• Autor: Mat
    • Wyświetleń: 8865
    • Dodano: 2012-06-21 / 06:47
    • Komentarzy: 121

    Pierwszy dzień lata deszczowy, w weekend już cieplej

    Pierwszy dzień lata deszczowy, w weekend już cieplej

    (Fot: Dżacheć)

    21 czerwca rozpoczyna się astronomiczne lato. Z kolei jutro przypada początek lata kalendarzowego. Daty wyznaczającej start pory roku kojarzonej głównie z wakacyjnym odpoczynkiem nie są jednak najważniejsze, bo pogoda rozpieszcza nas upalnym słońcem już od kilku dni. Jak się z niego cieszyć doradzamy wraz z fachowcem przy okazji zachęcając do naturalnych kąpieli słonecznych.

    Zobacz takze Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prowadzi poszukiwania

    Choć lato zaczyna się dopiero dzisiaj, to na opolskich kąpieliskach od kilku dni nie brakuje amatorów rekreacji. - Lato w Polsce bywa marudne jeśli chodzi o pogodę, trzeba więc korzystać z każdej chwili słońca – mówią młode opolanki, które spotkaliśmy na kąpielisku Malina. - Nie chodzimy na solarium, korzystamy tylko i wyłącznie z naturalnego sposobu na opolanie. Taka opalenizna jest najładniejsza. A słonko dopisuje – podkreślają.

    Pogoda w ostatnich dniach rzeczywiście należała do kapitalnych i nie zanosi się na jej pogorszenie. Cały czwartek ma być co prawda deszczowy, ale już od piątku aż przez cały weekend termometry mają wskazywać ponad 20 stopni w dzień przy braku zachmurzenia i wiatru. Zanim jednak tłumnie wyruszymy na opolskie kąpieliska warto pamiętać o kilku zasadach związanych z urokami kąpieli słonecznych. Przebywanie na słońcu oprócz walorów estetycznych ma też swoje zalety zdrowotne. Nawet 15 minut kąpieli słonecznej podnosi poziom witaminy D w organizmie - jest ona niezbędna, abyśmy mogli przyswajać wapń, fosfor i inne minerały z substancji pokarmowych. - Wiele osób zapomina jednak, że dłuższe przebywanie na słońcu bez odpowiedniego przygotowania może skończyć się poparzeniem.

    Zobacz takze Fundacja DOM od 35 lat wspiera rodziny. Dziś zaprasza na festyn w centrum Opola

    - Zanim zaserwujemy sobie kilka serii słonecznych kąpieli warto przygotować swoją skórę. Wskazany jest peeling całego ciała bądź tylko twarzy i korzystanie z balsamów nawilżających. Od wewnątrz organizm warto wspomóc sporą ilością beta - karotenu. Możemy korzystać zarówno z naturalnej wersji w sokach z marchwi jak również suplementów – mówi Bożena Jadach – Biłos ze studia kosmetycznego Nefretete w Opolu. - Tuż przed samym opalaniem warto zadbać o ochronę przed promieniowaniem UV. Dla osób, które mają bardzo wrażliwą skórę bądź miały mało kontaktu ze słońcem najlepszy będzie filtr o faktorze 50 – dodaje.

    Fachowcy zalecają też dokładną obserwację ciała po każdym opalaniu – szczególnie jeśli mamy skórę podatną na znamiona i pieprzyki. W razie jakichkolwiek zmian należy nie zwlekać i udać się do lekarza. Z kolei jeśli przydarzy nam się już poparzenie słoneczne warto być wyposażonym w panthenol, który szybko i skutecznie złagodzi podrażnienie. Korzystając z domowych sposobów – ulgę przyniesie rozlany na skórze kefir.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Pierwszy dzień lata deszczowy, w weekend już cieplej
    Pierwszy dzień lata deszczowy, w weekend już cieplej

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2012-06-21 08:00:36 [178.37.12.*] id:865701  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    jak dla mnie to cały rok by padać mogło

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2012-06-22 08:02:15 [79.189.183.*] id:866424  
    Clio27: Napisał postów [2], status [żółtodziób] Reputacja
    Jak dla mnie to pogoda jest beznadziejna, nic się nie chce robić, Czekam na słonko
    2012-06-22 08:06:14 [178.37.20.*] id:866427  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    wspaniała pogoda na ........ :) Człowiek się tak nie nasapie ;)
    2012-06-22 08:11:47 [46.171.46.*] id:866428  
    WYROCZNIA83: Napisała postów [1717], status [Szycha] Reputacja
    na co na co jazdę na rowerze czy na co ???
    2012-06-22 08:12:35 [178.37.20.*] id:866429  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    no oczywiście! a na co niby?
    2012-06-22 08:14:22 [46.171.46.*] id:866431  
    WYROCZNIA83: Napisała postów [1717], status [Szycha] Reputacja
    no ja tam nie wiem co Tobie od rana chodzi po głowie...... pod spódniczki zaglądasz:D
    2012-06-22 08:15:13 [178.37.20.*] id:866432  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    gdybyś nie wiedziała to byś mnie tu nie podpytywała.... ;)
    2012-06-22 08:18:03 [178.37.20.*] id:866434  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    różowych majteczek szukam pod tymi spódniczkami ;P
    2012-06-21 08:54:37 [83.5.143.*] id:865719  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    "Lato! lato wszędzie, zwariowało, oszalało moje serce..." ;))

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [12]
    2012-06-21 08:58:17 [93.181.160.*] id:865720  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    A moje serce zimne jak lud!!!!!!!!!!!!!!
    2012-06-21 09:40:00 [83.30.219.*] id:865743  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    Lato w Polsce trwa do 26 pazdziernika :D
    2012-06-21 14:41:20 [83.30.219.*] id:865904  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    jaka jest najbardziej niestosowna piosenka dla polskiego piłkarza ?
    2012-06-21 14:41:44 [83.30.219.*] id:865905  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    Sto Lat sto Lat :D
    2012-06-21 15:16:43 [90.156.124.*] id:865935  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    tralala Juljanos, ale się rozśpiewałeś ;p
    2012-06-21 15:18:34 [78.149.22.*] id:865936  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Niczym Janko Muzykant ;p
    2012-06-21 15:19:17 [82.82.175.*] id:865938  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    no i znow.................
    2012-06-21 15:20:31 [90.156.124.*] id:865940  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    patrz sie na siebie, proste jak 2 razy 2
    2012-06-21 15:20:53 [90.156.124.*] id:865942  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    albo Skrzypek na Dachu :D
    2012-06-21 15:21:53 [78.149.22.*] id:865944  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Hej Aniuska ;) Oby nie jak Drę Mordę :)
    2012-06-21 15:23:02 [90.156.124.*] id:865947  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    hehe i zeby słuchac się tego dało ;p
    2012-06-21 23:32:53 [83.5.145.*] id:866332  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    aniuska: nie słyszałaś jeszcze jak śpiewam ;)
    2012-06-21 10:08:25 [83.30.40.*] id:865782  
    dżony myśliciel: Napisał postów [4672], status [VIP] Reputacja
    są cycki - jest impreza :D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [26]
    2012-06-21 12:33:16 [178.252.29.*] id:865835  
    CarlitoBrigante: Napisał postów [2752], status [Szycha] Reputacja
    jest dżony - nie ma mózgu
    2012-06-21 13:34:14 [83.30.40.*] id:865857  
    dżony myśliciel: Napisał postów [4672], status [VIP] Reputacja
    jest CarlitoBrigante - śmierdzi
    2012-06-21 13:49:46 [78.149.22.*] id:865868  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Jest CarlitoBrigante i dżony myśliciel- jest zadyma :P
    2012-06-21 14:05:07 [83.30.40.*] id:865877  
    dżony myśliciel: Napisał postów [4672], status [VIP] Reputacja
    jest olenka4u - jest salomon w wersji z cyckami...
    2012-06-21 14:07:46 [78.149.22.*] id:865880  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Siemanko Jasku :) musisz zawsze jeszcze dodac swoje 3 grosze ;p
    2012-06-21 14:09:45 [83.30.40.*] id:865883  
    dżony myśliciel: Napisał postów [4672], status [VIP] Reputacja
    wiem, CarlitoBrigante stac tylko na 1 wiec ja daje 3 zeby bylo po równo
    2012-06-21 14:13:43 [78.149.22.*] id:865885  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ciekawe kto wyskoczy z 5 groszami to juz bedzie jakas szycha ;p
    2012-06-21 14:30:33 [93.181.160.*] id:865893  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    cyce jak donice:)))))))
    2012-06-21 14:36:59 [82.82.175.*] id:865896  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    baloniki musza byc...
    2012-06-21 14:37:43 [93.181.160.*] id:865898  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    co nie czort tak fajnie z rana je tarmosić
    2012-06-21 14:38:28 [82.82.175.*] id:865900  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    no baa np rozmiar E....
    2012-06-21 14:50:51 [83.30.40.*] id:865914  
    dżony myśliciel: Napisał postów [4672], status [VIP] Reputacja
    niewazne czy A czy E czy W, wazne ze naturalne :D
    2012-06-21 14:51:45 [93.181.160.*] id:865915  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    takie co zwisają do kolan po zdjęci stanika są feeeeeeeeeeee.
    2012-06-21 14:55:04 [82.82.175.*] id:865918  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    racja dzony silikony juz mialem w dłoniach,zadna rewelacja...
    2012-06-21 14:56:36 [93.181.160.*] id:865923  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    jak sylikon to tylko do uszczelniania w tubie.
    2012-06-21 15:00:07 [82.82.175.*] id:865926  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    rolik a co jutro jest???????????
    2012-06-21 15:00:53 [93.181.160.*] id:865928  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    fater tag:))))))))))))))) mosz okazja na dobrygo loda od żonki
    2012-06-21 15:02:51 [82.82.175.*] id:865930  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    Ni nołsi,nołsi gaja jutro!!!!i wygraja!!!!
    2012-06-21 15:03:23 [82.82.175.*] id:865931  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    graja*
    2012-06-21 15:05:36 [93.181.160.*] id:865932  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    to mosz kolejno okazja żeby cie całyj dziyń żona obsługiwała
    2012-06-21 15:27:44 [90.156.124.*] id:865954  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    no popatrz czort jak to człowiek sie ciekawych rzeczy dowiaduje
    2012-06-21 15:50:17 [83.30.40.*] id:865972  
    dżony myśliciel: Napisał postów [4672], status [VIP] Reputacja
    aniuska,a twoje cycki jak? szczęśliwe?
    2012-06-21 15:50:51 [90.156.124.*] id:865974  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    dzony zawsze
    2012-06-21 15:51:00 [93.181.160.*] id:865975  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    ty się tylko odczep od cycuszków aniuśki
    2012-06-21 16:14:31 [194.29.180.*] id:865985  
    spellhowler: Napisał postów [4819], status [VIP] Reputacja
    jest jasiu ,są ukrainki;D hehehe
    2012-06-21 20:01:56 [83.30.46.*] id:866084  
    dżony myśliciel: Napisał postów [4672], status [VIP] Reputacja
    jest spellhowler - pedały też się zaraz zlecą aby korzystać z jego promocyjnego cennika. jak można ładować w takie wiadro jak dupa spellka? no litości :-/
    2012-06-21 18:33:14 [89.79.90.*] id:866040  
    Esztemeszte: Napisał postów [270], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    fotograf to PEDOFIL jakis dzieciom zdjecia robi do pudła z nim a nie za skreta zamykają i co wy piszecie jakie cycki one te cycki w domu zostawiły chyba hahaha

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-06-21 18:34:27 [93.181.160.*] id:866042  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    oddaj już laptopa mamie bo zaraz ci klapsa wlepi małolacie.
    2012-06-21 18:44:25 [89.79.90.*] id:866049  
    Esztemeszte: Napisał postów [270], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    no tak po tym poscie można stwierdzić ile mam lat rzeczywiście twoja inteligencja jest tak duza jak cycki tych dziewczynek na zdjęciu, przymknąć fotografa :)
    2012-06-21 09:24:34 [83.18.37.*] id:865734  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Pierwsza fota, klientka skrajna z prawej - ma fajne cycki... ...szkoda, że ich nie nosi:PP

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [18]
    2012-06-21 09:25:36 [77.223.234.*] id:865735  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    hehe Stefan dobre:D
    2012-06-21 09:28:25 [93.181.160.*] id:865738  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    cyce jak donice moja siedemdziesięcioletnia sąsiadka ma melony takie że jest co potarmosić heh nie te płaskie jak deska z foto.
    2012-06-21 10:01:16 [217.197.68.*] id:865768  
    wesoła: Napisała postów [458], status [starszy pismak] Reputacja
    Stefan na trzeciej fotce jest ta sama laska i tam już cycki ma na miejscu ;)
    2012-06-21 10:02:37 [93.181.160.*] id:865771  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    widocznie chłodziła sylikonowe wkładki w wodzie.
    2012-06-21 10:07:49 [93.181.160.*] id:865780  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    lato latem ale jak widzę fałdy tłuszczu wylewające się z stroju kąpielowego a fee, te trzy dziewczynki są takie mrrrr
    2012-06-21 10:08:20 [90.156.124.*] id:865781  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    Rolnik, na moje oko to małolaty :D
    2012-06-21 10:09:10 [77.223.234.*] id:865784  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    nieletnie rolik pójdziesz za "majty" siedzieć:)
    2012-06-21 10:09:26 [93.181.160.*] id:865785  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    małolaty też dobre
    2012-06-21 10:10:05 [93.181.160.*] id:865786  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    chłodzą sobie grzecznie pipy w wodzie:)))))))
    2012-06-21 10:56:15 [83.18.37.*] id:865792  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    A że małolaty fajne i nie tłuste... Brak u nich widać genów zza zachodniej granicy...
    2012-06-21 11:36:38 [178.37.38.*] id:865808  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Wszystko przed nimi.To tak w temacie Stefana:P
    2012-06-21 11:40:19 [78.149.22.*] id:865812  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    oj nie ladnie, nie ladnie!
    2012-06-21 11:41:36 [178.37.38.*] id:865813  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Ola: a co nie ładnego widzisz?
    2012-06-21 11:43:19 [78.149.22.*] id:865814  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    mowie do Panow
    2012-06-21 11:44:54 [178.37.38.*] id:865815  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Tak myślałam, że chodziło Ci o Panów...:)))
    2012-06-21 11:58:29 [178.252.29.*] id:865819  
    CarlitoBrigante: Napisał postów [2752], status [Szycha] Reputacja
    niektórzy nie ubierają cycków a inni mózgu, daleko szukać nie trzeba.
    2012-06-21 15:59:30 [178.37.38.*] id:865978  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Hehhh....lubisz samokrytykę...
    2012-06-21 16:27:11 [178.252.29.*] id:865992  
    CarlitoBrigante: Napisał postów [2752], status [Szycha] Reputacja
    no patrz! Uderz w stół a nożyce się odezwą
    2012-06-21 15:23:45 [81.210.93.*] id:865948  
    Coca1977: Napisał postów [391], status [pismak] Reputacja
    A u mnie goooorąc:)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2012-06-21 15:24:06 [81.210.93.*] id:865949  
    Coca1977: Napisał postów [391], status [pismak] Reputacja
    Prawie 30 na blacie:)
    2012-06-21 15:25:47 [90.156.124.*] id:865952  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    mnie duszno jak cholera, uff masakra ;/
    2012-06-21 15:26:00 [90.156.124.*] id:865953  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    *u
    2012-06-21 10:21:07 [178.181.56.*] id:865787  
    AlienHunter: Napisał postów [9], status [nowy] Reputacja
    Fajne maloatki he he

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2012-06-21 12:33:38 [178.252.29.*] id:865836  
    CarlitoBrigante: Napisał postów [2752], status [Szycha] Reputacja
    i założyłeś konto specjalnie, żeby to napisać?
    2012-06-21 14:39:37 [83.30.219.*] id:865901  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    pisze jak Janosik hehe
    2012-06-21 14:47:32 [78.149.22.*] id:865909  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ale ten biegajacy Janosik?
    2012-06-21 15:19:11 [89.76.165.*] id:865937  
    Ruda07: Napisała postów [59], status [rozkręcił się] Reputacja
    mi tam przypomina mojego kolegę z 1 maja .
    2012-06-21 14:44:45 [82.82.175.*] id:865907  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    ulalalalala naturalne cycuszki,,z samego rana Hiszpan...strzał w usta,no chyba ze nie zdarzy upsss to w czoło dostanie:D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2012-06-21 14:48:01 [93.181.160.*] id:865910  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    czort ti sie do roboty wejź jo czekum aż słuńcy zandzie bo robić nie idzie
    2012-06-21 14:49:23 [82.82.175.*] id:865913  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    ja juz na przedwczsnej emeryturza,,,a tzreba sie szanowac co by wartko nie umrzec...bo kto bandzie tukej pisoł haha i wku***** adminów...
    2012-06-21 14:52:14 [93.181.160.*] id:865916  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    jo ich podenerwuja
    2012-06-21 09:06:42 [93.181.160.*] id:865726  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    Fajnie chłodno dzisiaj, niech tak będzie cały czas.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-06-21 14:37:45 [82.82.175.*] id:865899  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    unołs deszczowo...
    2012-06-21 11:02:28 [83.30.131.*] id:865793  
    niebieski35: Napisał postów [8100], status [VIP] Reputacja
    OT albo i nie OT:) Groszowice. Godzinę temu. Niby dupa świata a jakie tam kosmiczne jehowinki chodzą, ulala. Ilość sztuk jedna, ilość boskich pośladków dwa. Ci to mają sterownie dopiero zwalone;) Za to tyłek - mistrzostwo świata. Chyba polubię groszowickie klimaty , z nawróceniem będzie ciężko...:) To tak w temacie plażowo malinowym - w końcu niedaleko, a i tyłek w tle na plaży istotny...:) Pozdrawiam lenie, bezrobotni, urzędnicy i inne zmarszczuchy:)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2012-06-21 11:04:03 [83.30.131.*] id:865794  
    niebieski35: Napisał postów [8100], status [VIP] Reputacja
    (rollo - shut up:P )
    2012-06-21 11:38:02 [83.18.37.*] id:865809  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Ogląda fotki z arta więc ma ręce zajęte
    2012-06-21 13:54:39 [78.149.22.*] id:865871  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Diewczyny sa gorace .....
    2012-06-21 09:05:18 [83.30.26.*] id:865724  
    beniamin: Napisała postów [6518], status [VIP] Reputacja
    A niech dzisiaj leje cały dzień,tak żeby w pracy był święty spokój.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2012-06-21 09:06:06 [83.30.26.*] id:865725  
    beniamin: Napisała postów [6518], status [VIP] Reputacja
    A od lipca niech jest super pogoda.
    2012-06-21 11:38:13 [178.37.38.*] id:865810  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Pewnie urlop się szykuje od lipca? :)
    2012-06-21 11:38:55 [178.37.38.*] id:865811  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    A mnie tam wszystko jedno i tak urlop będę spędzała za granicą..:P
    2012-06-21 13:51:09 [78.149.22.*] id:865869  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ja zamawiam ladna pogode w PL od 31 lipca do 07 sierpnia
    2012-06-21 08:29:42 [217.197.68.*] id:865710  
    wesoła: Napisała postów [458], status [starszy pismak] Reputacja
    a mój synek kończy dzisiaj 4 lata :D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2012-06-21 08:53:36 [83.5.143.*] id:865718  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    wesoła: Sto lat...!!!
    2012-06-21 09:23:29 [178.37.46.*] id:865733  
    wolny: Napisał postów [43], status [rozkręca się] Reputacja
    Wszystkiego Najlepszego dla Synka, 100lat:))
    2012-06-21 09:27:06 [93.181.160.*] id:865736  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    to ty jeszcze trzeźwa jak tak można
    2012-06-21 09:59:53 [217.197.68.*] id:865767  
    wesoła: Napisała postów [458], status [starszy pismak] Reputacja
    Dziękujemy :) Rolik trzeźwa, bo w pracy ;)
    2012-06-21 10:01:35 [93.181.160.*] id:865769  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    jak praca to jednak lepiej bez alkoholu ale po pracy to do woli oczywiście w domu:))))))))))
    2012-06-21 09:28:06 [77.223.234.*] id:865737  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    jeszcze tylko drinki Sex On The Beach...;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [17]
    2012-06-21 09:30:40 [93.181.160.*] id:865740  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    jakby były ratowniczki jak w słonecznym patrolu to zaraz bym tam śmigał :)))))))))
    2012-06-21 09:40:54 [90.156.124.*] id:865745  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    ehe a potem przez tydzień spać byś nie mógł :)
    2012-06-21 09:43:41 [93.181.160.*] id:865747  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    ty spać nie będziesz mogła jak mi tych lodów nie postawisz
    2012-06-21 09:44:05 [77.223.234.*] id:865748  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    ja im zazdroszczę...ja tak nie potrafię cały dzień leżeć na słońcu adhd nie pozwoli...hehe:D
    2012-06-21 09:45:52 [90.156.124.*] id:865750  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    hehe to tak jak ja :D
    2012-06-21 09:46:29 [93.181.160.*] id:865751  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    Teraz pytanie dla myślących dlaczego chłopak leży na brzuchu a nie na plecach???
    2012-06-21 09:47:13 [77.223.234.*] id:865752  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Opala plecy;)
    2012-06-21 09:47:17 [90.156.124.*] id:865753  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    Rolnik rozbij świnkę skarbonkę, wylicz 10 zł. idz do sklepu, jedz do miasta, kup sobie jakie tylko lody chcesz i pomysl że to prezent ode mnie ;p
    2012-06-21 09:49:18 [93.181.160.*] id:865755  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    no jak tak możesz za swoje i pomyśleć że to prezent niegrzeczna jesteś to ty masz mi loda postawić a w skarbonce są monety tylko jedno i dwu groszowe.
    2012-06-21 09:49:26 [77.223.234.*] id:865756  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    rolik zrób sobie sam...przynajmniej wiesz jak lubisz...to sprawnie ci pójdzie;)
    2012-06-21 09:50:17 [93.181.160.*] id:865757  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    Anka jak każda kobieta się zna lepiej na robieniu loda.
    2012-06-21 09:51:06 [93.181.160.*] id:865758  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    a po drugie to bałbym się ze coś sobie skręcę albo wybiję
    2012-06-21 09:52:27 [93.181.160.*] id:865759  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    wczoraj miałem zapodać fajny film wieczorkiem ale zapomniałem dzisiaj zapodam coś fajnego ponad cztery godziny trwa film.
    2012-06-21 09:53:07 [90.156.124.*] id:865760  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    jasne, ja to na lody zawsze jeszcze dorzuce mus truskawkowy, o albo rolade kupuje :)
    2012-06-21 09:54:18 [90.156.124.*] id:865761  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    rolnik praktyka czyni mistrza ponoć, próbuj młody jestes na starość bedziesz mistrzem ;p
    2012-06-21 09:54:43 [93.181.160.*] id:865762  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    kotku do buzi i w górę i w dół tak rób aż wyskoczy nadzienie:)
    2012-06-21 09:56:17 [93.181.160.*] id:865763  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    ja nie muszę próbować ostatnio nie dałem rady sięgnąć to i dzisiaj nie dam rady muszę trochę poćwiczyć żeby kręgosłup był bardziej elastyczny .
    2012-06-21 08:46:42 [83.30.219.*] id:865716  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    pierwsza połowa lipca ma być deszczowa

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-06-21 08:49:39 [83.18.31.*] id:865717  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Super,mam urlop w tym okresie...
    2012-06-21 08:23:38 [89.79.83.*] id:865707  
    The Naturator: Napisał postów [2367], status [Szycha] Reputacja
    Argumenty mają wystarczające.

    Nick:
    Treść: