• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 15380
    • Dodano: 2012-07-18 / 08:27
    • Komentarzy: 181

    BMW spłonęło w nocy w centrum Opola

    BMW spłonęło w nocy w centrum Opola

    (Fot. Seeb)

    BMW z 1988 roku zostało najprawdopodobniej podpalone. Jego właściciel złożył zawiadomienie na policji, teraz ustaleniem przyczyny pojawienia się ognia zajmą się funkcjonariusze.

    Pożar wybuchł w samochodzie, zaparkowanym przy ulicy Kośnego po północy. Ogień pojawił się pod maską samochodu oraz na tylnym siedzeniu, co sugeruje celowe działanie.

    Zobacz takze Nocny pożar samochodu przy budynku wielorodzinnym. Ogień objął także drugi pojazd

    - Jak zeznał poszkodowany, samochód od jakiegoś czasu nie był używany, miał wybitą jedną z szyb. Straty po pożarze oszacowano na 3 tysiące złotych - mówi podinsp. Jarosław Dryszcz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

    Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, właściciel spalonego samochodu jest dobrze znany policji. Mężczyzna był karany za posiadanie ponad kilograma narkotyków oraz posiadanie broni i amunicji bez zezwolenia. Miesiąc temu wyszedł z aresztu.
    reklama

    Więcej zdjęć

    BMW spłonęło w nocy w centrum Opola
    BMW spłonęło w nocy w centrum Opola
    BMW spłonęło w nocy w centrum Opola

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2012-07-18 14:55:48 [83.4.227.*] id:885648  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    właściciel z Wrześni??? co szukał w Opolu, miescie seksu , biznesu i debili?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [51]
    2012-07-18 23:05:47 [89.204.130.*] id:885969  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    Poszpanować przyjechał... w "Opolu" same porządne dupy przecież... Za młodu się kuwrią, a na starość ofiary szukają...
    [-3]
    2012-07-19 07:50:31 [91.18.44.*] id:886076  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    Lepiej byłoby dla niego, gdyby wpadł do nas na forum... ;P
    2012-07-19 12:24:05 [89.204.130.*] id:886158  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    Chciałbyś mu kogoś przedstawić Blade?
    2012-07-19 22:25:37 [89.204.130.*] id:886534  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    -3 cycki zajefajne :) szkoda tylko że do "pasa..."
    2012-07-19 22:25:58 [87.204.110.*] id:886535  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    @ciacia i - 3 !?....ale za co???...któryś/aś Moderator chyba z "przepracowania" w śledzeniu i moderowaniu 24op odbiera wszystkie posty aż za bardzo "osobiście" ... :) :D
    2012-07-19 22:26:57 [83.30.136.*] id:886537  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    No i mamy antykwariat...
    2012-07-19 22:27:47 [87.204.110.*] id:886538  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    śmierdzi ...ja spadam.... :(
    2012-07-19 22:29:55 [91.18.56.*] id:886543  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    ciacia, może tiku....
    2012-07-19 22:31:08 [93.181.149.*] id:886545  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    tylko nie to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
    2012-07-19 22:31:41 [93.181.149.*] id:886547  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    ryżowe winko......
    2012-07-19 22:32:08 [93.181.149.*] id:886549  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    podobnie zareaguję :DDDD
    2012-07-19 22:35:00 [93.181.149.*] id:886554  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    a tak prawde mówiąc.....
    2012-07-19 22:35:43 [93.181.149.*] id:886555  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    myślę, dumam, szarady układam i za Chiny nie wiem....
    2012-07-19 22:36:15 [89.204.130.*] id:886557  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    Aaaaaaaaaaaaaaaa ja się nie czepiam tych (-3) - moderacja wie co robi... Nie mam pretensji... obraziłem główną "pani moderator" i rozumie jej decyzję... Jakby mnie ktoś kuwrą nazwał to podobnie bym zareagował...
    2012-07-19 22:36:44 [93.181.149.*] id:886558  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    za co Ten biedny ciacia te m9nus 3 od nadobnej Olenki "pałuczył".....
    2012-07-19 22:37:20 [92.24.195.*] id:886559  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ciacia Qrwy to ty sobie poszukaj u siebie pod dachem.
    2012-07-19 22:37:27 [93.181.149.*] id:886560  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    widocznie nadobnemu dziewczęciu nerwy puściły hehehehe....
    2012-07-19 22:38:26 [92.24.195.*] id:886563  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Qrwa to Cie z kasy wycyckala jakbys zapomniał
    2012-07-19 22:38:31 [93.181.149.*] id:886564  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    a nie pisałam......:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    2012-07-19 22:39:45 [92.24.195.*] id:886565  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Baaaa i nie obraziles mnie tylko wszystkie Opolanki.
    2012-07-19 22:40:12 [93.181.149.*] id:886566  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    ciacia daj se na luz chłopcze, bo przyjdzie.....................................Stefan i Cię wypunktują wspólnie, a szkoda :(
    2012-07-19 22:40:32 [89.204.130.*] id:886567  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    Lubie to!!!! Forum dzisiaj było inne... Tyle nowych ludzi sie pojawiło... Jak te stare prukwy przestaną pisać o tym co jadły, co mają zamiar robić, i ile betonu w zmarszczki wlały to będzie tu na prawdę przyjemnie :)
    2012-07-19 22:41:10 [93.181.160.*] id:886569  
    Twardziel: Napisał postów [3163], status [VIP] Reputacja
    a tutaj domowe przedszkole i wszystko to pier**le.
    2012-07-19 22:41:29 [89.204.130.*] id:886571  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    ola to nie było do ciebie
    2012-07-19 22:42:06 [89.204.130.*] id:886573  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    skąd ja mam wiedziec kto mi mi coś tam.... własnie
    2012-07-19 22:42:40 [92.24.195.*] id:886575  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Obraziłes wszystkie Opolanki.
    2012-07-19 22:42:44 [93.181.149.*] id:886576  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Roland nie wtrancaj się.....
    2012-07-19 22:43:05 [93.181.149.*] id:886577  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Daj spokojnie poczytac.................................
    2012-07-19 22:43:29 [89.204.130.*] id:886578  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    przepraszam... nie miałem ciebie w ogóle na mysli- osoba która mnie tam tak podsumowała powinna baty dostać!- wiem to nie Ty Ola... Przepraszam- zle to odebrałaś...
    2012-07-19 22:43:57 [92.24.195.*] id:886579  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Roland pisz gdzie masz ochote :) Nikt Ci nie bedzie zabraniał!
    2012-07-19 22:46:22 [93.181.160.*] id:886583  
    Twardziel: Napisał postów [3163], status [VIP] Reputacja
    idę z tąd bo tutaj śmierdzi
    2012-07-19 22:47:47 [89.204.130.*] id:886587  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    i nie wszystkie Opolanki... Te takie "normalne" to facetów mają, dzieci i na necie pojawiają się sporadycznie... sorry, ale musiałem swoje zdanie na ten temat wyrazić...
    2012-07-19 22:48:31 [92.24.195.*] id:886590  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ciacia mylisz sie! Nie odebralam tego zle, a tym bardziej nie odebralam jako osobistą docinke. Gdybs nap.tak nawet o mężatkach ze Strzelec Opolskich czy rozwódkach z Brzegu to tak samo bym to odebrala jak z pannami z Opola.
    2012-07-19 22:49:31 [92.24.195.*] id:886592  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Rolik ja też pożegnam to mile towarzystwo.
    2012-07-19 22:52:29 [87.204.110.*] id:886599  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ....następny "furc" z "grubej rury".....szkoda "anal izować o co chodzi" ...nie moja brocha....
    2012-07-19 22:52:48 [89.204.130.*] id:886600  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    Ola- zgadzam się z Tobą w każdej kwestii, ale to wystarczy... Miłej nocki życzę... pisanie- ryzyko Pozdrawiam.
    2012-07-19 22:55:55 [89.204.130.*] id:886604  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    Ola jak będziesz wyglądać tak jak ta ze Strzelec to mi powiedz... Duuuużo Ci jeszcze brakuje... Lata świetlne Was dzielą...
    2012-07-19 22:56:30 [93.181.149.*] id:886605  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    No nie................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    2012-07-19 22:57:02 [93.181.149.*] id:886606  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Pożegnała tak bez niczego i tak wcześnie....????????????????????????
    2012-07-19 22:57:27 [93.181.149.*] id:886607  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    :(
    2012-07-19 22:59:07 [93.181.149.*] id:886608  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Witaj Hubertusie, widzę ,że towarzystwo tym razem nie wymoderowało Ciebie hehehe....
    2012-07-19 23:00:04 [93.181.149.*] id:886609  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    odpukać w niemalowana klawiature.... ;)
    2012-07-19 23:00:30 [93.181.149.*] id:886610  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    w dodatku chińską hehehe....:)
    2012-07-19 23:00:54 [93.181.149.*] id:886611  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    na inną mnie nie stać....DDD
    2012-07-19 23:01:58 [93.181.149.*] id:886613  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    chociaż....
    2012-07-19 23:02:33 [93.181.149.*] id:886614  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    w koncu wezme pożyczkę w PKO SA ......
    2012-07-19 23:03:01 [93.181.149.*] id:886615  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    bez żyrantów oczywiście....
    2012-07-19 23:03:21 [93.181.149.*] id:886616  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    i....
    2012-07-19 23:03:51 [93.181.149.*] id:886617  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    kupię coś lepszego ;)
    2012-07-20 10:33:10 [2.98.249.*] id:886768  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ciacia pisales "w "Opolu" same porządne dupy przecież... Za młodu się kuwrią, a na starość ofiary szukają... " wiec jesli bys nap.to o mężatkach ze St.Op tez bym podobnie zareagowala. Nie wiem czy masz jakis konkretna osobe ze St.Op na mysli ktora tak robi/zrobila czy tez nie, to mnie nie interesuje to. Nie interesuje mnie tez to czy mi do kogos daleko czy tez nie.
    2012-07-20 10:40:19 [84.194.98.*] id:886776  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Widze ze tutaj wczoraj wichura frustratow przeszla ;P a zwlaszcza jednej swietobliwej :D:D:D
    2012-07-19 22:18:33 [89.74.188.*] id:886525  
    [moderacja]: Napisał postów [25], status [ ! Troll ! ]
    [moderacja]
    [-7]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-07-19 22:41:14 [93.181.149.*] id:886570  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    oj , oj.....................................................
    2012-07-19 22:41:44 [93.181.149.*] id:886572  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    nawet poczytać nie dadzą.....;)
    2012-07-18 21:03:43 [77.253.69.*] id:885818  
    [moderacja]: Napisał postów [25], status [ ! Troll ! ]
    [moderacja]
    [-8]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2012-07-18 21:08:34 [77.253.69.*] id:885823  
    nieznany: Napisał postów [25], status [ ! Troll ! ]
    a kto to wujek ????
    2012-07-19 09:59:40 [217.173.202.*] id:886104  
    drift0501: Napisał postów [-4294967281], status [nowy] Reputacja
    Ten dwu metrowy łeb buja sie z tym konfidentem biskupem na którego sąmega duże papiery niech nie dziwi się że miał 4 miesiące przerwy skoro takich pajaców do domu przyprowadza a jeżeli Nowak wybił mu szybe to pozdrowienia dla adasia bo na dwu metrowego radzia jest też dużo do czytania biskup i radziu dwa bratanki są siebie warci
    2012-07-19 21:53:48 [89.74.188.*] id:886506  
    nieznany: Napisał postów [25], status [ ! Troll ! ]
    FAJNE CHŁOPAKI TEN NOW A K i jego dziewczyna ZEZULA są super nie siedzą auta im się nie palą w więzieniu nie siedzą fajną mają ochronę NIE TO CO CHŁOPAKI Z KRYMINAŁU, CZY BISKUP , CZY PAPIERZ CZY INNY DELIKWNT WIECZNE PROBLEMY Z POLICJĄ NIE JAK CWANIAKI WUJKA 100% OCHRONY, SZMALU NIE MAJĄ CZYM POLICJI PŁACĄ!!!!!
    2012-07-19 21:58:08 [89.74.188.*] id:886515  
    nieznany: Napisał postów [25], status [ ! Troll ! ]
    AJNE CHŁOPAKI TEN NOW A K i jego dziewczyna ZEZULA są super nie siedzą auta im się nie palą w więzieniu nie siedzą fajną mają ochronę NIE TO CO CHŁOPAKI Z KRYMINAŁU, CZY BISKUP , CZY PAPIERZ CZY INNY DELIKWENT WIECZNE PROBLEMY Z POLICJĄ NIE JAK CWANIAKI WUJKA 100% OCHRONY, SZMALU NIE MAJĄ CZYM POLICJI PŁACĄ!!!!! pODOBNO ZEZULA MA NOWĄ BIELIZNĘ ZE SKÓRY A NA PODWIĄZKACH INFORMACJE!!!
    2012-07-19 22:22:19 [92.24.195.*] id:886527  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Co wy chcecie od poczciwego Adasia?!
    2012-07-19 22:33:44 [93.181.149.*] id:886551  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Podobnie jOlus sie czepiajom nie wiem za co....
    2012-07-19 22:34:11 [93.181.149.*] id:886552  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    ;)
    2012-07-19 21:55:44 [89.74.188.*] id:886509  
    [moderacja]: Napisał postów [25], status [ ! Troll ! ]
    [moderacja]
    [-7]

    Nick:
    Treść:
    2012-07-19 21:45:03 [89.74.188.*] id:886489  
    [moderacja]: Napisał postów [25], status [ ! Troll ! ]
    [moderacja]
    [-7]

    Nick:
    Treść:
    2012-07-18 08:54:42 [178.37.155.*] id:885507  
    chomik87: Napisał postów [234], status [maniak] Reputacja
    BMW warte ze 2tyś. max a koleś straty ocenił na 3tyś. brawo... Kto podpala?? przecież policja kogoś zatrzymała, podpalają gówniarze bo nie mają co robić w wakacje Opole jest fest zorganizowane

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [19]
    2012-07-18 09:33:18 [83.29.47.*] id:885512  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    w środku mogło znajdować się dodatkowo coś wartościowego , chyba nie wziąłeś tego pod uwagę .
    2012-07-18 09:36:36 [195.14.4.*] id:885513  
    jameila86: Napisała postów [213], status [maniak] Reputacja
    chomik87:po tak szczegółowym kosztorysie wnoszę, że masz etat rzeczoznawcy?:)
    2012-07-18 09:42:44 [83.29.99.*] id:885514  
    ElNajman: Napisał postów [802], status [stały bywalec] Reputacja
    kgb14: Co niby mogło znajdować się tam wartościowego skoro wcześniej i tak już to auto miało wybitą szybę?
    2012-07-18 09:54:02 [83.22.174.*] id:885522  
    rajdowiec: Napisał postów [1332], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    nie wiem po co te rozmowy... ten samochod spokojnie jest 3tys warte !! Mimo, że stare ale to bmwu a nie jakis opel...
    2012-07-18 10:02:22 [46.113.139.*] id:885524  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    niech szukają, wśród znajomych tego złomiarza - PROSTE zachciało mu się odszkodowania!
    2012-07-18 10:26:52 [89.79.132.*] id:885529  
    Przytulas: Napisał postów [805], status [rozpisany/na] Reputacja
    Dobrze chomik mowi, ten grat to max 2tys, i to jak byl w mega stanie. Te auta to stare rupiecie, nie używany i wart 3 tysiace smiechu warte, stary grat. AC nie mial wiec moze mowic ze wart nawet 20 tysiecy i tak nic nie dostanie :)
    2012-07-18 17:31:37 [31.174.77.*] id:885695  
    spun: Napisał postów [4801], status [VIP] Reputacja
    Rajdowiec, uwielbiam taki tok rozumowania :) Nie szkodzi, że szpachli na drzwiach kilka kilo, kopci z rury jak z parowozu, a silnik mało nie wyskoczy spod maski, ale to przecież BMW :D
    2012-07-18 20:35:48 [91.18.24.*] id:885796  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    Syn znajomych kupił 14-sto letnie BMW e36 320i za 5100e, kolega kupił Zafirę z 2004 za 3300e... młody zapłacił za... no właśnie za co za prestiż...??? Czyli jednak stare BMW jest coś tam warte...
    2012-07-18 20:36:23 [91.18.24.*] id:885797  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    *** sorry e46...
    2012-07-18 21:11:08 [93.181.160.*] id:885825  
    Twardziel: Napisał postów [3163], status [VIP] Reputacja
    BMW jest tyle wart co każde inne auto to tylko teraz taka moda że jak nie masz bmw czy VW to jesteś nikim.
    2012-07-18 21:12:10 [77.253.69.*] id:885828  
    nieznany: Napisał postów [25], status [ ! Troll ! ]
    Heh.... co za tupet tydzień temu giermek swego Pana ze wichury gangsta N O W A K heh... napad chłopaka na ulicy,ze głupi steryd szybkę pustakiem mu wybił postraszył swym Panem i odjechał, mało mu bo stwierdził ze auto mu spali WIDZIAŁEM!!!! dodam był chyba ze swoją dziewczyną Z E Z U L Ą, należy dodać ze 4 miesiące odbębnił przez Nowa KA który go wystawił kolegom z policji, cłopaczyna nic nie powiedział i tak mu Mafia HEHEHEHE opolska dziękuje, WSTYD KONFITURY
    [-1]
    2012-07-18 22:30:20 [91.18.44.*] id:885888  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    Twardzielu Rolandzie, poprzeglądaj sobie ceny na mobile de...potem pogadamy... porównaj Opla,Fiata z 2004 z Bmw z 1998-2000 roku oczywiście podobne segmenty...
    2012-07-18 22:36:12 [82.82.171.*] id:885896  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    autoscau,de lepsze,,,
    2012-07-18 22:36:26 [82.82.171.*] id:885897  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    autoscaut*
    2012-07-18 22:37:11 [92.24.195.*] id:885898  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Czort chyba chciałes nap. autoscout24 ;p
    2012-07-18 22:39:24 [82.82.171.*] id:885900  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    tak tak,ja mi juz jedno oko spi:P
    2012-07-18 22:40:29 [92.24.195.*] id:885903  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Czort i masz racje, ze jest lepsza ta stronka ;)
    2012-07-18 23:24:44 [109.243.161.*] id:885992  
    BMW M POWER: Napisał postów [65], status [rozkręca się] Reputacja
    10 lat bujam bmkami i zlego slowa na te autka nie powiem a czym kto jezdzi to kwestia gustu i oczywiscie finansow
    2012-07-19 10:48:34 [83.29.163.*] id:886113  
    rajdowiec: Napisał postów [1332], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    SPUN i inni: taka bemka jaka opisałeś to może jest warta1,500 zł. Cena klaruje się wg stanu technicznego i wizualnego. Jest ona dosyć rozbieżna na portalach internetowych, dlatego myśląc waszym tokiem myślenia, oooo okazja najtańszy vw (nazwa) biore, bo podobno się nie psują! poźniej kupujecie mine ciągle dokładacie i jedziecie, że to wcale nie jest dobre auto... Nie macie bladego pojecia o samochodach (nie wszyscy)! Cena czyni cuda :)
    2012-07-18 13:56:14 [194.29.180.*] id:885607  
    spellhowler: Napisał postów [4819], status [VIP] Reputacja
    szczyt marzeń, białe BMW z 1988 roku...heh

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2012-07-18 19:14:05 [91.18.24.*] id:885757  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    może dla ciebie to niezrozumiale, ale są tacy dla których autko +20-sto letnie to nie tylko auto... szczególnie jak ma to coś...
    2012-07-18 19:30:45 [31.174.77.*] id:885768  
    spun: Napisał postów [4801], status [VIP] Reputacja
    Ten egzemplarz z pewnością miał to "coś"...
    2012-07-18 19:42:41 [91.18.24.*] id:885771  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    Może miał, skąd możesz wiedzieć... był zapuszczony...
    2012-07-18 21:19:09 [31.174.39.*] id:885837  
    spun: Napisał postów [4801], status [VIP] Reputacja
    No właśnie, był zapuszczony, sam sobie odpowiedziałeś...
    2012-07-19 00:55:38 [194.29.180.*] id:886062  
    spellhowler: Napisał postów [4819], status [VIP] Reputacja
    cos to może mieć czerwony duży fiat ale nie stare białe bmw...
    2012-07-19 07:48:33 [91.18.44.*] id:886075  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    spellhowler: to coś ma i duży, i mały no i oczywiście BMW... ;P a czym starsze tym lepsze... ;D
    2012-07-19 01:33:39 [83.22.16.*] id:886065  
    psyhoopoole: Napisał postów [1310], status [stały bywalec] Reputacja
    jESTEM ZDANIA ŻE HANDLARZE POWINNI SIE PO WYKANCZAC NAWZAJEM kazdy głupek potrafi handlowac dragami miec pieniadze tylko pozniej sie utrzymac w elicie na łatwizne isc w zyciu w taki sposob handlowac dragami ale isc do pracy zapracowac uczciwie to wiekszy sukces od ciecia ktory jest pseudo gangsterem

    Nick:
    Treść:
    2012-07-19 01:01:16 [109.243.165.*] id:886064  
    antypolak: Napisał postów [13], status [nowy] Reputacja
    tak sie traktuje szmaty i konfitury,pozdrawiam:)

    Nick:
    Treść:
    2012-07-19 00:45:08 [217.97.165.*] id:886060  
    wasyl22: Napisał postów [46], status [rozkręca się] Reputacja
    a taki ładny był......amerykanski......:P

    Nick:
    Treść:
    2012-07-18 22:44:41 [213.125.21.*] id:885917  
    Mikavip13: Napisała postów [25], status [nowy] Reputacja
    Kilogram narkotykow i posiadac taki samochod??hm... Spryciaz,nikomu sie nie rzuci w oczy ;p

    Nick:
    Treść:
    2012-07-18 12:35:25 [46.113.210.*] id:885572  
    SynGrabarza: Napisał postów [139], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Tylko pedały jeżdżą białymi furami...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2012-07-18 14:40:47 [90.156.124.*] id:885637  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    ciekawe stwierdzenie, a Grabarze jaki kolor preferują? ;)
    2012-07-18 14:42:38 [83.4.227.*] id:885639  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    na białej niewidać szpachli....
    2012-07-18 14:44:45 [90.156.124.*] id:885642  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    i jeden plus jest, dla tych co nie przywiązuja uwagi do kolorów-białe są tańsze
    2012-07-18 21:35:07 [86.4.136.*] id:885859  
    Citizen: Napisał postów [56], status [rozkręcił się] Reputacja
    Wypraszam sobie w imieniu kierowcy i Pasazerow Papa Mobile. Bladzisz Synu , ale moze Dobry Pan zesle swiatlo na Ciebie , powiedzialem moze ..
    2012-07-18 21:38:13 [92.24.195.*] id:885862  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Andzia zielone jest tansze od białego ;)
    2012-07-18 11:41:59 [46.113.135.*] id:885553  
    pawelxp: Napisał postów [1716], status [Szycha] Reputacja
    grat z 88 r.?3 patyki???hehe dobre.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2012-07-18 14:33:44 [77.254.115.*] id:885628  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    Chyba miał sprzęt audio wartości 2,500 tys zł.
    2012-07-18 19:09:11 [91.18.24.*] id:885752  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    pawelxp: Piszesz grat... hmmm... ja jednak myślę że to prawie OLDTIMER... Twoje tico lub matiz, nubira, lanos nie dotrwa do tego tego wieku...
    [1]
    2012-07-18 19:11:28 [83.22.95.*] id:885754  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    BLADE zobacz sobie to ;) www youtube com/watch?v=4Q4-tAhg0HA
    2012-07-18 19:18:34 [91.18.24.*] id:885760  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    Aż sobie to na Fejsa wrzucę... ;P haha, haha
    2012-07-18 14:29:50 [46.113.114.*] id:885627  
    BMW M POWER: Napisał postów [65], status [rozkręca się] Reputacja
    Pitupitu to ze stare bmw to nie znaczy ze szrot kazdj fury szkoda ciekawe jakby wasze splonelo

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [20]
    2012-07-18 14:36:09 [93.181.151.*] id:885632  
    rafal8: Napisał postów [1721], status [Szycha] Reputacja
    popierm...wole 10letnie BMW niz 3 letniego Fiata
    2012-07-18 14:36:25 [92.24.195.*] id:885633  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Zgadza sie. Gdyby mi zjarali nawet wrotki to bym byla wsciekla.
    2012-07-18 14:40:44 [92.24.195.*] id:885636  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Rafał ja rownież wole BMW ;) Choc znajomy ma nowego fiata i musze przyznac, ze jest dosc fajny.
    2012-07-18 14:43:34 [90.156.124.*] id:885641  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    a mi to lotto, ważne że ma byc funkcjonalne, ładne ;) i mieć to cos ;p
    2012-07-18 14:45:48 [92.24.195.*] id:885643  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Witaj Andzia ;) piszac funkcjonalne masz na mysli to, ze musi miec podswietlane lusterka ;) do poprawiania makijażu o zmierzchu ;p
    2012-07-18 14:47:35 [90.156.124.*] id:885644  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    Hej :) to przede wszystkim, miałam autko bez podświetlenia lusterka na osłonce od słońca....noż tragedia po prostu ;)
    2012-07-18 14:56:39 [92.24.195.*] id:885649  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Wiem i rozumiem Cie w pełni. Podłokietnik też jest niezbedny by móc miec gdzie równo paznokcie pomalowac :)
    2012-07-18 14:57:30 [90.156.124.*] id:885650  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    ie nie, aż tak szczegółów nie wypatruję ;p
    2012-07-18 14:58:07 [83.4.227.*] id:885651  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    ? dostajesz do nóg?
    2012-07-18 15:00:20 [92.24.195.*] id:885652  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Aniuska nigdy Ci sie nie zarysował lakier?
    2012-07-18 15:10:11 [93.181.151.*] id:885653  
    rafal8: Napisał postów [1721], status [Szycha] Reputacja
    olenka wie co dobre:) pozdrawiam cieplutko:)
    2012-07-18 15:19:31 [92.24.195.*] id:885657  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Rafał jaki masz teraz kolorek autka? ;)
    2012-07-18 18:37:06 [90.156.124.*] id:885722  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    zarysował, no baaa, tylko lakieru nigdy przy sobie nie mam ;p
    2012-07-18 18:38:21 [92.24.195.*] id:885724  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Andzia to ja Ci dam dobra rade ;) zawsze jak malujesz paznokcie danym lakierem to miej go przy sobie ;p
    2012-07-18 18:39:36 [90.156.124.*] id:885725  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    albo w rękawiczkach bedę chodziła, żeby lakieru nie uszkodzić :D
    2012-07-18 18:42:14 [90.156.124.*] id:885729  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    w torebce znajdzie sie miejsce i na lakier i to wszystko w niej mozna znalezć ;)
    2012-07-18 18:42:57 [92.24.195.*] id:885731  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Andzia to nie jest dobry pomysł ;( no bo w rekawiczkach zle sie makijaż poprawia ;p
    2012-07-18 18:44:20 [217.153.196.*] id:885733  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    wy to sobie w torebkach wyszukiwarki zamontujcie:P
    2012-07-18 18:45:21 [92.24.195.*] id:885734  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Gdzies czytałam, ze zawartosc damskiej torebki pozwoli przeżyć kobiecie nawet 2 tyg. na bezludnej wyspie ;D
    2012-07-18 18:45:56 [90.156.124.*] id:885736  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    hehe ;D zawsze w idealnym makijażu ;D
    2012-07-18 18:08:23 [83.30.131.*] id:885706  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Wielka mi rzecz... Za te trzy tysiące kupi sobie takie same:))

    Nick:
    Treść:
    2012-07-18 09:45:07 [78.8.1.*] id:885515  
    spun: Napisał postów [4801], status [VIP] Reputacja
    No i w ten cudowny sposób zwolniło się miejsce parkingowe :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [14]
    2012-07-18 09:49:57 [46.113.139.*] id:885519  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    dokładnie, szrot tego debila uprzykrzał innym życie.
    2012-07-18 10:55:18 [213.17.151.*] id:885540  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Moim zdaniem to nie były porachunki, tylko sposób na usunięcie wraku
    2012-07-18 11:50:24 [78.8.1.*] id:885560  
    spun: Napisał postów [4801], status [VIP] Reputacja
    Też miałem takie skojarzenie :) Sąsiedzka pomoc :P
    2012-07-18 14:16:45 [92.24.195.*] id:885614  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    wnerwial mnie ten kolo bo zawsze przy parkowaniu zajmowal 2 miejsca parkingowe wiec nie dziwota, ze ktos wziął sie za porządki ;p
    2012-07-18 14:34:22 [90.156.124.*] id:885629  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    w sumie... nas tez na parkingu stoi szrot, właściciela ani widu ani słychu, a nie raz na m-c się zjawia, może tez się zjawi jakiś "wybawca"
    2012-07-18 14:52:45 [90.156.124.*] id:885647  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    a i wspomnę, że panowie ze spółdzielni w miejscu gdzie stoi ten rzęch nie mogą lini oddzielających miejsc parkingowych namalować ;/
    2012-07-18 17:28:25 [31.174.77.*] id:885689  
    spun: Napisał postów [4801], status [VIP] Reputacja
    Olenka, a Tobie przypadkiem nie wystaje z kieszeni pudełko zapałek ? :P
    2012-07-18 17:29:41 [92.24.195.*] id:885692  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Mam żelazne alibi ;)
    2012-07-18 17:31:01 [217.153.196.*] id:885693  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    o mały włos cały lakier by się zmienił na podpalony:D
    2012-07-18 17:32:23 [31.174.77.*] id:885697  
    spun: Napisał postów [4801], status [VIP] Reputacja
    Od dzisiaj ma ksywkę "skwarek" :)
    2012-07-18 17:34:28 [92.24.195.*] id:885699  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Spun na taka akcje nie chodzi sie z zapalkami, a to po to by dowodów nie zostawiac ;)
    2012-07-18 17:39:27 [31.174.77.*] id:885701  
    spun: Napisał postów [4801], status [VIP] Reputacja
    Olenka, przy dużym wietrze i opadach, zabawa z zapałkami dostarcza więcej adrenaliny :P
    2012-07-18 17:43:37 [92.24.195.*] id:885702  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    A ile cennego czasu sie traci zamiast uciekac ;p
    2012-07-18 17:45:14 [31.174.77.*] id:885703  
    spun: Napisał postów [4801], status [VIP] Reputacja
    Ale wrażenia niezapomniane :P
    2012-07-18 16:36:47 [164.127.211.*] id:885667  
    czako1610: Napisał postów [30], status [rozkręca się] Reputacja
    no to już nie był przypadek ze akurat na Niego to trafiło

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-07-18 16:45:20 [217.153.196.*] id:885668  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    tak to jest jak się nie oddaje na czas gier z PS3 to później chłopaki szaleją;)
    2012-07-18 08:59:41 [83.7.115.*] id:885508  
    pojarmen: Napisał postów [321], status [rozkręcił się] Reputacja
    gówniarze nie podpalaja aut z nudów to robi ktos z jajami a auto toi za 3 tys letko by opchnoł ale co tam policja złapie gówniarza z jointem i na 8 lat do kryminału a podpalaczowi 2 lata w zawiasach albo nic ... Cała oto polska Sadzić palić zalegalizować.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-07-18 16:05:10 [83.29.115.*] id:885664  
    dżony myśliciel: Napisał postów [4672], status [VIP] Reputacja
    a ćpunów takich jak ty pałować, maltretować, zakopać :)
    [-1]
    2012-07-18 14:26:19 [93.181.151.*] id:885620  
    rafal8: Napisał postów [1721], status [Szycha] Reputacja
    ta krowa wazy z dwie tony...złom po 0.80 gr...lepiej by oddał na złom niz podpalac

    Nick:
    Treść:
    2012-07-18 14:26:10 [90.156.124.*] id:885619  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    A takie ładniutkie było...klasyk ;)

    Nick:
    Treść:
    2012-07-18 11:05:13 [178.37.3.*] id:885541  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Czyli, tak zwane porachunki...:DD

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [8]
    2012-07-18 11:37:55 [77.223.234.*] id:885552  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    jak już sobie samochody spalą...to co później rowery będą sobie palić?:D
    2012-07-18 11:44:33 [178.37.3.*] id:885555  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Dilerzy, nie jeżdżą na rowerach, potem sami będą biegać z zapałkami i zapalniczkami za sobą..;d;p
    2012-07-18 11:47:23 [92.24.195.*] id:885557  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Och Ci gangsterzy z baru krówka ;) Milego dzionka zycze Wszystkim
    2012-07-18 11:50:32 [178.37.3.*] id:885561  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Że niby mleczko popijają?;d;p....hej Ola!
    2012-07-18 12:00:21 [92.24.195.*] id:885563  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Witaj Katiii ;) albo mleczkiem w proszku handlują ;p ok spadam ;) pozniej tu jeszcze wpadne.
    2012-07-18 12:07:56 [178.37.3.*] id:885564  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Ja też lecę, miłego dzionka..:)
    2012-07-18 12:16:49 [78.8.1.*] id:885566  
    spun: Napisał postów [4801], status [VIP] Reputacja
    Lepiej nie wpadaj, przewietrzcie swoje łepetynki i nie siedźcie tak długo przed kompem :)
    2012-07-18 14:15:08 [92.24.195.*] id:885613  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Spun ja siedze przy otwartym oknie ;p
    2012-07-18 12:35:06 [83.30.241.*] id:885571  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    o ile sam tego nie zrobił... to czego może się spodziewać koleś ubabrany w areszt, broń bez zezwolenia i narkotyki , chyba nie wizyty cioci z bombonierką ?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-07-18 13:06:27 [82.83.53.*] id:885581  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    Po ile marchew w Was stoi na rynku ? dla papug i kanarkow mi potrzebowac
    2012-07-18 14:13:34 [92.24.195.*] id:885612  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Chyba, ze ciocia robi w spedycji i w bombonierkach towar przywozi ;)
    2012-07-18 09:23:17 [213.238.110.*] id:885509  
    AGRESSIVE: Napisał postów [206], status [ Prawie Troll ]
    Przecież tą furą jeżdził ten 2 metrowy łeb co go zawineli z ulicy jakiś czas temu a w mieszkaniu znalezli kilo amfy...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2012-07-18 13:21:08 [89.79.90.*] id:885587  
    Opole ŚRU: Napisał postów [454], status [starszy pismak] Reputacja
    :))))
    2012-07-18 13:41:30 [46.113.210.*] id:885597  
    SynGrabarza: Napisał postów [139], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Przecież to pedał.
    2012-07-18 14:11:45 [92.24.195.*] id:885610  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Zawineli i puścili, albo sam sie puscił ;p
    2012-07-18 12:57:27 [82.83.53.*] id:885575  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    Czy są jeszcze jagody w lesie?

    Nick:
    Treść:
    2012-07-18 09:48:54 [46.113.139.*] id:885518  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    właściciela tego złomu należy ukarać, a auto na jego koszt zezłomować! tak jest w normalnych krajach! burak bmw z wybitą szybą, na dodatek nie sprawne zostawia sobie na publicznej ulicy jak gdyby nic. bardzo dobrze, że ten szrot ktoś podpalił, pewnie go wkurzał, bo zajmował miejsce parkingowe, o które w Opolu trudno. policja, to niech mu z 500 mandatu da za bombę ekologiczną w centrum miasta wojewódzkiego!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2012-07-18 10:50:18 [89.204.130.*] id:885539  
    Jerry: Napisał postów [5178], status [VIP] Reputacja
    W normalnych krajach zezłomowanie samochodu nic nie kosztuje tylko w Polsce trzeba za to płacić.
    2012-07-18 12:37:18 [89.72.246.*] id:885573  
    Konserw Rybowy: Napisał postów [456], status [starszy pismak] Reputacja
    naucz się poprawnie pisać, potem głoś swoje mądrości.
    2012-07-18 12:51:22 [213.17.151.*] id:885574  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Rybowy - witam po dłuższej przerwie. Forum cierpi ostatnio na brak ludzi piszących merytorycznie...
    2012-07-18 11:55:10 [83.27.44.*] id:885562  
    Mexicano3: Napisał postów [37], status [rozkręca się] Reputacja
    Po mojemu to ktoś się wpienił, że grat zajmuje miejsce parkingowe. W końcu ostatnio mieszkańcy ul. Kośnego udowodnili, że są im one cenne nad życie i gotowi o nie walczyć do ostatniej kropli krwi!

    Nick:
    Treść:
    2012-07-18 11:32:13 [83.4.227.*] id:885550  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    straty 200 zł- wiec wykroczenie sprawca popełnił

    Nick:
    Treść:
    2012-07-18 10:34:59 [83.30.241.*] id:885532  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    OT gdzie jest lato? ...i nie piszcie że w PZPNie ;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2012-07-18 10:39:55 [194.29.180.*] id:885535  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    nika chyba tylko tam :(
    2012-07-18 10:49:38 [83.30.241.*] id:885538  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    cały czas wrzeszczeli że "lato musi odejść" i w końcu odeszło
    2012-07-18 11:27:24 [92.24.195.*] id:885549  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    w Hiszpani ;)
    2012-07-18 10:37:58 [89.74.189.*] id:885534  
    IncognitoOKS: Napisał postów [131], status [rozkręcił się] Reputacja
    Ciekawe ciekawe.. Miał wybitą szybę i się dziwi, że spłonął. Nudno w tym Opolu to dzieciaki latają i podpalają a potem przynajmniej mają z czego się pośmiać na dworze...

    Nick:
    Treść:
    2012-07-18 10:25:20 [92.226.145.*] id:885528  
    Mr.WaR: Napisał postów [-4294962238], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Dziwne szacowanie strat... Szkoda całkowita ...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-07-18 10:27:10 [89.79.132.*] id:885530  
    Przytulas: Napisał postów [805], status [rozpisany/na] Reputacja
    jesli sie ma AC haha
    2012-07-18 10:05:53 [93.181.160.*] id:885525  
    Twardziel: Napisał postów [3163], status [VIP] Reputacja
    wreszcie ktoś robi porządek z tymi starymi gratami stoją tylko na parkingach płyny eksploatacyjne się z nich leja i zanieczyszczają środowisko.

    Nick:
    Treść: