• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 4481
    • Dodano: 2012-07-21 / 12:00
    • Komentarzy: 50

    Wygraj wejściówki na weekendowe imprezy // WYNIKI !!

    Wygraj wejściówki na weekendowe imprezy // WYNIKI !!

    (Fot. archiwum)

    Zobacz co się dzieje, gdzie imprezować i zbieraj paczkę przyjaciół na weekend. Spróbuj swoich sił w konkursie i zgarnij wejściówki na parkiety opolskich lokali!

    W tym tygodniu weekend zaczyna się już w czwartek! W ten właśnie dzień w Bastionie w Bierdzanach zagra dla Was niezwykły duet - znani z internetowych klipów i remixów Chwytak & DJ Wiktor. Piątek z kolei oznacza Friday Night Party w Big Benie. Jeśli nie jest wam tam po drodze, to zajrzyjcie do podziemi klubu Aqarium, gdzie na żywo obraz i muzykę będzie dla Was mixować DJ Grand F. Z kolei w Drake Club imprezę nakręca DJ Ramzes, a na barze czekają wyjątkowe drinki z malibu.

    W sobotni wieczór warto zajrzeć do Aqarium na cykliczną imprezę pod hasłem 3 Ty To Q-Mash, gdzie za deckami stanie rezydent DJ Qiu. Drake zaprasza na Johnnie & Jack Night - wasze muzyczne życzenia spełni DJ Lemon. Big Ben Tyka to kolejna warta polecenia impreza - na parkiecie gościć Was będzie DJ Adams. Wakacyjne party zapowiada się także w Metro Clubie. Na parkietach Musiołówki "Hit za hitem" będą dla Was grać DJ Maryo i DJ Filo.

    Azteka zaprasza na wieczór z gościem specjalnym - R.I.O. - twórcą takich hitów jak "Turn this club around" czy "Animal". Z kolei w Ferre w sobotni wieczór gościnnie zagra DJ Hazel.

    Aby wziąć udział w losowaniu biletów, należy wysłać SMS pod nr 72624 o podanej poniżej treści. Opłata za SMS to 2,46 zł z VAT. Treść wiadomości powinna wyglądać następująco: DP spacja BILETY spacja "kod konkursowy" spacja IMIĘ I NAZWISKO. Prosimy nie używać w treści wiadomości polskich znaków. Wśród osób, które wezmą udział w konkursie, rozlosujemy darmowe zaproszenia do wybranego miejsca.

    PIĄTEK:

    Aqarium - Podwójne zaproszenia otrzymują:

    KAROLINA SANDURSKA

    Jacek Gliwa

    Big Ben - Podwójne zaproszenia otrzymują:

    MALGORZATA FIRLU

    ULA MALORNY

    SOBOTA:

    Azteka - Podwójne zaproszenia otrzymują:

    JOLANTA KOCHANEK

    Zobacz takze Pies pozostawiony na rozgrzanym balkonie. Policjanci ratowali jego życie

    PAWEL LASOTA

    KAROLINA SANDURSKA

    ROLAND SYGA

    Grzegorz Naszkiewicz

    Klaudia Panicz

    Mateusz Szpak

    JOANNA RUDNICKA

    ANNA PIJANKA

    Krysia Miarka

    Big Ben - Podwójne zaproszenia otrzymują:

    Karolina Gozarska

    Olga Witkowska

    Malgorzata Macialek

    MAGDALENA ZGADZAJ

    JOANNA RUDNICKA

    Zobacz takze "Życzliwy" zgłosił chłopca sprzedającego lemoniadę. Strażnicy "zabezpieczyli" cały towar

    Ferre - Podwójne zaproszenia otrzymują:

    DOMINIK ZUGAJ

    IWONA TISCHBIER

    Izabela Janik

    RENATA JAKSY

    ANNA SOSNOWSKA

    Metro Pub - Podwójne zaproszenia otrzymują:

    KATARZYNA KUCHARCZYK

    U Papy Musioła - Pojedyncze zaproszenia otrzymują:

    PAWEL ZABLOCKI

    Karolina Grabowska

    Malwina Fialka

    MAGDALENA ZGADZAJ

    Na wasze SMS-y odnośnie czwartkowej imprezy czekamy do czwartku 19.07 do godziny 14, wyniki opublikujemy tego samego dnia po godzinie 16. Na zgłoszenia dotyczące piątkowych imprez czekamy do piątku 20.07 do godziny 12:00 (wyniki po godzinie 14:00), a na zgłoszenia dot. sobotnich imprez czekamy do soboty 21.07 do godziny 12:00 (wyniki po godzinie 14:00).

    Każda osoba biorąca udział w konkursie, wysyłając sms-a, jednocześnie zgadza się na publikację swoich danych na stronie 24opole.pl. Osoby, które wygrały wejściówki, mogą odebrać je przy wejściu do lokalu, okazując dokument ze zdjęciem. Każda osoba, biorąca udział w konkursie, musi spełniać wszelkie warunki wstępu, określone w regulaminie klubu - np. wiek czy określony styl ubioru.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2012-07-21 18:56:34 [46.76.8.*] id:887671  
    Spadajdziadu: Napisał postów [1870], status [Szycha] Reputacja
    Ot. http://www terazopole pl/wiadomosc.php?nid=6653 Jedziemy!!!!

    Nick:
    Treść:
    2012-07-21 01:20:09 [46.169.71.*] id:887404  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    Nareszcie w domu.... Weekend!!!!- nagroda dla gościa który to wymyślił :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [27]
    2012-07-21 01:26:09 [84.194.98.*] id:887405  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Ciacia zaryckas sie robota ;P
    2012-07-21 01:27:40 [83.22.113.*] id:887407  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    A ja właśnie z pracy wróciłem... Dziś krócej pracowałem...
    2012-07-21 01:28:11 [46.169.71.*] id:887408  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    przetłumacz to na polski, lub mój ojczysty język bo nie czaję...
    2012-07-21 01:29:05 [84.194.98.*] id:887410  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Ciacia nie znaju po niemiecku ;P
    2012-07-21 01:32:48 [46.169.71.*] id:887414  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    Delikatnie się od.... jestem Slązakiem i jestem z tego dumny! Jak ci się nudzi i zadymy szukasz to zapodaj temat... może dołączę. Nic do Niemców, ani Polaków nie mam... "asfalt na ziemi musi leżeć" Amen.
    2012-07-21 01:35:08 [84.194.98.*] id:887415  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Ja to olewam kim jestes,dla mnie troche kultury i git! ty tez tego nie posiadasz.Musialbys sie drugi raz raz urodzic.
    2012-07-21 01:36:40 [46.169.71.*] id:887418  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    Bo: dla ciebie to i Niemcem mogę być... tak jakby większych problemów w życiu nie było :)
    2012-07-21 01:39:20 [46.169.71.*] id:887419  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    Oj tam, Bo znasz mnie tylko z tego forum- być może moje imię i nazwisko :) Próbujesz mnie oceniać? haha dobrze myślisz.
    2012-07-21 01:39:47 [84.194.98.*] id:887420  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Kompleks to jest Twoj problem.
    2012-07-21 01:42:29 [46.169.71.*] id:887423  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    dobrze- rozwiń temat Bo proszę. Kompleks? jaki? jeszcze nie przekwitam ;)
    2012-07-21 01:42:45 [84.194.98.*] id:887425  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Po co mi Twoje dane? Wystarczy jak jeden z drugim pisze. Z tego wnioski wyciagam.Wirtualnie oczywiscie.:P
    2012-07-21 01:44:36 [46.169.71.*] id:887427  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    Wirtualnie to ja pomodoro zbieram i odstawiam wózki babciom pod Realem za friko :)
    2012-07-21 01:47:03 [84.194.98.*] id:887429  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    A co mnie to obchodzi Ciacia? nie jestes obiektem moich zainteresowan.Wypaliles sie.
    2012-07-21 01:49:23 [46.169.71.*] id:887432  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    Rozumiem ciebie Bo- masz rację. Napisz mi proszę listę kompleksów które posiadam i będzie OK ;) kto wie może rozwiążesz moje problemy... Haha
    2012-07-21 01:51:06 [84.194.98.*] id:887434  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Ciacia posiadasz wszyskie mozliwe kompleksy przed andropauza.Dalej szukaj u wuja google.Dobranoc.
    2012-07-21 01:53:48 [46.169.71.*] id:887441  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    Dojś tak... :) pogrążyłaś mnie... Dobranoc Bo... :) zaraz skoczę z krzesła i się zabiję...
    2012-07-21 01:56:54 [84.194.98.*] id:887445  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Ty sie chopie nie zabijaj ! tylko szoruj do swej baby jajka wygrzac! ;))jutro bedziesz inaczej spiewac ;P
    2012-07-21 01:59:10 [46.169.71.*] id:887451  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    Około 23:26 byłem w domciu Bo... muszę coś dodać? :)
    2012-07-21 02:00:52 [84.194.98.*] id:887453  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    No,dodawaj,byle szybko i zwiezle bo juz jedno oko mi sie gdzies zawija ;P
    2012-07-21 02:02:29 [46.169.71.*] id:887455  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    ok- to powiem tak... usiadłem przed kompem i tak sobie piszę...
    2012-07-21 02:04:12 [2.98.251.*] id:887457  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    ksiezniczko ty spania nie masz??
    2012-07-21 02:04:16 [46.169.71.*] id:887458  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    i spożywam alkohol, jak mi zabraknie to wsiądę do auta i po browara sobie pojadę. Jeszcze jakieś pytania Bo?
    2012-07-21 02:05:24 [84.194.98.*] id:887461  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Krolowo! ja podobnie jak ty jeszcze mi nie pora byla na glupoty ;))
    2012-07-21 02:07:53 [84.194.98.*] id:887465  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Nie Ciacia nie mam wiecej pytan,mam natomiast nadzieje potencjalny morderco ze Cie kiedys dupna i zaplacisz za to!
    2012-07-21 02:15:37 [46.169.71.*] id:887471  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    Bo :) Nie dupną :) Tam gdzie Police jeździ to ja zawsze trzeźwy jestem:) Dodam: asfaltem zawsze bez promili!!!!
    2012-07-21 02:18:42 [84.194.98.*] id:887472  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Ciacia tym wpisem masz przeyebane.Dobranoc.
    2012-07-21 02:21:23 [46.169.71.*] id:887474  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    Dziękuje Bo :) Teren prywatny zamknięty to dla mnie raj... I tam mi mogą naskoczyć... Dobranoc Bo ;)
    2012-07-18 20:53:06 [217.153.196.*] id:885809  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    U ROlika na wsi - SMS o treści DP BILETY Rolik Imię Nazwisko (rozlosujemy 5 podwójnych zaproszeń) na tygodniowy pobyt u Rolnika,zwiedzanie terenów rolnych,przjeżdzka ciapkiem po ścieżkach polnych,przechadzka po Lesie,słuchanie z gospodarzem muzycznych nowości,dancing w stodole siano party ,zwożenie rzepaku do skupu,wyrzucanie gnoju na czas oraz multum innych atrakcji przygotowanych przez Gospodarza.Zapraszamy

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [18]
    2012-07-18 21:12:01 [93.181.160.*] id:885827  
    Twardziel: Napisał postów [3163], status [VIP] Reputacja
    Aleś ty dowciapny:P
    2012-07-18 21:36:52 [217.153.196.*] id:885861  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    tylko 5 zaproszeń nie wszyscy się załapią:D
    2012-07-18 21:39:29 [92.24.195.*] id:885864  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Rolik wyslij smsa w moim imieniu ze swojego tel. po pierwszym Ci oddam ;p
    2012-07-18 22:40:46 [93.181.160.*] id:885905  
    Twardziel: Napisał postów [3163], status [VIP] Reputacja
    Oddasz mi się cała??
    2012-07-19 08:17:30 [90.156.124.*] id:886086  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    buahaha ;DDD
    2012-07-19 08:22:25 [90.156.124.*] id:886088  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    a ubranie ochronne, wyzywienie gospodarz gwarantuje? ;D
    2012-07-19 15:52:50 [77.223.234.*] id:886202  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    ubrania nie ale karaoke będzie;)
    2012-07-19 23:29:09 [77.254.118.*] id:886666  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    I konkurs przysiadów z miechem zboża na puklu.
    2012-07-20 10:44:04 [2.98.249.*] id:886780  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Jesli o ten konkurs chodzi to Demo z pewnoscia rozlosuje na pobyt u Rolika ;) Rolik zycze Ci by same kobietki wygraly ;)
    2012-07-20 11:54:41 [90.156.124.*] id:886815  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    łeee to ja nie wiem, jak na wichurze to żarelko swojskie musi być, taki all inclusive a wyżywienie we własnym zakresie ;)
    2012-07-20 11:57:06 [82.83.42.*] id:886819  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    co jest nie masz zajecia/.??????
    2012-07-20 11:57:42 [90.156.124.*] id:886820  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    mam ...czort- 2 ;/
    2012-07-20 11:58:09 [90.156.124.*] id:886822  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    to nie minus
    2012-07-20 11:59:04 [82.83.42.*] id:886823  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    no to idz...
    2012-07-20 11:59:53 [90.156.124.*] id:886825  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    nie ide a jade gołąbkom podlocik zrobić ;)
    2012-07-20 12:00:24 [77.223.234.*] id:886828  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    tak wcześnie a już się ptaszkiem bawi:D
    2012-07-20 12:00:39 [82.83.42.*] id:886829  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    milego....
    2012-07-20 12:02:52 [90.156.124.*] id:886832  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    a miłego, miłego.......dnia ;p
    2012-07-20 10:41:37 [84.168.184.*] id:886777  
    tom39: Napisał postów [1], status [żółtodziób] Reputacja
    A wyniki gdzie ?

    Nick:
    Treść:
    2012-07-19 16:46:52 [31.0.0.*] id:886232  
    EGON30: Napisał postów [56], status [rozkręcił się] Reputacja
    Już wysyłam!!!

    Nick:
    Treść: