zbicie szyby w cpnie w strzeleczkach tez 10lat
    2012-08-09 17:48:46 [93.154.142.*] id:897491  
    Lukrecja83: Napisała postów [-4294963715], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    a to już zależy od skali poczucia humoru :)
    2012-08-09 17:49:57 [78.149.20.*] id:897493  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Albo wyjaranego zioła ;p
    2012-08-09 20:05:13 [31.63.16.*] id:897547  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Hmm,promocja?
    2012-08-09 19:17:39 [83.30.129.*] id:897535  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Wcisnął bym im to wszystko na jeden raz w ramach kary:))

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2012-08-09 19:31:20 [83.30.240.*] id:897537  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    czy mamy dociekać gdzie? ;)
    2012-08-09 19:32:55 [77.223.234.*] id:897539  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    w każdy otwór;)
    2012-08-09 19:34:16 [83.30.129.*] id:897541  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Jestem za tym by faktycznie w każdy otwór:)
    2012-08-09 17:01:08 [109.243.146.*] id:897466  
    scharlin33: Napisał postów [21], status [ ! Troll ! ]
    mam na zbyciu amfe dzwonić 997

    Nick:
    Treść:
    2012-08-09 13:22:14 [83.26.194.*] id:897263  
    dżony myśliciel: Napisał postów [4672], status [VIP] Reputacja
    hehe następne tępe zaćpane tępe ch*je. zutylizować to g*wno z marginesu społecznoego
    [-1]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2012-08-09 15:14:05 [93.181.149.*] id:897373  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    W sumie to dżony ma rację, więc nie rozumię skąd ten mizerny minus 1....?
    2012-08-09 15:18:55 [77.253.68.*] id:897381  
    Piratus: Napisał postów [404], status [pismak] Reputacja
    oboje nie grzeszycie inteligencją
    2012-08-09 16:03:15 [83.26.194.*] id:897429  
    dżony myśliciel: Napisał postów [4672], status [VIP] Reputacja
    zagorzałe ćpunki z tego forum nie przyjmują do informacji, że są zwykłym margoinesem społecznym, takie popychadełka,
    2012-08-09 16:39:40 [195.114.179.*] id:897452  
    Mort: Napisał postów [1158], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Piratus +3 hehe
    2012-08-09 12:36:57 [178.37.157.*] id:897225  
    ppanda: Napisał postów [82], status [rozkręca się] Reputacja
    przygotowane bez konserwantów :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-08-09 15:12:17 [93.181.149.*] id:897369  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Ciekawe, czy pasteryzowane....
    2012-08-09 15:54:45 [77.223.234.*] id:897417  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    z prochu powstali...proch wąchali i w proch się obrócą;)
    2012-08-09 13:24:43 [213.17.151.*] id:897266  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Przećpani to i sterownia siadła...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2012-08-09 13:26:36 [77.223.234.*] id:897268  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    po co im tyle telefonów...zapomnieli że to się karty zmienia a nie telefony:D
    2012-08-09 13:28:15 [78.149.20.*] id:897272  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Juz mam obawy nosic z zoba wszystkie telefony by nie brali mnie za dilera ;p
    2012-08-09 14:07:37 [178.252.29.*] id:897310  
    TUBYLEC: Napisał postów [3598], status [VIP] Reputacja
    wychodzi na to ,że nie możesz ćpac jak chcesz byc dilerem... :)
    2012-08-09 15:45:51 [89.74.40.*] id:897414  
    grzana: Napisał postów [157], status [wyjadacz] Reputacja
    zmienia sie telefony i karty jak juz cos robisz madralo. A najlepiej jest nic nie robic glupiego i miec jeden numer cale zycie :)
    2012-08-09 12:30:03 [83.30.217.*] id:897217  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    mamy sezon przygotowywania zapasów na zimę XD

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-08-09 12:32:57 [178.36.238.*] id:897221  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    trzeba efedron z leków najpierw pozyskać ;)
    2012-08-09 15:10:18 [93.181.149.*] id:897366  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    a ja myślałam, że tylko ogórki na zime trzeba, a tu proszę...;)
    2012-08-09 14:51:44 [83.26.194.*] id:897346  
    dżony myśliciel: Napisał postów [4672], status [VIP] Reputacja
    zapomniałem złożyć kondolencje wszystkim zagorzałym ćpunom z tego forum. przykro mi. naprawde. ćpunki z marginesu hehe

    Nick:
    Treść:
    2012-08-09 13:22:15 [77.223.234.*] id:897264  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Przekazywali sobie towar w centrum Miasta...mogli się jeszcze rozłożyć z całym majdanem na ogródkach piwnych popijając zimny browarek z wagą na stoliku(proszę Pani kelnerki nie sprzątać proszku...sami posprzątamy.dziękuje) potem wciągnąć kreskę przyjaźni krzyknąć na głos DOObry towar i pewnym krokiem odmaszerować rozkosznie pociągając nosami...Pewność siebie ich zgubiła...Niespodzianka;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [11]
    2012-08-09 13:27:11 [178.37.23.*] id:897270  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Demcio, nic dodać nic ująć, opisane "słitaśnie", to słowo ostatnio jest modne na forum..;p;p
    2012-08-09 13:30:58 [77.223.234.*] id:897278  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    taa...to ci co wszędzie widzą tiku...;)
    2012-08-09 13:31:59 [78.149.20.*] id:897280  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Tikumaniacy ;p
    2012-08-09 13:33:10 [178.37.23.*] id:897281  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Hehhhh....nie chciałam już wymieniać nicków, ale masz rację.. ...:)))
    2012-08-09 13:33:34 [178.37.23.*] id:897282  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Dokładnie Ola..:))
    2012-08-09 13:34:18 [178.37.23.*] id:897283  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Nie myślałam, że można dostać korby, nawet przez nick..:D
    2012-08-09 13:35:01 [78.149.20.*] id:897285  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Tym bym zalecila leczenie u dobrego urologa bo piszac te ich bzdety pewnie sie moczą przy tym ;p
    2012-08-09 13:36:18 [178.37.23.*] id:897287  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Hehhhh, wszystko się zdarzyć może..:)))
    2012-08-09 13:36:41 [77.223.234.*] id:897288  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    nowa choroba...tikuzheimer;)
    [1]
    2012-08-09 13:37:56 [178.37.23.*] id:897291  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    No pewnie nazw, tej choroby można było by, dużo wymyślać..:D
    2012-08-09 13:39:18 [195.114.179.*] id:897294  
    Mort: Napisał postów [1158], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Dokładnie za głupotę trzeba płacić.
    2012-08-09 13:21:52 [178.37.23.*] id:897261  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    No to się interes posypał, a swoja drogą to troszkę dziwne, że tyle ostatnio się dzieje w sprawach narkotykowych..:D

    Nick:
    Treść:
    2012-08-09 13:11:25 [89.76.169.*] id:897251  
    Komar88l: Napisał postów [150], status [wyjadacz] Reputacja
    "Zaopatrzyli 3,5 grama marihuany". Dobrze, że jeszcze dwóch puszek piwa nie zaopatrzyli, może miały konserwanty.

    Nick:
    Treść:
    2012-08-09 12:37:54 [83.4.30.*] id:897226  
    tinki: Napisał postów [567], status [rozpisany/na] Reputacja
    haha słoik z napisem 'bez konserwantów' :P widocznie czysty towar :D

    Nick:
    Treść:
    2012-08-09 12:36:34 [77.253.36.*] id:897224  
    buczekmrw: Napisał postów [65], status [rozkręca się] Reputacja
    Przygotowane bez konserwantów ;D

    Nick:
    Treść:
    2012-08-09 12:35:11 [91.193.208.*] id:897223  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    a w czym miał trzymać?

    Nick:
    Treść:
    2012-08-09 12:29:28 [178.36.238.*] id:897215  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    Dobry materiał...... przynajmniej na taki wygląda ;)

    Nick:
    Treść: