- Autor: Seeb
- Wyświetleń: 19077
- Dodano: 2012-06-25 / 01:01
- Komentarzy: 56
Prasa wciągnęła rolnikowi rękę
Niegroźnymi ranami szarpanymi skóry ręki, zakończył się wypadek podczas prac na polu w miejscowości Kały.
W niedzielę wieczorem na terenie jednego z gospodarstw w miejscowości Kały, prasa wciągnęła rękę 48-letniemu rolnikowi. Z pierwszą pomocą poszkodowanemu przybyli sąsiedzi, jednak niezbędna była także pomoc ratowników medycznych i strażaków.
- Poszkodowany mężczyzna z ranami szarpanymi skóry ręki, został zabrany do szpitala - informuje dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Opolu.
48-latek był trzeźwy.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
waldek123: Napisał postów [6], status [nowy]
dzisiaj by doszlo do kolejnej tragedi w tej rodzinie.jego siostrra chciala przedawkowac insuline uratowala ja mama.prowadzila podwojne zycie i jeden nazeczony dowiedzial sie o drugim