• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 12196
    • Dodano: 2012-08-08 / 13:06
    • Komentarzy: 97

    Ukryli uprawę konopii na polu kukurydzy

    Ukryli uprawę konopii na polu kukurydzy

    (Fot. mat. policji)

    Policjanci zatrzymali 18 i 16-latka, którzy prowadzili uprawę konopi indyjskiej. "Pomysłowi" nastolatkowie urządzili mini-szklarnię i umieścili ją na polu kukurydzy.

    W niedzielę wieczorem policjanci z Kluczborka i Byczyny, na podstawie informacji operacyjnych ustalili, że w Byczynie na terenie pola kukurydzy znajduje się "uprawa" konopi indyjskiej. Funkcjonariusze na gorącym uczynku zatrzymali dwóch młodych mieszkańców Byczyny, którzy "doglądali" uprawy.

    Zobacz takze Jechał pijany mimo dwóch dożywotnich zakazów. W aucie przewoził troje malutkich dzieci

    Obaj przyznali się do prowadzenia tej uprawy. Na miejscu zabezpieczono 17 sztuk roślin różnej wielkości.

    18-latek usłyszał zarzut nielegalnej uprawy konopi. Grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 16-latek będzie odpowiadał przed Sądem Rodzinnym.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2012-08-10 09:18:41 [83.22.217.*] id:897850  
    max: Napisał postów [226], status [maniak] Reputacja
    ambergold kradnie miliony i nic mu zato nie robią wyroki w zawiasach a za dwa krzaki chcą posadzić 18-latka na 3 lata :D paranoja

    Nick:
    Treść:
    2012-08-09 22:13:43 [188.47.77.*] id:897599  
    justi-orchid: Napisał postów [226], status [maniak] Reputacja
    Kazda doniczka z innej parafii ;)

    Nick:
    Treść:
    2012-08-09 12:30:34 [178.37.44.*] id:897218  
    majkibull: Napisał postów [85], status [rozkręcił się] Reputacja
    Wstyd dla naszej policji ze sie wogole zajmija taka błacha sprawa,zamiast łapac tych co kradna miliony na zywca- im nic nie robia,a chlopak ktory wychodowal 2 'pomidory' dostanie wyrok.Ludzie zyjemy w chorym kraju!!!!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2012-08-09 12:33:03 [91.193.208.*] id:897222  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    wiemy, wiemy
    2012-08-09 13:16:22 [79.191.86.*] id:897253  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    Zawsze możesz go opuścić i pojechać tam gdzie będzie Ci lepiej.
    2012-08-09 14:15:49 [178.37.44.*] id:897322  
    majkibull: Napisał postów [85], status [rozkręcił się] Reputacja
    Tylko czekam zeby spie'dolic z tego poje'anego kraju
    2012-08-09 14:50:03 [91.193.208.*] id:897341  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    niestety, majki, inne też nie takie normalne..:(
    2012-08-09 09:50:05 [95.40.98.*] id:897078  
    [moderacja]: Napisał postów [3], status [żółtodziób] Reputacja
    [moderacja]
    [-8]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2012-08-09 13:18:29 [79.191.86.*] id:897256  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    niszczyć, karać, nie palić.
    2012-08-09 13:19:12 [91.193.208.*] id:897258  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    karać za co?
    2012-08-09 14:29:52 [178.37.44.*] id:897332  
    majkibull: Napisał postów [85], status [rozkręcił się] Reputacja
    Karajcie tych co trzeba- dzieciobojczyni wypuszczacie, małolatow za skreta zamykacie.GDZIE TA SPRAWIEDLIWOSC???
    2012-08-09 14:45:48 [83.30.217.*] id:897336  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    łapie się małolatów za skręta bo prawdziwi baroni narkotykowi często mają władzę w kieszeni...
    2012-08-09 14:47:47 [93.181.149.*] id:897337  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Sędzia przesłuchuje świadka, który uporczywie, co rusz, zwraca się do niego: "Wysoka Sprawiedliwość". Sędzia cierpliwie poucza świadka: - Do Sądu należy się zwracać: "Wysoki Sądzie". - Tak jest, Wysoka Sprawiedliwość - odpowiada świadek. Zirytowany sędzia wali pięścią w pulpit i krzyczy: - Tu nie ma sprawiedliwości, tu jest sąd!
    2012-08-09 14:48:31 [93.181.149.*] id:897339  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    masz odpowiedż majkibull ;)
    2012-08-08 14:31:36 [77.253.213.*] id:896782  
    _R_: Napisał postów [181], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Śmiech na sali !!! Oczywiście mam na myśli polski wymiar sprawiedliwości je ba ną zachłanność polskiego rządu który wciąż karmi wszystkich fałszywą propagandą na w/w temat by tylko nie dopuścić do legalizacji. A przecież to tylko i wyłącznie moja sprawa oraz zdrowie, nie żadnego zasranego decydenta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [11]
    2012-08-08 15:37:45 [77.253.71.*] id:896805  
    szyszka: Napisał postów [33], status [rozkręca się] Reputacja
    no tak twoja sprawa twoje zdrowie..... dopóki twój nałóg nie niszczy i nie zagraża otoczeniu
    2012-08-08 15:40:39 [194.29.180.*] id:896807  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Szyszka, a alkohol?!
    2012-08-08 16:09:31 [46.205.10.*] id:896818  
    woreczek: Napisał postów [68], status [rozkręcił się] Reputacja
    Alkohol jest mniej szkodliwy więc tu nie masz racji. Co prawda też jestem za legalizacją (choć sam używał nie będę nawet legalnego) to uważam, że zyski z podatków w dużym stopniu zasilałyby kasę budżetu poza tym zmniejszyłaby się szara strefa. Co legalne tak nie kusi więc i mniej osób sięgałoby po tego rodzaju używki (paradoks lecz prawdziwy). Oczywiście znajdą się i minusy jednak wydaje mi się, że plusów byłoby zdecydowanie więcej.
    2012-08-08 17:30:57 [89.72.245.*] id:896831  
    Shyderca: Napisał postów [878], status [rozpisany/na] Reputacja
    szyszka prawidzwy polaczek, pier**** a nie nic na ten temat nie wie. Chlejesz wódę i jarasz fajki pewnie, a piszesz, że 'marihuanynany' jest szkodliwa. Żenada Woreczek jak nie wiesz to się nie wypowiadaj, ok? Alkohol mniej szkodliwy. Dobre!
    2012-08-08 17:51:55 [83.29.78.*] id:896836  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    Niewiele wiecie wiecie o uzależnieniach. Tłumaczenie , ze to moje zdrowie jest już poważnym przykładem na to, że taki wpis mógł dokonać bardzo młody człowiek...pomyśl - kto będzie płacił za Twoje leczenie ?
    2012-08-08 20:19:27 [178.252.29.*] id:896871  
    CarlitoBrigante: Napisał postów [2752], status [Szycha] Reputacja
    buhahahaha alkohol mniej szkodliwy...."płacić za moje uzależnienie"......hahahaha. Wybaczcie ale nie potrafię odpisać nic racjonalnego na wasze nieracjonalne posty więc pozostaje mi tylko was wyśmiać.
    2012-08-08 20:21:58 [83.22.156.*] id:896874  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Nawiązując do dzisiejszej rocznicy - robole poszli się nażłopać, zamiast wjeżdżać na maszt i zdemontować poluzowany odciąg.... Jakby wjechali, mielibyśmy 3 trupy konstantynowskiej katastrofy. Alkohol czasem ratuje życie...
    2012-08-08 20:25:36 [91.193.208.*] id:896876  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    a o co chodzi?
    2012-08-08 21:20:12 [178.252.29.*] id:896896  
    CarlitoBrigante: Napisał postów [2752], status [Szycha] Reputacja
    Nie 3 trupy a 6...widocznie dobrze pod fajrant strzelić flaszeczkę.
    2012-08-08 22:26:37 [194.29.180.*] id:896952  
    urzad skarbowy: Napisał postów [704], status [rozpisany/na] Reputacja
    Nasza policja tylko takich gówniarzy potrafi złapać o ile wcześniej ktoś im doniesie
    2012-08-09 14:18:32 [178.37.44.*] id:897325  
    majkibull: Napisał postów [85], status [rozkręcił się] Reputacja
    Swiete slowa czemu ktos ma decydowac czy moge palic czy nie..Wzieli by sie w koncu za to co powinni
    2012-08-09 07:53:50 [83.5.146.*] id:897058  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Fabryka chyba dopiero ruszała?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-08-09 11:31:22 [83.30.217.*] id:897140  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    sądząc po rozmiarach opakowań to była w stadium między monte, danonkami a jogobellą :D
    2012-08-09 11:32:30 [83.30.217.*] id:897143  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    do masy tynkarskiej ceresit trzeba było jeszcze trochę upałów i deszczu :)
    2012-08-09 08:33:59 [89.76.164.*] id:897065  
    [moderacja]: Napisał postów [107], status [rozkręcił się] Reputacja
    [moderacja]
    [-7]

    Nick:
    Treść:
    2012-08-08 14:07:57 [89.79.132.*] id:896773  
    justynkaaaaa72: Napisał postów [29], status [nowy] Reputacja
    wielkie mi rzeczy to powinno byc legalne, przynajmniej zdrowsze niz alkohol

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-08-08 14:08:57 [178.37.13.*] id:896774  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ponoć działa nawet jak lekarstwo w niektórych przypadkach
    2012-08-08 22:56:21 [93.181.149.*] id:896968  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    ale tylko w niektórych, co trzeba podkreślić ;)
    2012-08-08 22:23:48 [83.22.108.*] id:896949  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    Toż to plantacja na skale przemysłową....

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-08-08 22:52:39 [93.181.149.*] id:896966  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    nie od razu Kraków zbudowano ;)
    2012-08-08 22:55:09 [77.223.234.*] id:896967  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    no drugi Pablo Escobar to z nich nie będzie;)
    2012-08-08 17:01:06 [83.22.119.*] id:896824  
    SUPER HERO: Napisał postów [189], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Taaak a taki co sie nawali wody wpie*** zonce i dzieciom dostanie 2 miesiace?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-08-08 17:28:47 [89.72.245.*] id:896829  
    Shyderca: Napisał postów [878], status [rozpisany/na] Reputacja
    +1
    2012-08-08 22:47:11 [83.29.78.*] id:896961  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    SUPER HERO no znawca prawa z Ciebie. Poczytaj art. 207 kk
    2012-08-08 16:48:01 [217.197.76.*] id:896822  
    pitolong: Napisał postów [61], status [rozkręcił się] Reputacja
    kula w łeb i do piachu, żadnego więzienia, małe ćpuny każdy co z nich wyrasta później niby nie uzależnia, a jakim desperatem trzeba być żeby budować taką konstrukcje w polu kukurydzy

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-08-08 17:29:01 [89.72.245.*] id:896830  
    Shyderca: Napisał postów [878], status [rozpisany/na] Reputacja
    japa polaczku
    2012-08-08 17:52:56 [83.29.78.*] id:896837  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    Myślę , ze jesteś marnym niemiaszkiem.
    2012-08-08 15:41:23 [83.30.233.*] id:896809  
    Retilion: Napisał postów [16], status [nowy] Reputacja
    Kolejny temat z cyklu " napiszmy jakieś g*wno niech nie będzie że policja nic nie robi"

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-08-08 17:31:22 [89.72.245.*] id:896832  
    Shyderca: Napisał postów [878], status [rozpisany/na] Reputacja
    No tak, to własnie bencwalstwo tak zwane ;)
    2012-08-08 16:01:21 [81.210.63.*] id:896814  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    w kukurydzach tosie nalepjej z somsiadkami w doktora bawi.hehehehehehehehehehehehehehehehehehehe

    Nick:
    Treść:
    2012-08-08 15:30:18 [176.111.136.*] id:896804  
    moka22: Napisała postów [140], status [wyjadacz] Reputacja
    WOW działania operacyjne:-0 To w ogóle jest plantacja? Pudełka po jogurtach i jakieś miniaturki. I za to grozi 3 lata? Tacy przestępcy jak babcia co kradnie czekoladę w markecie.

    Nick:
    Treść:
    2012-08-08 15:26:06 [83.22.13.*] id:896802  
    StrasznyUrwis2: Napisał postów [188], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    zalegalizować !! :)

    Nick:
    Treść:
    2012-08-08 14:05:37 [91.193.208.*] id:896772  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    na fotce nie ma chyba 17 roślin...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-08-08 14:57:52 [78.147.63.*] id:896788  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Mozliwe, ze chodzilo o 16 listkow ;p
    2012-08-08 15:02:44 [77.223.234.*] id:896790  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Dobrze że moja hodowla jest na marsie...jak polecę za 2 lata to od razu z kombajnem bo krzaki będą miały po 15 metrów;)
    2012-08-08 15:01:42 [83.30.208.*] id:896789  
    hans 77: Napisała postów [1893], status [Szycha] Reputacja
    tak to jest okres wakacji dużo wolnego czasu to wzieły się łebki do pracy........

    Nick:
    Treść:
    2012-08-08 14:36:52 [46.205.67.*] id:896784  
    Fikcyjny Fakt: Napisał postów [3], status [żółtodziób] Reputacja
    Czyjaś paranoiczna osobowość stanęła chłopakom na przeszkodzie w rolniczym fachu, społeczeństwo społeczniaków...

    Nick:
    Treść:
    2012-08-08 13:27:20 [194.29.180.*] id:896734  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Na podstawie informacji operacyjnych...czyli dobrzy koledzy donieśli. Niezłych kumpli macie chłopaki;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [19]
    2012-08-08 13:29:09 [83.30.215.*] id:896735  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    na nk i fb udzielali pewnie porad ogrodniczych ze zdjęciami :D
    2012-08-08 13:32:06 [77.223.234.*] id:896737  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Chłoptasie sobie wyobrażali...a miało być tak pięknie...jedna szklarnia...druga szklarnia...potem całe pola...hektary...masowa sprzedaż...potem Tirami by wozili ich Trawkę...potem tylko jachty,Dopy,kluby,Mercedesy,mamony całe walizy...a tu na cini mini się skończyło...;D:D:D
    2012-08-08 13:33:41 [178.37.13.*] id:896738  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    Obejrzeli może BLOW....
    2012-08-08 13:39:08 [83.30.215.*] id:896741  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    wszystkie laski z Byczyny ich....
    2012-08-08 13:40:08 [83.30.215.*] id:896742  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    i foczki z okolicznych wsi i gmin tez XD
    2012-08-08 13:40:09 [91.193.208.*] id:896743  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    i nie do końca;)
    2012-08-08 13:40:41 [178.37.13.*] id:896744  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    a w Byczycie zawsze fajne laski były
    2012-08-08 13:43:45 [77.223.234.*] id:896750  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Jak się nazywają laski z Byczyny...Byczynianki?:)
    2012-08-08 13:44:43 [83.30.215.*] id:896753  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    Byczynki XD
    2012-08-08 13:45:07 [178.37.13.*] id:896755  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    no mieszkanki Byczyny.... albo Byczynianki
    2012-08-08 13:49:31 [77.223.234.*] id:896763  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    byłem kiedyś na Byczyniankach w spichlerzu taka "dyska"lokalna to usłyszałem "ja nie hulam bo mnie giry bolą":)
    2012-08-08 13:51:06 [178.37.13.*] id:896766  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    co ty gadasz.... właśnie w spichlerzy byy najlepsze ale większość zajęte
    2012-08-08 13:51:44 [178.37.13.*] id:896767  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    no i w ryj tam łatwo zebrać było
    2012-08-08 13:52:38 [77.223.234.*] id:896768  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    to fakt...Bronili Chopy swoich Byczynianek jak ognia;)
    2012-08-08 13:54:36 [178.37.35.*] id:896769  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Demo: rozwaliłeś mnie tym tekstem o girach..:))))))))
    2012-08-08 13:57:02 [178.37.13.*] id:896770  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    z jedną jak już upatrzyłem i mieliśmy się ku sobie to już nie pamiętam co się stało, że nawet imienia jej nie pamiętam..... pewnie jakis Byczynianin mi ją sprzątnął
    2012-08-08 14:19:34 [46.205.10.*] id:896778  
    madzia1968: Napisała postów [217], status [maniak] Reputacja
    Może nie chcieli się podzielić:)
    2012-08-08 14:25:18 [77.223.234.*] id:896779  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Dziewuchy ze wsi podobną lubią Miastowych...a miastowe tych ze Wsi więc jak to jest drogie Panie?;)
    2012-08-08 14:28:14 [178.37.13.*] id:896781  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    coś w tym jest ale tylko coś ;)
    2012-08-08 14:15:45 [46.112.154.*] id:896775  
    Ziemniak 99: Napisał postów [4], status [nowy] Reputacja
    Kurde za tyle krzaczków odrazu sądy więzienia itd. a niech sobie chłopaczyna pali jego sprawa. Niech Ci szeryfowie łapią Łapówkarzy, złodzieji i Pedofili....

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2012-08-08 14:18:26 [178.37.13.*] id:896776  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    w Byczynie nie ma co łapać. Jak nie łapią kierowców, tak se do kontroli to siedzą na Orlenie, albo wogóle ich nie widać ;)
    2012-08-08 14:18:30 [46.205.10.*] id:896777  
    madzia1968: Napisała postów [217], status [maniak] Reputacja
    Takiego małolata łatwiej
    2012-08-08 14:27:00 [77.223.234.*] id:896780  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    wystraszył się...zamiast powiedzieć że to zielone to żółwik i słabo widzi to by go puścili;)
    2012-08-08 14:04:03 [178.252.23.*] id:896771  
    alfa156romeo: Napisał postów [92], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    hahahah brawo dzielni policjanci.. omg lol :D

    Nick:
    Treść:
    2012-08-08 13:30:47 [178.37.13.*] id:896736  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    to miało być dla rycerzy

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2012-08-08 13:34:17 [77.223.234.*] id:896739  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    jak w kukurydzy to na pewno do sałatki:)
    2012-08-08 13:45:10 [178.37.35.*] id:896756  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Odlot, murowany..:p
    2012-08-08 13:46:13 [194.29.180.*] id:896760  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Raczej humorek i apetycik;)
    2012-08-08 13:47:55 [178.37.35.*] id:896762  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    apetycik mi nie potrzebny, ale humorek może być, od przybytku głowa nie boli..:))
    2012-08-08 13:24:25 [46.205.10.*] id:896731  
    madzia1968: Napisała postów [217], status [maniak] Reputacja
    Heh pomysłowo:)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [10]
    2012-08-08 13:40:52 [178.37.35.*] id:896745  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Powinni medal dostać, za pomysłowość i kreatywność , pewnie nikt by nie wpadł na taki pomysł..:D
    2012-08-08 13:41:56 [178.37.13.*] id:896746  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    to jest najstarszy akurat pomysł..... sadzić w majsie ;)
    2012-08-08 13:42:36 [77.223.234.*] id:896748  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    no teraz to nie wiadomo co myśleć...Rolik się chwali że często z psem do lasu lata...;)
    2012-08-08 13:43:02 [178.37.35.*] id:896749  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Hehhh, na to bym na pewno nie wpadła...:)
    2012-08-08 13:44:07 [178.37.35.*] id:896751  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    No i wydało się, po co ten Rolik lata do tego lasu..:))))
    2012-08-08 13:44:18 [178.37.13.*] id:896752  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    albo z niego taka cwana bestia albo na łanie tam biega
    2012-08-08 13:44:47 [194.29.180.*] id:896754  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    To dlatego taki apetyt później ma na różne rzeczy;p
    2012-08-08 13:45:32 [77.223.234.*] id:896757  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    on to pewnie ma schowaną w pniu Drzewa sporą ilość gazetek;)
    2012-08-08 13:45:48 [178.37.35.*] id:896758  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Hehhhh, i wszystko jasne..:)
    2012-08-08 13:46:44 [178.37.35.*] id:896761  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Trzeba go podpytać, ciekawe czy puści "parę" z ust..:)
    2012-08-08 13:25:06 [77.223.234.*] id:896732  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    WoW...ale wielka ta uprawa nie ma co...10 chomików by tym zjarali;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-08-08 13:42:13 [178.37.35.*] id:896747  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Bo to kukurydziana uprawa..:D:)
    2012-08-08 13:27:06 [83.30.215.*] id:896733  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    nie, no kolejny wielki sukces naszej policji XD ...prawie palmy :D

    Nick:
    Treść:
    2012-08-08 13:24:04 [93.181.151.*] id:896730  
    BurczyMucha: Napisał postów [34], status [rozkręca się] Reputacja
    Słabo! powyciagane te rosliny ! Jesli to nie sa automaty to i tak by z tego nic nie mieli !

    Nick:
    Treść: