• Autor: Mat
    • Wyświetleń: 7918
    • Dodano: 2012-05-15 / 13:44
    • Komentarzy: 22

    Gdzie i kiedy po bilety na festiwal

    Gdzie i kiedy po bilety na festiwal

    (Fot: archiwum)

    Narodowe Centrum Polskiej Piosenki ogłosiło terminy, w których będzie można nabyć bilety na 49. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki, a także na trzeci dzień festiwalu, który samodzielnie organizuje miasto Opole. Ceny biletów wahają się od 60 do 110 złotych, a ich sprzedaż ruszy w najbliższy piątek.

    Bilety na 49. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, który odbędzie się 1 i 2 czerwca będzie można kupić od piątku (18.05) od godziny 10:00 w kasach Narodowego Centrum Polskiej Piosenki (wejście od ulicy Barlickiego/Toropolu). Bilety będą również sprzedawane za pośrednictwem strony internetowej kupbilet.pl. Kasy NCPP w najbliższych dniach będą otwarte następująco.

    Zobacz takze Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu

    piątek (18.05): 10:00 – 18:00
    sobota (19.05): 10:00 – 18:00
    niedziela (20.05): 10:00 – 18:00

    Ceny biletów na 49. KFPP ustalono na 60, 80 i 110 złotych w zależności od wyboru sektorów. Centralne kosztują najwięcej, skrajnie boczne są wycenione najtaniej.

    Zobacz takze Zostawiła dziecko tylko na chwilę? Kilkanaście minut może wystarczyć do tragedii

    Także od piątku ruszy sprzedaż wejściówek na trzeci dzień festiwalu, podczas którego zaplanowano dwa koncerty: „Życia mała garść” i „30-tka T.LOVE”. Wejściówki będzie można nabywać w tych samych godzinach, co bilety na pierwsze dwa dni festiwalu. Za wstęp na koncerty organizowane 3 czerwca będzie trzeba zapłacić od 30 do 40 złotych.

    Podczas sprzedaży biletów będą obowiązywać limity. - W przypadku pierwszego i trzeciego dnia festiwalu każda osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 6 biletów. Natomiast na drugi dzień festiwalu będzie obowiązywał limit 4 biletów na osobę – wyjaśnia Agnieszka Jurowicz, wicedyrektor Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Gdzie i kiedy po bilety na festiwal
    Gdzie i kiedy po bilety na festiwal

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2012-05-18 12:51:42 [195.114.178.*] id:839455  
    DRIVER: Napisał postów [-4294958633], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Bo tutaj faktycznie podpisane foto z archiwum.Ale to już rok po.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-05-18 12:55:28 [92.29.16.*] id:839459  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Fazi szaleje ;)
    2012-05-18 13:04:44 [83.30.229.*] id:839467  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    a może to młoda Sośnicka?
    2012-05-15 13:58:09 [93.181.160.*] id:836876  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    Mrrrrr ma dla mnie bilety:D śliczna

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [9]
    2012-05-15 13:59:05 [77.223.234.*] id:836877  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    ale ma aparat więc nie pchaj tam...palców:D
    2012-05-15 13:59:48 [93.181.160.*] id:836878  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    aparat jak terminator ale później jak go zdejmie będą ładnie wyprostowane
    2012-05-15 14:08:08 [178.37.152.*] id:836879  
    DRIVER: Napisał postów [-4294958633], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Foto "archiwum".Stare foto,może ona już nie żyje ?
    2012-05-15 14:08:49 [93.181.160.*] id:836880  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    no nie mów całe dzieciństwo mi zabrałeś
    2012-05-15 14:11:53 [83.30.236.*] id:836882  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    a jak żyje, to może już ma tylko dwa zęby i za kasownik w MZK robi
    2012-05-15 14:16:54 [93.181.160.*] id:836884  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    idę bo obrzydzacie
    2012-05-15 14:20:56 [178.37.152.*] id:836885  
    DRIVER: Napisał postów [-4294958633], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Rolik,bez zębów,ma lepsze ssanie i krzywdy nie uczyni.
    2012-05-15 16:33:04 [90.156.124.*] id:836942  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    buahaha dla rolnika i bez zębów dobra :D
    2012-05-15 22:02:20 [82.82.183.*] id:837353  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    rolik..Najlepsze są cnotliwe, wyposzczone zakonnice, pan R o tym wie ;)
    2012-05-15 19:24:24 [77.254.112.*] id:837084  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Jak dla mnie to szkoda czasu, wolę w wolnej chwili popatrzeć na telewizor, oczywiście jak znajdę takową...:D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-05-15 21:19:11 [77.223.234.*] id:837223  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    masz racje lepiej po figlować na kanapie;)
    2012-05-15 15:40:32 [81.210.63.*] id:836917  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    tom na zdjenciu by brol razem zjej biletami .hehehehehe

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-05-15 19:18:33 [79.191.92.*] id:837068  
    antykomuna1000: Napisała postów [26], status [rozkręca się] Reputacja
    Jesteś idiotą czy tylko udajesz?
    2012-05-15 13:57:52 [77.223.234.*] id:836875  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Rolik bierz ją patrz ile ma biletów:D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-05-15 17:46:30 [83.22.98.*] id:837001  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    jeszcze na biletach dorobisz :)
    2012-05-15 17:34:00 [89.73.179.*] id:836991  
    L.W.Opole89: Napisał postów [105], status [wyjadacz] Reputacja
    Skąd ta dziołcha się urwała hehe:P

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-05-15 17:39:11 [83.30.236.*] id:836994  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    z archiwum
    2012-05-15 16:35:52 [82.82.191.*] id:836946  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    zebami pieknie by na polu buraki przerywała hahaha

    Nick:
    Treść: