- Autor: Seeb
- Wyświetleń: 15034
- Dodano: 2007-08-16 / 14:14
- Komentarzy: 167
Zderzenie malucha z terenowym Mercedesem
Przez ponad godzinę całkowicie zablokowana była droga krajowa Opole - Kluczbork, po tym jak w Bierdzanach doszło do wypadku w udziałem dwóch samochodów. Później przez długi czas ruch odbywał się jeszcze wahadłowo.
Korek w którym stały samochody - z każdej strony miał po kilka kilometrów. Od strony Opola ciągnął się on aż do Jełowej.
Jak doniósł nasz reporter - w Bierdzanach nieposiadający prawa jazdy 24-latek cofając z przydrożnej drogi szutrowej nagle wyjechał na drogę. W malucha którym kierował uderzył rozpędzony, terenowy Mercedes.
Kierowca Fiata został przewieziony do szpitala. Siła uderzenia była tak duża, że lewarek wylatujący z malucha uderzył w pobliski dom na wysokości 3 metrów poważnie uszkadzając otynkowanie budynku. Natomiast akumulator z uderzonego malucha połamał ogrodzenie pobliskiej posesji.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
lol: przez ten wypadek bierdzany sławne:D hehe